Kakao Kraus I.

30. března 2009 v 10:59
Kakao Kraus I
Michal Kraus měl rád lidi a proto se rozhodl jim sloužit. Lidé ho měli rádi a proto jej volili ve všech stranách kterými prošel. Michal Kraus začal pracovat pro občany už v roce 1986, kdy se stal poslancem Parlamentu České republiky za KSČ. Po roce 1989 zůstal věrný občanům a na rozdíl od mnohých komunistů je neopustil a v parlamentu je hájil dál. Jen musel trochu změnit politickou stranu. A tak vyměnil legitimaci KSČ za Demokratickou stranu práce. Jenže se ukázalo, že ani v této straně by nedokázal dobře hájit zájmy občanů, které měl rád, a proto musel opět změnit své politické přesvědčení. A tak vyměnil legitimaci Demokratické strany práce za Hnutí za samosprávnou demokracii. Jenže se ukázalo, že ani v této straně by nedokázal dobře hájit zájmy občanů, které měl rád, a proto musel opět změnit své politické přesvědčení. A tak vyměnil legitimaci Hnutí za samosprávnou demokracii za Českou stranu sociálně demokratickou. Občané ho za to měli rádi. A protože Michal Kraus v parlamentu hodně pracoval, tak si také hodně vydělal. Za odměnu dostal od zaměstnavatele (Poslanecká sněmovna) do nájmu služební byt v Praze. A protože někdo na magistrátu udělal chybu v nájemní smlouvě, převedl poslanecký byt na svou dceru, která ho nutně potřebovala, byl dobrák. Aby to druhé dceři nebylo líto koupil jí rovněž byt v Praze za tři miliony korun, které ušetřil z parlamentních diet. Byl dobrák a starostlivý otec. Jeho syn hrál fotbal za Kladno a klub potřeboval peníze na rozhodčí, vlastně ne na rozhodčí, ale na mládež a tak obětavý poslanec za okres Semily požádal parlament aby přispěl patnácti miliony pro fotbalisty v Kladně, byl dobrák, starostlivý otec a přál sportovcům. A protože se dobrák Kraus o všechno podělil, musel si postavit nový dům, aby měl kde bydlet, a tak si za naspořené čtyři miliony koupil za Prahou malý domeček. Michal Kraus si prostě v parlamentu poctivou prací hodně vydělal. Je obdivuhodné, že při své náročné práci pro lidi a pro Českou republiku si našel čas i na studium. Původně vystudoval vysokou školu chemicko-technologickou, získal doktorát z filozofie marxismu - leninismu a po roce 1989 při práci v parlamentu vystudoval ještě další dvě vysoké školy, takže napsat jeho jméno i s tituly je stejně obtížné jako u anglického lorda, či brazilského fotbalisty.
Michal Kraus však nebyl jen pracovitý poslanec, student, příkladný otec, sportovec, straník, ale nemalý čas se zasvětil i spolupráci mezi národy celého světa. Pravda v mládí to byl hlavně Sovětský svaz, ale po roce 1989 se otevřely nové možnosti spolupráce a tak coby parlamentní vyslanec obrátil svou pozornost na západ a do Afriky. V sociální demokracii se za pár lety dopracoval mezi nejvlivnější poslance, byl i obratný vyjednávač. Díky svým schopnostem se stal předsedou poslaneckého klubu ČSSD. Myslím, že bych těžko hledal kladnějšího hrdinu naší doby. Za schopného a nepostradatelného jej považovali premiéři Gross s Paroubkem, jen Miloš Zeman mu nemohl přijít na jméno a na jeho adresu prohlásil, že je vyžírka a lenoch. Při presidentské volbě toho trpce litoval. Vyžírka mu nedal hlas a ještě jich pár vyjednal pro Klause, od té doby je i kamarádem politiků ODS.
Pravda je, že Michal Kraus toho dokázal vyjednat hodně, vyjednával a radil při privatizaci bank, prodeji Unipetrolu, státních podílů v dolech, a také při nákupu stíhacích bombardérů, či obojživelných transportérů. Nikdy nebyl ve vládě, nebyl tolik na očích, o to víc mohl lobovat za své zájmy. Vyjednávání a radění je náročná práce, kterou vítězové výběrových řízení umí dobře zaplatit. Někdo tomu říká provize, jiný úplatek. Michal Kraus si takto mohl přijít na stovky milionů korun. Největší ránu udělal spolu s dalšími poslanci při privatizaci Unipetrolu, ale několik stovek milionů vypadlo i z pronájmu stíhaček Gripen. Policisté to vyšetřují dodnes, ale pochybuji, že budou úspěšní. Při úplatcích jsou totiž trestně odpovědné obě strany "obchodu" a tak není pravděpodobné, že by se někdo přiznal. Uplacené politiky bezpečně poznáme podle toho jak náhle zbohatli a jak velké mají potíže s vysvětlováním svých příjmů. Takový Gross s Krausem to mají obzvláště těžké protože nikdy nikde nepracovali, ani nepodnikali a od školních lavic poslancovali v parlamentu, takže se jejich příjmy dají poměrně přesně spočítat. Hlavním problémem šibalů je legalizace příjmů.
Léta strávená v parlamentu se podepsala na jejich myšlení, ztratili soudnost, ostražitost, kontakt s reálným životem. Výlučné postavení je časem natolik popletlo, že při prvních dotazech o původu svého majetku koktají a vymlouvají se jako děti přistižené při krádeži bonbónů. Pravdu říct nemohou, tak si vymýšlí, improvizují. Je zarážející jak mají malou fantazii. To co jim snadno projde na předvolebních shromážděních, či v parlamentu, a ještě jim za to zatleskají, neobstojí ani před začínajícím novinářem. Nemusí být ani moc chytrý, stačí když si pečlivě zaznamená co řekli včera, o den později, za týden.
Gross s Krausem vysvětlovali své miliony naprosto stejně, což je šokující zvláště u údajně brilantního kecala Krause, když věděl jak s takovou výmluvou dopadl bývalý premiér.
Strýček, neznámý podnikatel, který si nepřeje zveřejnění, to jsou ještě horší výmluvy než krabice od bot narvané miliony po spořivém tatínkovi.
Poslanec Michal Kraus potřeboval podobně jako Gross vyprat půl miliardy, která byla ulitá v londýnské bance a tak hledal někoho, kdo by mu pomohl peníze umístit v nějaké výhodné investici. Za čas by mohl tvrdit, že si na to půjčil o neznámého filantropa a peníze legálně rozmnožil a původní půjčku už dávno splatil. Tak to alespoň úspěšně provedl Stanislav Gross.
Mnozí politici sociální demokracie spolupracují s organizovaným zločinem a tak se i Michal Kraus obrátil na známého fachmana v oboru Františka Riga z České Lípy.
Rigo byl podnikatel smolař, nebo podvodník, možná obojí. Začal podnikat už ve třiadvaceti letech a brzy se stal odborníkem na dolování půjček z bank. Zlaté časy nastaly když své podnikání spojil s vysokým úředníkem ministerstva průmyslu a obchodu Františkem Malatou (bývalý agent StB). Malata měl dobré známé v bankách ještě z dob socialismu a pomocí těchto kontaktů snadno otevíral dveře tresorů pro svého parťáka. Během krátké doby si Rigo vypůjčil na pochybné podnikatelské projekty přes čtyři sta milionů korun, které nesplatil. Zpočátku občas splácel úroky, hlavně však proto aby dostal další úvěry. Největší ránu udělal v roce 1992 v plzeňské Kreditní a průmyslové bance, ze které vytáhl 100 milionů. Za pár let se ale pyramida sesypala a Ryga začali pronásledovat nejprve vymáhači dluhů, posléze i policisté.
Rigo byl rovněž agentem BIS, co dělal pro naší tajnou službu se sice neví, ale ví se, že díky tomu se jeho trestné stíhání táhlo sedm let a přestože byl obviněn ze stamilionového podvodu nikdy neskončil ve vazbě. Vypůjčené miliony se někam vypařily a když byl konečně zatčen, tak mu nebylo co zabavit. V roce 1998 si s ním někdo z podsvětí chtěl vyřídit účty a hodil mu na dům granát. Od té doby byl mediálně známý, ale celostátní proslulost si získal, až když si na internetu zaregistroval doménu Dagmar Havlová a ukazoval tam hambaté fotografie.
Michal Kraus se obrátil na Riga s nimž udržoval přátelské styky několik let, aby mu pomohl v hledání zahraniční investice za půl miliardy. V té době už byl Rigo obviněn z podvodu v Kreditní bance a tak ho na oplátku požádal, aby něco "udělal" s jeho obviněním. Dokonce mu se svým právníkem Tomáškem přinesl spis až do Parlamentu a Kraus mu tehdy slíbil, že bude interpelovat ministra vnitra. Rigo vymyslel investici v Ghaně, kde se v té době privatizovaly některé státní podniky a bylo tam možné výhodně koupit akcie továrny na zpracování kakaových bobů. Jenže v Ghaně to chodilo jako u nás a bylo zapotřebí získat kontakty a někoho z privatizační agentury podplatit. Tomu Kraus rozuměl a tak poslal do Ghany 1,8 milionů korun a z opatrnosti k tomu použil účet své matky. Rigo ještě do plánu na zakoupení akcií zasvětil rakouského podnikatele Alfreda Augustina od kterého vylákal dalších 90 tisíc dolarů na údajné úplatky ghanským úředníkům, s příslibem podílu na zisku. Kraus s Rigem pak založili firmu ProAfri a v září roku 2002 společně vyrazili na jednání s úředníky privatizační agentury. Michal Kraus přitom hrál důležitou roli, protože vystupoval jako oficiální zástupce České republiky, vykazoval se diplomatickým pasem a cestoval jako reprezentant Poslanecké sněmovny, což pochopitelně udělalo na ghanské úředníky patřičný dojem.

Mise českého bankovního podvodníka a podvodníka poslance slavila úspěch, byla podepsána závazná smlouva o investici za 500 milionů korun na nákup akcií firmy PBC na zpracování kakaových bobů. Smlouvu podepsali za českou stranu ředitelé společnosti ProAfri - Rigo a Kraus, přičemž Rigo byl prezentován jako hlavní majitel. Zjednodušeně řečeno vystupoval v roli bílého koně aby Kraus nebyl tak na očích. Jenže pak došlo ke komplikacím protože švédští novináři vypátrali, že při výběrovém řízení na nákup stíhaček pro českou armádu byly vyplaceny vysoké částky na provize českým politikům a police zahájila vyšetřování britsko-švédského konsorcia, které zastupovalo výrobce. Částka na provize (úplatky) pak směřovala přes londýnskou pobočku na utajené účty českých politiků. Není jasné zda Kraus dostal strach, nebo zda úplatek nedorazil včas, jisté je, že slíbené peníze nakonec nezaplatil a z nákupu posléze sešlo. O nepovedeném obchodu by se patrně nikdo nedozvěděl, kdyby podnikatel Augustin nechtěl svých devadesát tisíc dolarů zpět. Toho pochopitelně nezajímalo, že Michal Kraus nezaplatil a zmařil tak celý obchod.
Policejní novináři obvykle dostanou mediálně zajímavou kauzu hned druhý den po zahájení vyšetřování, avšak tentokrát měl Michal Kraus štěstí, protože vyšetřování vedl útvar finanční policie a ten jak známo šel sociálním demokratům na ruku. Šéf finanční policie Vladimír Zimmel ukázal, že když policisté chtějí, dokáží obviněné ochránit před nežádoucí publicitou. Dařilo se mu to skoro rok, což považuji za úctyhodný výkon. Rok 2006 byl však volební a tak bylo jasné, že hodnota informace o kauze kakaového fabrikanta prudce stoupne. Policisté neodolali a pustili ji ven. Není jasné zda tak učinili za peníze, z politických, či z ušlechtilých důvodů. Padrino policejních novinářů Jaroslav Kmenta z MF DNES si pak s Krausem pohrál jako kočka s myší a je jisté, že se přitom musel dobře bavit. Bylo zábavné sledovat jak Michal Kraus trapně lže v domnění, že se ze všeho vykecá jako v kuloárech poslanecké sněmovny. Zpočátku vsadil na svou dobrou pověst poslance, proti svědectví podvodníka a sedmilháře, jak veřejně označil svého parťáka Riga. Tvrdil, že se stal obětí jeho obratné manipulace, a že vůbec nevěděl o tom, že patřil mezi naše přední tuneláře.
Sedmilhář však svou výpověď neměnil a tak pro přehlednost uvádím jeho výpověď jako první : "
Kraus byl hlavní postavou celého obchodu. Někdy začátkem roku za mnou přišel a chtěl abych pro něho vymyslel nějakou dobrou zahraniční investici zhruba za 15 milionů dolarů. Peníze měl zajištěné v Londýně a měly pocházet z nějakého úplatku od jisté britské lobbyistické skupiny, kterou blíže neupřesnil. Z náznaků jsem vyrozuměl, že jedná za skupinu více lidí, které zastupuje. Za dva měsíce jsem mu navrhl investovat do privatizace v Ghaně a koupit tam 31% státního podílu v továrně na zpracování kakaa.
Kraus s tím souhlasil a tak jsem ho upozornil na počáteční náklady na podplacení úředníků ghanské privatizační agentury, což Kraus akceptoval a zaslal na dohodnutý účet (patrně patřil předsedovi privatizační agentury Q. Barnorovi) 50 tisíc dolarů. Do obchodu jsem ještě zasvětil rakouského podnikatele Alfréda Augustina, který mi půjčil na rozjezd 90 tisíc dolarů protože jsem v té době měl zablokované účty. Závaznou smlouvu o zakoupení akcií jsme podepsali společně v září 2001.
Rigo svou výpověď nikdy nezměnil a trval na tom, že se jednalo o akci Michala Krause. Nakonec se ukázalo, že měl pravdu, což musel potvrdit i Kraus, když mu hrozilo trestní stíhání za praní špinavých peněz a za uplácení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (740)
Zobrazit starší komentáře

701 Joh Perry Joh Perry | E-mail | Web | 4. září 2017 v 14:33 | Reagovat

Hledáte půjčku, která podpoří vaše podnikání?
Máte zájem o získání naší nízké úrokové půjčky na vaše podnikatelské projekty, jako je Zahájení podnikání, Franchise, Business Acquisition, Rozšiřování obchodu, Nákup komerčního nemovitosti a Vykonání smlouvy. Naše společnost nabízí nízkou úrokovou půjčku na dlouhodobé a krátkodobé základy.
Pokud máte zájem, obraťte se prosím zpět a dejte nám vědět víc o vaší společnosti a kolik máte v úmyslu půjčit si na vaše podnikání. E-mail: liongroupcompany844@gmail.com

702 scott scott | E-mail | 5. září 2017 v 13:33 | Reagovat

Potřebujete založit firmu nebo půjčku, abyste zaplatili účty? Poskytujeme půjčku ve výši 2%, pokud máte zájem. Uveďte své jméno, požadovanou částku, dobu trvání, telefonní číslo, adresu, zemi a měsíční příjem prostřednictvím e-mailu scottmj252@gmail.com

703 IRENE FERNANDEZ IRENE FERNANDEZ | E-mail | 6. září 2017 v 5:23 | Reagovat

Ahoj,
Je to informovat širokou veřejnost, že paní Irene Fernandezová, uznávaná soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro všechny, kteří potřebují jakoukoli finanční pomoc. Potřebujete naléhavou půjčku k vymýcení vašich dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Byli jste odmítáni bankami a jinými finančními agenturami? Podívejte se dál, protože jsme zde pro všechny vaše finanční problémy. Poskytujeme půjčky s úrokovou sazbou ve výši 2% lidem, společnostem a společnostem jasným a srozumitelným způsobem, smluvními podmínkami. Není požadována kontrola kreditu, 100% zaručeno.

Napište nám na: (irenegironfernandez@gmail.com)

704 VÍTEJTE NA WILLAMS INVESTMENT LOAN LIMITED. VÍTEJTE NA WILLAMS INVESTMENT LOAN LIMITED. | E-mail | 6. září 2017 v 16:49 | Reagovat

VÍTEJTE NA WILLAMS INVESTMENT LOAN LIMITED.

Společnost, která má pozitivně ovlivnit životy lidí po celém světě, nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi minimálními ročními úrokovými sazbami až 2%. Naše půjčky jsou dobře pojištěné pro maximální bezpečnost je naší prioritou.

Ztrácíte spánek v noci, když se obáváte, jak získat Legit Loan k zahájení podnikání nebo rozšíření stávajícího úvěru? Kousáte prsty na rychlé? Místo toho, abyste se bili, proč byste nás neměli dnes kontaktovat na adrese {collinswillamsloanfirm@gmail.com}, abychom Vám okamžitě poskytli půjčku se všemi důležitými požadavky.

705 Elena Elena | E-mail | 7. září 2017 v 12:21 | Reagovat

Vážení uchádzači o pôžičky

Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com

Názov:
Požadované množstvo úveru:
Trvanie úveru:
Telefónne číslo:

Ďakujem a Boh žehnaj
DÔVERA
Elena

706 Bishop Bishop | E-mail | Web | 9. září 2017 v 10:22 | Reagovat

Jmenuji se paní Martina. Žijeme v České republice, chci používat médium, abych upozorňoval, že všechny úvěrové aplikace jsou velmi opatrné, protože jsou všichni podvodníci. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mé zoufalství podváděl mnoho věřitelů online. Skoro jsem ztratil naději, dokud se můj přítel obrátil na velmi důvěryhodného věřitele, který byl nazván biskupem Berry Smithové, který si do 24 hodin půjčil bez stresu 1000000 Kč. Pokud potřebujete půjčku, kontaktujte prosím bishopberrysmith@gmail.com Toto je médium, které používám k varování každého právníka o úvěru, protože jsem se dostal do rukou podvodníků. A nechci, aby můj nepřítel šel do pekla, kde jsem procházel těmito podvodnými on-line věřiteli, a rád bych jim také pomohl předat tyto informace ostatním, kteří potřebují úvěr. Biskup Berry Smith také dostane půjčku, nechte mu, aby mu Bůh dal dlouhý život, kontaktujte ho teď na adrese bishopberrysmith@gmail.com a požádejte o 2% úrokovou sazbu.

707 Pani Farida Stephen Pani Farida Stephen | E-mail | Web | 9. září 2017 v 13:31 | Reagovat

Dobrý deň, som registrovaný veriteľ súkromných peňazí. Poskytujeme pôžičky na pomoc ľuďom, firmám, ktoré potrebujú aktualizovať svoje finančné postavenie na celom svete, s veľmi minimálnymi ročnými úrokovými sadzbami až do výšky 2% v priebehu jedného roka až 30 rokov trvania splátky do akejkoľvek časti sveta. Poskytujeme pôžičky v rozmedzí od 5 000 do 100 000 000 EUR. Naše pôžičky sú dobre poistené, pretože maximálna bezpečnosť je našou prioritou. Zainteresovaná osoba by nás mala kontaktovať prostredníctvom e-mailov: (24hourstloancompany1@gmail.com)

Boli ste odmietnutá toľkými bankami
potrebujete financie na rozšírenie vašej firmy,
potrebujete osobnú pôžičku

Požiadať o pôžičku, pošlite nižšie uvedené údaje:
1. Celé meno
2. Adresa
3. Suma
4. Doba trvania
5.Phone Number
6. Zamestnanie

Pani Farida Stephen

708 lisa lisa | E-mail | 14. září 2017 v 11:19 | Reagovat

Chtěl bych poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku a našel jsem svědectví o tom, jak přítel dostal půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a dostal můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhnout se podvodníků internetu dnes požádat o legit půjčky prostřednictvím e-mailu; apexloans@yahoo.com

709 Pan Paskah Pan Paskah | E-mail | 14. září 2017 v 15:58 | Reagovat

Jsme legitimní a důvěryhodný peněžní věřitel. Poskytujeme půjčky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, poskytujeme úvěry lidem, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na placení účtů, investovat do podnikání. Hledali jste půjčku? nemusíte se bát, protože jste na správném místě nabízím půjčku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2% Chci, abyste mi kontaktovali prostřednictvím této e-mailové adresy: mobilfunding1999@gmail.com

ÚVĚR ŽÁDOST INFORMACE ZE:

1) Plná jména: ............
2) Pohlaví: .................
3) Věk: ........................
4) Země: .................
5) Telefonní číslo: ........
6) Zaměstnání: ..............
7) Měsíční příjem: ......
8) Potřebné částky úvěru: .....
9) Doba trvání úvěru: ...............
10) Účel půjčky: ...........
 
Děkuji

710 Pan Paskah Pan Paskah | E-mail | 14. září 2017 v 15:59 | Reagovat

Jsme legitimní a důvěryhodný peněžní věřitel. Poskytujeme půjčky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, poskytujeme úvěry lidem, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na placení účtů, investovat do podnikání. Hledali jste půjčku? nemusíte se bát, protože jste na správném místě nabízím půjčku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2% Chci, abyste mi kontaktovali prostřednictvím této e-mailové adresy: mobilfunding1999@gmail.com

711 Paní Sonia Alexová Paní Sonia Alexová | E-mail | Web | 15. září 2017 v 21:54 | Reagovat

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM.

V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a

pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com

POUŽITÍ ÚVĚRŮ

Jméno žadatele: ________
Věk: _________
Pá: __________
ZEMĚ: _________
Rodinný stav _________
Povolání _________
Místo: ____________
Potřebné množství __________
Doba trvání: ___________
Telefon: ___________

Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com
Výkonný ředitel
Paní Sonia Alexová

712 Mathin Mathin | E-mail | 16. září 2017 v 12:33 | Reagovat

Dobrý den,

Hledáte půjčku buď k restartování svých aktivit, k realizaci projektu nebo ke koupi bytu nebo domu, ale bohužel vás banka dá do podmínek, které jste neschopní. Další obavy poskytuji úvěry v rozmezí od 1000 do 500 000 eur každému, kdo je schopen splnit podmínky pro získání určitého úvěru s úrokovou sazbou 2,%.

V případě jakékoliv naléhavé žádosti o půjčku kontaktujte prosím mne pro více informací.

E-mail: mathingiordano4@gmail.com

713 Alex Alex | E-mail | 16. září 2017 v 12:35 | Reagovat

ahoj

Tato zpráva je pro jednotlivce nebo pro kohokoli

potřeba zvláštní půjčky na obnovu jejich životů.

hledáte půjčku, abyste obnovili své aktivity nebo

pro realizaci projektu nebo k nákupu bytu

ale je zakázáno bankovnictví nebo váš soubor byl odmítnut

břeh.

Jsme organizací poskytující úvěry v rozmezí od 1.000 € do 1.300.000 € každému, kdo je schopen splnit podmínky, naše úroková sazba činí 2% ročně.

Naše nabídka:

- Finanční půjčka

- Úvěr na nemovitosti

- Investiční úvěr

- Automobilová půjčka

- Konsolidační dluh

- Nákup zpět

- Osobní půjčka.

Pokud opravdu potřebujete peníze z jiných důvodů, neváhejte

kontaktujte nás pro více informací. vážné osoby a

upřímný. kontaktujte nás emailem. Mail: alexpradon60@gmail.com

714 Scott Marsh Scott Marsh | E-mail | 16. září 2017 v 15:54 | Reagovat

Potřebujete půjčku, chcete zaplatit účty, rozšiřte své podnikání? Podívejte se dále neposkytujeme všechny druhy úvěrů jak dlouhodobé, tak i krátkodobé půjčky, za pouhých 2% úroky.Pokud ano, potřebujete půjčku Prosím pošlete email: scottmj252@gmail.com nyní požádat o zajištěnou půjčku s níže uvedeným formulářem žadatele,

Název :
Stáří:
Země:
Stát:
Částka půjčky :
Doba trvání úvěru:
Telefonní číslo :
    E-mail: scottmj252@gmail.com
Díky a Bůh vám žehná.

715 kings jone kings jone | E-mail | 16. září 2017 v 16:27 | Reagovat

potřebuji naléhavou půjčku, abych zaplatil své účty, založil nový obchod nebo jakoukoli půjčku půjčku, kontaktuje toho muže Božího, který mi pomohl při půjčce ve výši 35.000 $. je e-mailová adresa: kingsjonecopmpany@gmail.com

716 Lara Andrew Lara Andrew | E-mail | 16. září 2017 v 18:41 | Reagovat

A nevem Lara Andrew. Néhány hónappal ezelőtt a cégem nagy veszteséget szenvedett. Vele voltam a cégem és a házam elvesztése miatt rossz hitelek és kifizetetlen adósságok miatt. Nagyon kétségbeesett voltam, nem tudtam, mit kell tennie a helyzet megmentése érdekében, nem tudtam hitelt venni a bankoktól és más pénzügyi intézményektől a rossz hitelem miatt. Aztán elkezdtem keresni az online hiteleket, de elvitték a maradék kis pénzt (4 000 euró), és soha nem kaptam meg a kölcsönt a számlámon. Egy nap az én szomszédom elmondta a JOAN NORMA LOAN COMPANY nevű társaságról, és megadta nekem a cég e-mailjét (joannormaloancompany@gmail.com), de a korábbi csalásokkal kapcsolatos tapasztalataim miatt vonakodtam, de ismeretlen számomra, hogy a férjem alkalmazta a Társaság 120 000 eurós hitelért. 48 órán belül kaptam egy üzenetet, hogy a vállalat jóváírta a számlámat a hitel összegével. Ma már többet állítok a vállalatnál a termelésben, és az adósságokat fizetik. Ha megbízható hitelt nyújtó hitelre van szüksége, akkor a JOAN NORMA LOAN COMPANY e-mail címén keresztül küldjön kapcsolatot: joannormaloancompany@gmail.com

717 MRS VALICIA RENE MRS VALICIA RENE | E-mail | Web | 17. září 2017 v 14:10 | Reagovat

AHOJ...

POTŘEBUJETE POVĚŘIT PENÍZE, ABY VYPLNĚNIL BILLS A ZAČÍNÁME PODNIKATELSKÝ KONTAKT VIA EMAIL: mrsvaliciareneloanfirm@gmail.com.

718 ALex ALex | E-mail | 18. září 2017 v 7:18 | Reagovat

popis

Rychlá odpověď na váš požadavek: alexpradon60@gmail.com

Dobrý den, jsem jedinec, který nabízí mezinárodní půjčky.
S kapitálem, který bude použit pro poskytování krátkodobých a dlouhodobých soukromých půjček v rozmezí od 1 000 do 2 000 000 EUR všem vážným lidem v rozmezí 1 až 35 let, v závislosti na požadovaném množství v reálných potřebách. úroková sazba je 2%. Dělám to v následujících oblastech:

- Finanční půjčka
- Hypotéka
- Úvěrová investice
- Automobilová půjčka
- Dluhová konsolidace
- Nákup zpět
- Osobní půjčky
- Jste v archivu

Jste v konkurzu, banka je zakázána a nemáte prospěch bank nebo lepší máte projekt a potřebujete financování,
špatný úvěrový rekord nebo potřebují peníze na zaplacení účtů,
investice do společností. Jsem připraven k uspokojení mého
zákazníků do 3 dnů od obdržení přihlášky.
můj e-mail je: alexpradon60@gmail.com

719 Ramirez Ramirez | E-mail | 18. září 2017 v 7:19 | Reagovat

Dobrý den Hledáte financování, abyste znovu zahájili svou činnost, prováděli projekt, kde vaše dluhy potřebují peníze z jiných důvodů, ale bohužel Vám banka žádá podmínky, které nemůžete splnit .Mimo to půjčuji úvěry v rozmezí od 1 000 € do 500 000 000 € na každou osobu nebo společnost schopnou splnit své závazky. Nejsem banka a nepotřebuji mnoho dokumentů, kterým bych vám mohla věřit, ale musíte být spravedlivá, čestní, moudří a spolehlivá osoba. Moje půjčka je rozšířena po celé Evropě a v celém světě (Alžírsko, Francie, Belgie, Švýcarsko, Rumunsko, Itálie, Španělsko, Kanada, Portugalsko, Maroko atd.) 2%. Zde jsou oblasti, s kterými vám můžu pomoci: ** Finanční ** Úvěr na nemovitosti ** Investiční úvěr ** Úvěr na auto ** Dluh pro konsolidaci ** Úvěrová kategorie ** Druhá hypotéka ** Repo úvěr ** Úvěr zaměstnanci jsem k dispozici pro uspokojení svých klientů nejpozději do 5 dnů od obdržení přihlášky. Máte-li zájem, kontaktujte mě prosím pro další informace.

 Zde je moje email: ramirezleon573@gmail.com

Konec konverzace

720 santa santa | E-mail | 21. září 2017 v 19:08 | Reagovat

Dobrý den, jsem Maria Hooks, žijící v Texasu, USA. V tuto chvíli jsem vdova se čtyřmi dětmi a v květnu 2014 jsem se dostala do finanční situace a musel jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat úvěry od různých úvěrových firem, soukromých i firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj úvěr. Ale jak to Bůh chtělo, představil jsem Boží ženě soukromý věřitel, který mi dal půjčku ve výši 850 000 USD a dnes jsem obchodník a mé děti se v současné době dobře daří, pokud se musíte obrátit na jakoukoli firmu s odkaz na zajištění úvěru bez zajištění, žádnou úvěrovou kontrolu, žádnou družku s pouze 3% úrokovou sazbou a lepší plány splátek a plán, kontaktujte prosím paní Queen William. Neví, že to dělám, ale jsem tak šťastná a já jsem se rozhodl aby lidé věděli víc o něm a chtěli, aby mu Bůh požehnal víc. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho e-mailu. helpboard5526@gmail.com

721 mercy mercy | E-mail | 21. září 2017 v 22:28 | Reagovat

Hledáte podnikatelskou půjčku, osobní půjčku, úvěr na bydlení, úvěr na auto, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Nebo jste již odmítnut bankou nebo finanční konfigurací jeden nebo více důvodů . Jsem soukromý věřitel, půjčuji společnostem a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 3%. Máte-li zájem? Kontaktujte nás, abyste mohli půjčku sledovat do 48 hodin. KONTAKT: mercyloanfirm20@gmail.com

722 Dr. Alexandre Carlos Dr. Alexandre Carlos | E-mail | 25. září 2017 v 16:57 | Reagovat

Ponúkame súkromné, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkymi ročnými úrokovými sadzbami až 2% v jednom roku až 50 rokoch splácania na celom svete. Ponúkame úvery v rozsahu od 5 000 do 100 miliónov USD. Naše pôžičky sú dobre poistené, pretože maximálna bezpečnosť je našou prioritou. Strácate spánok v noci, keď sa obávate, ako získať oprávneného veriteľa? Kousáš si nechty rýchlo? Namiesto toho, aby vás zasiahla, kontaktujte Dr Alexandra CarlosHome Loan (Úver
Služby), ktorí teraz pomáhajú zastaviť zlú úverovú históriu, nájsť riešenie, ktoré víťazstvo je naším poslaním. E-mail: info.alexandrecarlos1@gmail.com Žiadatelia musia vyplniť prihlášku po úvere

FORMULÁR ŽIADOSTI O ÚVERY

PREFIX (MR, MR, MS, DR., Atď.)
Vaše meno a priezvisko:
Tvoj email :
Vaše telefónne číslo:
Vaša adresa:
Tvoje mesto :
Štát / provincia:
krajina :
sex:
Dátum narodenia:
Máte účet? :
Žiadali ste predtým? :
Požadované množstvo úveru:
Dĺžka úveru:
Účel úveru:
Pošlite mi naskenovanú kópiu vášho ID:
Meno veriteľa: Dr Alexandre Carlos.
Pôžička E-mail: info.alexandrecarlos1@gmail.com
S pozdravom,
Dr Alexandre Carlos

723 Kelvin Ramson Kelvin Ramson | E-mail | 3. října 2017 v 15:28 | Reagovat

2% POUŽITÍ NYNÍ TEĎ *

Strávili jste noc, jak získat půjčku?
Hledáte dluh splácet úvěr?
Hledáte půjčku k zahájení podnikání?
Hledáte půjčku na zvýšení svých projektů?

EMAIL USA TODAY: kelvinramson11@gmail.com

724 lisa lisa | E-mail | 4. října 2017 v 12:20 | Reagovat

Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a dostal můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhnout se podvodníků internetu dnes požádat o legit půjčky prostřednictvím e-mailu; apexloans@yahoo.com

725 RONALD FARIS RONALD FARIS | E-mail | 4. října 2017 v 15:27 | Reagovat

Dobrý den, pane,

Jsem paní Jessica GOMEZ z Chile Hledám půjčku na několik let Byl jsem šestkrát oběť podvodů s falešnými věřiteli, kteří mi mají rune, já jsem se pokusil o sebevraždu kvůli nim. Protože jsem měl dluhy a účty zaplatit. Myslel jsem, že to skončilo, už nemám smysl života.
Ale naštěstí jsem viděl svědectví mnoha lidí o panu RONALD FARISOVÉ Z VÍCE TRUST MORGAGE, a tak jsem ho kontaktoval, abych získal půjčku na vypořádání svých dluhů a realizaci svého projektu. Je to s panem RONALDEM FARISEM Z VÍTĚZNÝCH TRHŮ, ŽE Život se znovu usmál, je královna srdce jednoduchá a velmi komplexní.
Pokud potřebujete financování; Osobní půjčky, refinancování úvěrů, úvěry pro investory, půjčky na auto, úvěry na konsolidaci dluhů, obchodní půjčky, mezinárodní půjčky z jakéhokoli projektu, který vám tento muž pomůže provést a finančně podpořit.
RONALD FARIS
ČÍSLO WHATSAPP: +15186011323
E-MAIL ADRESA ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
VÍTĚTE HYPOTÉKY

726 daniel john daniel john | E-mail | 12. října 2017 v 13:36 | Reagovat

9 daniel john daniel john | E-mail | Dnes v 10:15 | Reagovat

Som pán DANIEL JOHN Service Lender, sme legitímna, registrovaná a garantovaná úverová spoločnosť a poskytujeme úvery jednotlivcom, spoločnostiam, vládnym inštitúciám, cirkvám a obchodným organizáciám a ľuďom akéhokoľvek druhu. Potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Máte finančný problém? Potrebujete finančné riešenie? DANIEL JOHN LOAN COMPANY je riešenie všetkých vašich finančných problémov, naše úvery sú jednoduché a rýchle. Kontaktujte nás už dnes za účelom požičiavania, ktoré si želáte, môžeme dohodnúť akúkoľvek pôžičku, ktorá bude vyhovovať vašim rozpočtom iba s 2% úrokovou sadzbou. Ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: (danieljohnloancompany@gmail.com)

727 Maria Maria | E-mail | 13. října 2017 v 2:20 | Reagovat

POTŘEBUJTE PŮJČKU PRO INVESTOVÁNÍ DO VAŠÍHO PODNIKÁNÍ NEBO ODDĚLENÍ VAŠEHO DLUHU,

Nabízíme půjčku za nízkou úrokovou sazbu
Nabízíme půjčku od 1000 do 800000
Komentujte prosím svou e-mailovou adresu a vaše číslo aplikace
a kontaktujte nás s vaším jménem, zemí, částkou a délkou trvání

náš e-mail: mvargaspuyo1@gmail.com

728 Jakub Finance Jakub Finance | E-mail | 14. října 2017 v 13:53 | Reagovat

Ahoj,

Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme
družstevní záložny a poskytují půjčky jednotlivcům, vládě
institucí, církví a obchodních organizací a lidí všeho druhu.
Aplikujte dnes na jakýkoli druh úvěru, jako osobní, nezabezpečený, konsolidační, křesťanské, obchodní, studentské a hypoteční úvěry atd., Které odpovídají vašemu rozpočtu za úrokovou sazbu 2%. Pro více informací kontaktujte: jakubfinance.cz@gmail.com

729 Colintuh Colintuh | E-mail | Web | 19. října 2017 v 11:57 | Reagovat

8 inch windows tablet  <a href=http://www.jefaismonsite.fr/stilnox>http://www.jefaismonsite.fr/stilnox</a>  windows 8 tablet review 2012

730 ScottHiede ScottHiede | E-mail | Web | 24. října 2017 v 2:26 | Reagovat

2 week pill organizer  <a href=http://reductil.esforos.com/>http://reductil.esforos.com/</a>  how to pass random drug test

731 PeterSkime PeterSkime | E-mail | Web | 29. října 2017 v 17:08 | Reagovat

florida state board of pharmacy  <a href=https://fastin.zankyou.com/>https://fastin.zankyou.com/</a>  university pharmacy san diego

732 james henry james henry | E-mail | 31. října 2017 v 7:23 | Reagovat

Ponúkame urgentné pôžičky Tu všetok problém týkajúci sa úveru je vyriešený medzi krátkym časom s nízkou úrokovou sadzbou 3% a trvaním viac ako 20 rokov, čo čakáte na uplatnenie teraz a vyriešte váš problém alebo začnite podnikanie s úverom rôzne účty nám pošlite na jameshenryloancompany40@gmail.com
Čo je číslo aplikácie +2348118830559

733 Bishop Bishop | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 9:44 | Reagovat

Ahoj všichni čtení tohoto pravdivý příběh mého života. Jmenuji se Monica z České republiky, svobodná matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika podvodníci na internetu, a budeme tvrdě pracovat, vydělávat peníze, chtějí konsolidovat úvěry do jednoho věrného noci jsem se modlit a věřit, že Bůh mě má ve skutečnosti, že společnosti vydávající kreditní karty na internetu pod názvem biskupa Smith Berry, e -mail bishopberrysmith@gmail.com oni mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s tolika falešných věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní získat úvěr bez poplatků za záruky v předstihu nebo potvrdit, že společnost je důvěryhodně. Úvěr společnost přišel do mé záchraně, když jsem potřeboval nejvíce, nejdřív jsem nikdy věřit jim, ale po splnění svých požadavků, byla jsem šťastná žena. Co je nejdůležitější věc v životě. Dnes jsem konsolidovat můj dluh a jsem také hrdý na jeho vlastním bytě. moje matka a dva přátelé těžil z této nabídky a také chtějí, aby svět prospěch z tohoto velkorysé nabídky. To je moje osobní e-mailové monikakrajciovage@seznam.cz a družstevní záložny, která mi pomohla tady je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com

734 Pan Walter Pan Walter | E-mail | 4. listopadu 2017 v 9:36 | Reagovat

Čten. číslo: Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, bydlení, úvěry na auto, studentské půjčky, konsolidaci úvěrů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Neboť byl odepřen kredit z banky nebo smlouvy z jednoho nebo více finančních důvodů. Jste s největší pravděpodobností jeho úvěrové rozhodnutí! Jsem pastorem soukromého věřitele, úvěru společnostem a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zajímáš se? Kontaktujte nás, abyste se uzdravili po předání úvěru do 48 hodin. KONTAKT: (divineloancompanyplc@gmail.com) (+2348107474074)

Podrobné informace o aplikaci

Název:
ID knihy tváře:
Datum narození:
Patro, podlaha, dno:
Stav:
Adresa:
Umístění
Stav:
Stát
Země:
Telefon:
El. adresa:
Účel úvěru Stav:
Výše úvěru:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve pomocí těchto informací
Chcete-li získat další informace.
Doufám, že dáš vědět.

Děkuji vám a Bůh vám žehnej,

Pan Walter
Předmět:

735 Bishop Berry Smith Bishop Berry Smith | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 11:37 | Reagovat

Ahoj všichni čtení tohoto pravdivý příběh mého života. Jmenuji se Monica z České republiky, svobodná matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika podvodníci na internetu, a budeme tvrdě pracovat, vydělávat peníze, chtějí konsolidovat úvěry do jednoho věrného noci jsem se modlit a věřit, že Bůh mě má ve skutečnosti, že společnosti vydávající kreditní karty na internetu pod názvem biskupa Smith Berry, e -mail bishopberrysmith@gmail.com oni mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s tolika falešných věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní získat úvěr bez poplatků za záruky v předstihu nebo potvrdit, že společnost je důvěryhodně. Úvěr společnost přišel do mé záchraně, když jsem potřeboval nejvíce, nejdřív jsem nikdy věřit jim, ale po splnění svých požadavků, byla jsem šťastná žena. Co je nejdůležitější věc v životě. Dnes jsem konsolidovat můj dluh a jsem také hrdý na jeho vlastním bytě. moje matka a dva přátelé těžil z této nabídky a také chtějí, aby svět prospěch z tohoto velkorysé nabídky. To je moje osobní e-mailové monikakrajciovage@seznam.cz a družstevní záložny, která mi pomohla
tady je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com

736 Jean Carlos Jean Carlos | E-mail | 7. listopadu 2017 v 8:22 | Reagovat

Potřebujete půjčku k zahájení podnikání nebo placení účtů a firemního financování nemovitostí a jakéhokoli druhu financování podnikání.. { Creditplusfinance11@gmail.com } Nabízíme také půjčky jednotlivcům, firmám a právnickým osobám s úrokovou sazbou 3%. Poskytujeme úvěr těm vážným lidem, kteří mají zájem o půjčku, pokud máte zájem kontaktovat tento e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com

737 Metin Selim Metin Selim | E-mail | 7. listopadu 2017 v 19:45 | Reagovat

Ahoj,

Jaké jsou vaše finanční potřeby?
Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete komerční úvěr? Potřebujete osobní půjčku? Chcete si koupit auto? Chcete refinancovat? Potřebujete hypoteční úvěr? potřebujete obrovský kapitál pro zahájení vašeho podnikání nebo rozšíření? Ztratili jste naději a věřili jste, že neexistuje cesta a vaše finanční zátěž přetrvává?
Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci.
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: metinselim002@gmail.com

738 Wenzel Ronald Joseph Wenzel Ronald Joseph | E-mail | Web | 10. listopadu 2017 v 21:40 | Reagovat

POTŘEBUJETE PŮJČKY? AT 3% POKUD ANO EMAIL S ČÁSTÍM POTŘEBUJEME. Poznámka: veškerá odpověď by měla být zkopírována a zaslána na tento e-mail wenzelronaldjoseph@gmail.com wenzelronaldjoseph@gmail.com Úplný název .......... Částka potřebná: .......... Doba trvání úvěru:. ......... Věk: .......... Země .......... Povolání .......... Telefonní číslo ..... ..... Wenzel Ronald Joseph

739 LUIS CARLOS LUIS CARLOS | E-mail | Pondělí v 7:16 | Reagovat

POTŘEBUJTE PŮJČKU, POKUD SE APLIKUJTE NYNÍ.

Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Náš úvěr se liší od podnikání až po osobní půjčky nebo dlouhodobé nebo krátkodobé podmínky s příznivými úrokovými sazbami (2%). Náš úvěrový proces je velmi rychlý a spolehlivý se zárukami. Více informací o našich službách naleznete na našem e-mailu ( Luiscarlosfinance@outlook.com ), dejte nám prosím vědět o výši půjčky, kterou potřebujete, a chcete trvání úvěru. My doufám, že slyším od vás. Na níže uvedenou e-mailovou adresu můžete odeslat zprávu. Luiscarlosfinance@outlook.com

POZNÁMKA: všechny emaily by měly být předány na: Luiscarlosfinance@outlook.com

740 Heinz Munkel Heinz Munkel | E-mail | Úterý v 18:23 | Reagovat

Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a pobytu u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj úvěr od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze převedené na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte nám zaslat žádost prostřednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama