Kakao Kraus I.

30. března 2009 v 10:59
Kakao Kraus I
Michal Kraus měl rád lidi a proto se rozhodl jim sloužit. Lidé ho měli rádi a proto jej volili ve všech stranách kterými prošel. Michal Kraus začal pracovat pro občany už v roce 1986, kdy se stal poslancem Parlamentu České republiky za KSČ. Po roce 1989 zůstal věrný občanům a na rozdíl od mnohých komunistů je neopustil a v parlamentu je hájil dál. Jen musel trochu změnit politickou stranu. A tak vyměnil legitimaci KSČ za Demokratickou stranu práce. Jenže se ukázalo, že ani v této straně by nedokázal dobře hájit zájmy občanů, které měl rád, a proto musel opět změnit své politické přesvědčení. A tak vyměnil legitimaci Demokratické strany práce za Hnutí za samosprávnou demokracii. Jenže se ukázalo, že ani v této straně by nedokázal dobře hájit zájmy občanů, které měl rád, a proto musel opět změnit své politické přesvědčení. A tak vyměnil legitimaci Hnutí za samosprávnou demokracii za Českou stranu sociálně demokratickou. Občané ho za to měli rádi. A protože Michal Kraus v parlamentu hodně pracoval, tak si také hodně vydělal. Za odměnu dostal od zaměstnavatele (Poslanecká sněmovna) do nájmu služební byt v Praze. A protože někdo na magistrátu udělal chybu v nájemní smlouvě, převedl poslanecký byt na svou dceru, která ho nutně potřebovala, byl dobrák. Aby to druhé dceři nebylo líto koupil jí rovněž byt v Praze za tři miliony korun, které ušetřil z parlamentních diet. Byl dobrák a starostlivý otec. Jeho syn hrál fotbal za Kladno a klub potřeboval peníze na rozhodčí, vlastně ne na rozhodčí, ale na mládež a tak obětavý poslanec za okres Semily požádal parlament aby přispěl patnácti miliony pro fotbalisty v Kladně, byl dobrák, starostlivý otec a přál sportovcům. A protože se dobrák Kraus o všechno podělil, musel si postavit nový dům, aby měl kde bydlet, a tak si za naspořené čtyři miliony koupil za Prahou malý domeček. Michal Kraus si prostě v parlamentu poctivou prací hodně vydělal. Je obdivuhodné, že při své náročné práci pro lidi a pro Českou republiku si našel čas i na studium. Původně vystudoval vysokou školu chemicko-technologickou, získal doktorát z filozofie marxismu - leninismu a po roce 1989 při práci v parlamentu vystudoval ještě další dvě vysoké školy, takže napsat jeho jméno i s tituly je stejně obtížné jako u anglického lorda, či brazilského fotbalisty.
Michal Kraus však nebyl jen pracovitý poslanec, student, příkladný otec, sportovec, straník, ale nemalý čas se zasvětil i spolupráci mezi národy celého světa. Pravda v mládí to byl hlavně Sovětský svaz, ale po roce 1989 se otevřely nové možnosti spolupráce a tak coby parlamentní vyslanec obrátil svou pozornost na západ a do Afriky. V sociální demokracii se za pár lety dopracoval mezi nejvlivnější poslance, byl i obratný vyjednávač. Díky svým schopnostem se stal předsedou poslaneckého klubu ČSSD. Myslím, že bych těžko hledal kladnějšího hrdinu naší doby. Za schopného a nepostradatelného jej považovali premiéři Gross s Paroubkem, jen Miloš Zeman mu nemohl přijít na jméno a na jeho adresu prohlásil, že je vyžírka a lenoch. Při presidentské volbě toho trpce litoval. Vyžírka mu nedal hlas a ještě jich pár vyjednal pro Klause, od té doby je i kamarádem politiků ODS.
Pravda je, že Michal Kraus toho dokázal vyjednat hodně, vyjednával a radil při privatizaci bank, prodeji Unipetrolu, státních podílů v dolech, a také při nákupu stíhacích bombardérů, či obojživelných transportérů. Nikdy nebyl ve vládě, nebyl tolik na očích, o to víc mohl lobovat za své zájmy. Vyjednávání a radění je náročná práce, kterou vítězové výběrových řízení umí dobře zaplatit. Někdo tomu říká provize, jiný úplatek. Michal Kraus si takto mohl přijít na stovky milionů korun. Největší ránu udělal spolu s dalšími poslanci při privatizaci Unipetrolu, ale několik stovek milionů vypadlo i z pronájmu stíhaček Gripen. Policisté to vyšetřují dodnes, ale pochybuji, že budou úspěšní. Při úplatcích jsou totiž trestně odpovědné obě strany "obchodu" a tak není pravděpodobné, že by se někdo přiznal. Uplacené politiky bezpečně poznáme podle toho jak náhle zbohatli a jak velké mají potíže s vysvětlováním svých příjmů. Takový Gross s Krausem to mají obzvláště těžké protože nikdy nikde nepracovali, ani nepodnikali a od školních lavic poslancovali v parlamentu, takže se jejich příjmy dají poměrně přesně spočítat. Hlavním problémem šibalů je legalizace příjmů.
Léta strávená v parlamentu se podepsala na jejich myšlení, ztratili soudnost, ostražitost, kontakt s reálným životem. Výlučné postavení je časem natolik popletlo, že při prvních dotazech o původu svého majetku koktají a vymlouvají se jako děti přistižené při krádeži bonbónů. Pravdu říct nemohou, tak si vymýšlí, improvizují. Je zarážející jak mají malou fantazii. To co jim snadno projde na předvolebních shromážděních, či v parlamentu, a ještě jim za to zatleskají, neobstojí ani před začínajícím novinářem. Nemusí být ani moc chytrý, stačí když si pečlivě zaznamená co řekli včera, o den později, za týden.
Gross s Krausem vysvětlovali své miliony naprosto stejně, což je šokující zvláště u údajně brilantního kecala Krause, když věděl jak s takovou výmluvou dopadl bývalý premiér.
Strýček, neznámý podnikatel, který si nepřeje zveřejnění, to jsou ještě horší výmluvy než krabice od bot narvané miliony po spořivém tatínkovi.
Poslanec Michal Kraus potřeboval podobně jako Gross vyprat půl miliardy, která byla ulitá v londýnské bance a tak hledal někoho, kdo by mu pomohl peníze umístit v nějaké výhodné investici. Za čas by mohl tvrdit, že si na to půjčil o neznámého filantropa a peníze legálně rozmnožil a původní půjčku už dávno splatil. Tak to alespoň úspěšně provedl Stanislav Gross.
Mnozí politici sociální demokracie spolupracují s organizovaným zločinem a tak se i Michal Kraus obrátil na známého fachmana v oboru Františka Riga z České Lípy.
Rigo byl podnikatel smolař, nebo podvodník, možná obojí. Začal podnikat už ve třiadvaceti letech a brzy se stal odborníkem na dolování půjček z bank. Zlaté časy nastaly když své podnikání spojil s vysokým úředníkem ministerstva průmyslu a obchodu Františkem Malatou (bývalý agent StB). Malata měl dobré známé v bankách ještě z dob socialismu a pomocí těchto kontaktů snadno otevíral dveře tresorů pro svého parťáka. Během krátké doby si Rigo vypůjčil na pochybné podnikatelské projekty přes čtyři sta milionů korun, které nesplatil. Zpočátku občas splácel úroky, hlavně však proto aby dostal další úvěry. Největší ránu udělal v roce 1992 v plzeňské Kreditní a průmyslové bance, ze které vytáhl 100 milionů. Za pár let se ale pyramida sesypala a Ryga začali pronásledovat nejprve vymáhači dluhů, posléze i policisté.
Rigo byl rovněž agentem BIS, co dělal pro naší tajnou službu se sice neví, ale ví se, že díky tomu se jeho trestné stíhání táhlo sedm let a přestože byl obviněn ze stamilionového podvodu nikdy neskončil ve vazbě. Vypůjčené miliony se někam vypařily a když byl konečně zatčen, tak mu nebylo co zabavit. V roce 1998 si s ním někdo z podsvětí chtěl vyřídit účty a hodil mu na dům granát. Od té doby byl mediálně známý, ale celostátní proslulost si získal, až když si na internetu zaregistroval doménu Dagmar Havlová a ukazoval tam hambaté fotografie.
Michal Kraus se obrátil na Riga s nimž udržoval přátelské styky několik let, aby mu pomohl v hledání zahraniční investice za půl miliardy. V té době už byl Rigo obviněn z podvodu v Kreditní bance a tak ho na oplátku požádal, aby něco "udělal" s jeho obviněním. Dokonce mu se svým právníkem Tomáškem přinesl spis až do Parlamentu a Kraus mu tehdy slíbil, že bude interpelovat ministra vnitra. Rigo vymyslel investici v Ghaně, kde se v té době privatizovaly některé státní podniky a bylo tam možné výhodně koupit akcie továrny na zpracování kakaových bobů. Jenže v Ghaně to chodilo jako u nás a bylo zapotřebí získat kontakty a někoho z privatizační agentury podplatit. Tomu Kraus rozuměl a tak poslal do Ghany 1,8 milionů korun a z opatrnosti k tomu použil účet své matky. Rigo ještě do plánu na zakoupení akcií zasvětil rakouského podnikatele Alfreda Augustina od kterého vylákal dalších 90 tisíc dolarů na údajné úplatky ghanským úředníkům, s příslibem podílu na zisku. Kraus s Rigem pak založili firmu ProAfri a v září roku 2002 společně vyrazili na jednání s úředníky privatizační agentury. Michal Kraus přitom hrál důležitou roli, protože vystupoval jako oficiální zástupce České republiky, vykazoval se diplomatickým pasem a cestoval jako reprezentant Poslanecké sněmovny, což pochopitelně udělalo na ghanské úředníky patřičný dojem.

Mise českého bankovního podvodníka a podvodníka poslance slavila úspěch, byla podepsána závazná smlouva o investici za 500 milionů korun na nákup akcií firmy PBC na zpracování kakaových bobů. Smlouvu podepsali za českou stranu ředitelé společnosti ProAfri - Rigo a Kraus, přičemž Rigo byl prezentován jako hlavní majitel. Zjednodušeně řečeno vystupoval v roli bílého koně aby Kraus nebyl tak na očích. Jenže pak došlo ke komplikacím protože švédští novináři vypátrali, že při výběrovém řízení na nákup stíhaček pro českou armádu byly vyplaceny vysoké částky na provize českým politikům a police zahájila vyšetřování britsko-švédského konsorcia, které zastupovalo výrobce. Částka na provize (úplatky) pak směřovala přes londýnskou pobočku na utajené účty českých politiků. Není jasné zda Kraus dostal strach, nebo zda úplatek nedorazil včas, jisté je, že slíbené peníze nakonec nezaplatil a z nákupu posléze sešlo. O nepovedeném obchodu by se patrně nikdo nedozvěděl, kdyby podnikatel Augustin nechtěl svých devadesát tisíc dolarů zpět. Toho pochopitelně nezajímalo, že Michal Kraus nezaplatil a zmařil tak celý obchod.
Policejní novináři obvykle dostanou mediálně zajímavou kauzu hned druhý den po zahájení vyšetřování, avšak tentokrát měl Michal Kraus štěstí, protože vyšetřování vedl útvar finanční policie a ten jak známo šel sociálním demokratům na ruku. Šéf finanční policie Vladimír Zimmel ukázal, že když policisté chtějí, dokáží obviněné ochránit před nežádoucí publicitou. Dařilo se mu to skoro rok, což považuji za úctyhodný výkon. Rok 2006 byl však volební a tak bylo jasné, že hodnota informace o kauze kakaového fabrikanta prudce stoupne. Policisté neodolali a pustili ji ven. Není jasné zda tak učinili za peníze, z politických, či z ušlechtilých důvodů. Padrino policejních novinářů Jaroslav Kmenta z MF DNES si pak s Krausem pohrál jako kočka s myší a je jisté, že se přitom musel dobře bavit. Bylo zábavné sledovat jak Michal Kraus trapně lže v domnění, že se ze všeho vykecá jako v kuloárech poslanecké sněmovny. Zpočátku vsadil na svou dobrou pověst poslance, proti svědectví podvodníka a sedmilháře, jak veřejně označil svého parťáka Riga. Tvrdil, že se stal obětí jeho obratné manipulace, a že vůbec nevěděl o tom, že patřil mezi naše přední tuneláře.
Sedmilhář však svou výpověď neměnil a tak pro přehlednost uvádím jeho výpověď jako první : "
Kraus byl hlavní postavou celého obchodu. Někdy začátkem roku za mnou přišel a chtěl abych pro něho vymyslel nějakou dobrou zahraniční investici zhruba za 15 milionů dolarů. Peníze měl zajištěné v Londýně a měly pocházet z nějakého úplatku od jisté britské lobbyistické skupiny, kterou blíže neupřesnil. Z náznaků jsem vyrozuměl, že jedná za skupinu více lidí, které zastupuje. Za dva měsíce jsem mu navrhl investovat do privatizace v Ghaně a koupit tam 31% státního podílu v továrně na zpracování kakaa.
Kraus s tím souhlasil a tak jsem ho upozornil na počáteční náklady na podplacení úředníků ghanské privatizační agentury, což Kraus akceptoval a zaslal na dohodnutý účet (patrně patřil předsedovi privatizační agentury Q. Barnorovi) 50 tisíc dolarů. Do obchodu jsem ještě zasvětil rakouského podnikatele Alfréda Augustina, který mi půjčil na rozjezd 90 tisíc dolarů protože jsem v té době měl zablokované účty. Závaznou smlouvu o zakoupení akcií jsme podepsali společně v září 2001.
Rigo svou výpověď nikdy nezměnil a trval na tom, že se jednalo o akci Michala Krause. Nakonec se ukázalo, že měl pravdu, což musel potvrdit i Kraus, když mu hrozilo trestní stíhání za praní špinavých peněz a za uplácení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (809)
Zobrazit starší komentáře

701 Joh Perry Joh Perry | E-mail | Web | 4. září 2017 v 14:33 | Reagovat

Hledáte půjčku, která podpoří vaše podnikání?
Máte zájem o získání naší nízké úrokové půjčky na vaše podnikatelské projekty, jako je Zahájení podnikání, Franchise, Business Acquisition, Rozšiřování obchodu, Nákup komerčního nemovitosti a Vykonání smlouvy. Naše společnost nabízí nízkou úrokovou půjčku na dlouhodobé a krátkodobé základy.
Pokud máte zájem, obraťte se prosím zpět a dejte nám vědět víc o vaší společnosti a kolik máte v úmyslu půjčit si na vaše podnikání. E-mail: liongroupcompany844@gmail.com

702 scott scott | E-mail | 5. září 2017 v 13:33 | Reagovat

Potřebujete založit firmu nebo půjčku, abyste zaplatili účty? Poskytujeme půjčku ve výši 2%, pokud máte zájem. Uveďte své jméno, požadovanou částku, dobu trvání, telefonní číslo, adresu, zemi a měsíční příjem prostřednictvím e-mailu scottmj252@gmail.com

703 IRENE FERNANDEZ IRENE FERNANDEZ | E-mail | 6. září 2017 v 5:23 | Reagovat

Ahoj,
Je to informovat širokou veřejnost, že paní Irene Fernandezová, uznávaná soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro všechny, kteří potřebují jakoukoli finanční pomoc. Potřebujete naléhavou půjčku k vymýcení vašich dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Byli jste odmítáni bankami a jinými finančními agenturami? Podívejte se dál, protože jsme zde pro všechny vaše finanční problémy. Poskytujeme půjčky s úrokovou sazbou ve výši 2% lidem, společnostem a společnostem jasným a srozumitelným způsobem, smluvními podmínkami. Není požadována kontrola kreditu, 100% zaručeno.

Napište nám na: (irenegironfernandez@gmail.com)

704 VÍTEJTE NA WILLAMS INVESTMENT LOAN LIMITED. VÍTEJTE NA WILLAMS INVESTMENT LOAN LIMITED. | E-mail | 6. září 2017 v 16:49 | Reagovat

VÍTEJTE NA WILLAMS INVESTMENT LOAN LIMITED.

Společnost, která má pozitivně ovlivnit životy lidí po celém světě, nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi minimálními ročními úrokovými sazbami až 2%. Naše půjčky jsou dobře pojištěné pro maximální bezpečnost je naší prioritou.

Ztrácíte spánek v noci, když se obáváte, jak získat Legit Loan k zahájení podnikání nebo rozšíření stávajícího úvěru? Kousáte prsty na rychlé? Místo toho, abyste se bili, proč byste nás neměli dnes kontaktovat na adrese {collinswillamsloanfirm@gmail.com}, abychom Vám okamžitě poskytli půjčku se všemi důležitými požadavky.

705 Elena Elena | E-mail | 7. září 2017 v 12:21 | Reagovat

Vážení uchádzači o pôžičky

Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com

Názov:
Požadované množstvo úveru:
Trvanie úveru:
Telefónne číslo:

Ďakujem a Boh žehnaj
DÔVERA
Elena

706 Bishop Bishop | E-mail | Web | 9. září 2017 v 10:22 | Reagovat

Jmenuji se paní Martina. Žijeme v České republice, chci používat médium, abych upozorňoval, že všechny úvěrové aplikace jsou velmi opatrné, protože jsou všichni podvodníci. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mé zoufalství podváděl mnoho věřitelů online. Skoro jsem ztratil naději, dokud se můj přítel obrátil na velmi důvěryhodného věřitele, který byl nazván biskupem Berry Smithové, který si do 24 hodin půjčil bez stresu 1000000 Kč. Pokud potřebujete půjčku, kontaktujte prosím bishopberrysmith@gmail.com Toto je médium, které používám k varování každého právníka o úvěru, protože jsem se dostal do rukou podvodníků. A nechci, aby můj nepřítel šel do pekla, kde jsem procházel těmito podvodnými on-line věřiteli, a rád bych jim také pomohl předat tyto informace ostatním, kteří potřebují úvěr. Biskup Berry Smith také dostane půjčku, nechte mu, aby mu Bůh dal dlouhý život, kontaktujte ho teď na adrese bishopberrysmith@gmail.com a požádejte o 2% úrokovou sazbu.

707 Pani Farida Stephen Pani Farida Stephen | E-mail | Web | 9. září 2017 v 13:31 | Reagovat

Dobrý deň, som registrovaný veriteľ súkromných peňazí. Poskytujeme pôžičky na pomoc ľuďom, firmám, ktoré potrebujú aktualizovať svoje finančné postavenie na celom svete, s veľmi minimálnymi ročnými úrokovými sadzbami až do výšky 2% v priebehu jedného roka až 30 rokov trvania splátky do akejkoľvek časti sveta. Poskytujeme pôžičky v rozmedzí od 5 000 do 100 000 000 EUR. Naše pôžičky sú dobre poistené, pretože maximálna bezpečnosť je našou prioritou. Zainteresovaná osoba by nás mala kontaktovať prostredníctvom e-mailov: (24hourstloancompany1@gmail.com)

Boli ste odmietnutá toľkými bankami
potrebujete financie na rozšírenie vašej firmy,
potrebujete osobnú pôžičku

Požiadať o pôžičku, pošlite nižšie uvedené údaje:
1. Celé meno
2. Adresa
3. Suma
4. Doba trvania
5.Phone Number
6. Zamestnanie

Pani Farida Stephen

708 lisa lisa | E-mail | 14. září 2017 v 11:19 | Reagovat

Chtěl bych poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku a našel jsem svědectví o tom, jak přítel dostal půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a dostal můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhnout se podvodníků internetu dnes požádat o legit půjčky prostřednictvím e-mailu; apexloans@yahoo.com

709 Pan Paskah Pan Paskah | E-mail | 14. září 2017 v 15:58 | Reagovat

Jsme legitimní a důvěryhodný peněžní věřitel. Poskytujeme půjčky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, poskytujeme úvěry lidem, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na placení účtů, investovat do podnikání. Hledali jste půjčku? nemusíte se bát, protože jste na správném místě nabízím půjčku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2% Chci, abyste mi kontaktovali prostřednictvím této e-mailové adresy: mobilfunding1999@gmail.com

ÚVĚR ŽÁDOST INFORMACE ZE:

1) Plná jména: ............
2) Pohlaví: .................
3) Věk: ........................
4) Země: .................
5) Telefonní číslo: ........
6) Zaměstnání: ..............
7) Měsíční příjem: ......
8) Potřebné částky úvěru: .....
9) Doba trvání úvěru: ...............
10) Účel půjčky: ...........
 
Děkuji

710 Pan Paskah Pan Paskah | E-mail | 14. září 2017 v 15:59 | Reagovat

Jsme legitimní a důvěryhodný peněžní věřitel. Poskytujeme půjčky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, poskytujeme úvěry lidem, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na placení účtů, investovat do podnikání. Hledali jste půjčku? nemusíte se bát, protože jste na správném místě nabízím půjčku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2% Chci, abyste mi kontaktovali prostřednictvím této e-mailové adresy: mobilfunding1999@gmail.com

711 Paní Sonia Alexová Paní Sonia Alexová | E-mail | Web | 15. září 2017 v 21:54 | Reagovat

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM.

V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a

pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com

POUŽITÍ ÚVĚRŮ

Jméno žadatele: ________
Věk: _________
Pá: __________
ZEMĚ: _________
Rodinný stav _________
Povolání _________
Místo: ____________
Potřebné množství __________
Doba trvání: ___________
Telefon: ___________

Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com
Výkonný ředitel
Paní Sonia Alexová

712 Mathin Mathin | E-mail | 16. září 2017 v 12:33 | Reagovat

Dobrý den,

Hledáte půjčku buď k restartování svých aktivit, k realizaci projektu nebo ke koupi bytu nebo domu, ale bohužel vás banka dá do podmínek, které jste neschopní. Další obavy poskytuji úvěry v rozmezí od 1000 do 500 000 eur každému, kdo je schopen splnit podmínky pro získání určitého úvěru s úrokovou sazbou 2,%.

V případě jakékoliv naléhavé žádosti o půjčku kontaktujte prosím mne pro více informací.

E-mail: mathingiordano4@gmail.com

713 Alex Alex | E-mail | 16. září 2017 v 12:35 | Reagovat

ahoj

Tato zpráva je pro jednotlivce nebo pro kohokoli

potřeba zvláštní půjčky na obnovu jejich životů.

hledáte půjčku, abyste obnovili své aktivity nebo

pro realizaci projektu nebo k nákupu bytu

ale je zakázáno bankovnictví nebo váš soubor byl odmítnut

břeh.

Jsme organizací poskytující úvěry v rozmezí od 1.000 € do 1.300.000 € každému, kdo je schopen splnit podmínky, naše úroková sazba činí 2% ročně.

Naše nabídka:

- Finanční půjčka

- Úvěr na nemovitosti

- Investiční úvěr

- Automobilová půjčka

- Konsolidační dluh

- Nákup zpět

- Osobní půjčka.

Pokud opravdu potřebujete peníze z jiných důvodů, neváhejte

kontaktujte nás pro více informací. vážné osoby a

upřímný. kontaktujte nás emailem. Mail: alexpradon60@gmail.com

714 Scott Marsh Scott Marsh | E-mail | 16. září 2017 v 15:54 | Reagovat

Potřebujete půjčku, chcete zaplatit účty, rozšiřte své podnikání? Podívejte se dále neposkytujeme všechny druhy úvěrů jak dlouhodobé, tak i krátkodobé půjčky, za pouhých 2% úroky.Pokud ano, potřebujete půjčku Prosím pošlete email: scottmj252@gmail.com nyní požádat o zajištěnou půjčku s níže uvedeným formulářem žadatele,

Název :
Stáří:
Země:
Stát:
Částka půjčky :
Doba trvání úvěru:
Telefonní číslo :
    E-mail: scottmj252@gmail.com
Díky a Bůh vám žehná.

715 kings jone kings jone | E-mail | 16. září 2017 v 16:27 | Reagovat

potřebuji naléhavou půjčku, abych zaplatil své účty, založil nový obchod nebo jakoukoli půjčku půjčku, kontaktuje toho muže Božího, který mi pomohl při půjčce ve výši 35.000 $. je e-mailová adresa: kingsjonecopmpany@gmail.com

716 Lara Andrew Lara Andrew | E-mail | 16. září 2017 v 18:41 | Reagovat

A nevem Lara Andrew. Néhány hónappal ezelőtt a cégem nagy veszteséget szenvedett. Vele voltam a cégem és a házam elvesztése miatt rossz hitelek és kifizetetlen adósságok miatt. Nagyon kétségbeesett voltam, nem tudtam, mit kell tennie a helyzet megmentése érdekében, nem tudtam hitelt venni a bankoktól és más pénzügyi intézményektől a rossz hitelem miatt. Aztán elkezdtem keresni az online hiteleket, de elvitték a maradék kis pénzt (4 000 euró), és soha nem kaptam meg a kölcsönt a számlámon. Egy nap az én szomszédom elmondta a JOAN NORMA LOAN COMPANY nevű társaságról, és megadta nekem a cég e-mailjét (joannormaloancompany@gmail.com), de a korábbi csalásokkal kapcsolatos tapasztalataim miatt vonakodtam, de ismeretlen számomra, hogy a férjem alkalmazta a Társaság 120 000 eurós hitelért. 48 órán belül kaptam egy üzenetet, hogy a vállalat jóváírta a számlámat a hitel összegével. Ma már többet állítok a vállalatnál a termelésben, és az adósságokat fizetik. Ha megbízható hitelt nyújtó hitelre van szüksége, akkor a JOAN NORMA LOAN COMPANY e-mail címén keresztül küldjön kapcsolatot: joannormaloancompany@gmail.com

717 MRS VALICIA RENE MRS VALICIA RENE | E-mail | Web | 17. září 2017 v 14:10 | Reagovat

AHOJ...

POTŘEBUJETE POVĚŘIT PENÍZE, ABY VYPLNĚNIL BILLS A ZAČÍNÁME PODNIKATELSKÝ KONTAKT VIA EMAIL: mrsvaliciareneloanfirm@gmail.com.

718 ALex ALex | E-mail | 18. září 2017 v 7:18 | Reagovat

popis

Rychlá odpověď na váš požadavek: alexpradon60@gmail.com

Dobrý den, jsem jedinec, který nabízí mezinárodní půjčky.
S kapitálem, který bude použit pro poskytování krátkodobých a dlouhodobých soukromých půjček v rozmezí od 1 000 do 2 000 000 EUR všem vážným lidem v rozmezí 1 až 35 let, v závislosti na požadovaném množství v reálných potřebách. úroková sazba je 2%. Dělám to v následujících oblastech:

- Finanční půjčka
- Hypotéka
- Úvěrová investice
- Automobilová půjčka
- Dluhová konsolidace
- Nákup zpět
- Osobní půjčky
- Jste v archivu

Jste v konkurzu, banka je zakázána a nemáte prospěch bank nebo lepší máte projekt a potřebujete financování,
špatný úvěrový rekord nebo potřebují peníze na zaplacení účtů,
investice do společností. Jsem připraven k uspokojení mého
zákazníků do 3 dnů od obdržení přihlášky.
můj e-mail je: alexpradon60@gmail.com

719 Ramirez Ramirez | E-mail | 18. září 2017 v 7:19 | Reagovat

Dobrý den Hledáte financování, abyste znovu zahájili svou činnost, prováděli projekt, kde vaše dluhy potřebují peníze z jiných důvodů, ale bohužel Vám banka žádá podmínky, které nemůžete splnit .Mimo to půjčuji úvěry v rozmezí od 1 000 € do 500 000 000 € na každou osobu nebo společnost schopnou splnit své závazky. Nejsem banka a nepotřebuji mnoho dokumentů, kterým bych vám mohla věřit, ale musíte být spravedlivá, čestní, moudří a spolehlivá osoba. Moje půjčka je rozšířena po celé Evropě a v celém světě (Alžírsko, Francie, Belgie, Švýcarsko, Rumunsko, Itálie, Španělsko, Kanada, Portugalsko, Maroko atd.) 2%. Zde jsou oblasti, s kterými vám můžu pomoci: ** Finanční ** Úvěr na nemovitosti ** Investiční úvěr ** Úvěr na auto ** Dluh pro konsolidaci ** Úvěrová kategorie ** Druhá hypotéka ** Repo úvěr ** Úvěr zaměstnanci jsem k dispozici pro uspokojení svých klientů nejpozději do 5 dnů od obdržení přihlášky. Máte-li zájem, kontaktujte mě prosím pro další informace.

 Zde je moje email: ramirezleon573@gmail.com

Konec konverzace

720 santa santa | E-mail | 21. září 2017 v 19:08 | Reagovat

Dobrý den, jsem Maria Hooks, žijící v Texasu, USA. V tuto chvíli jsem vdova se čtyřmi dětmi a v květnu 2014 jsem se dostala do finanční situace a musel jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat úvěry od různých úvěrových firem, soukromých i firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj úvěr. Ale jak to Bůh chtělo, představil jsem Boží ženě soukromý věřitel, který mi dal půjčku ve výši 850 000 USD a dnes jsem obchodník a mé děti se v současné době dobře daří, pokud se musíte obrátit na jakoukoli firmu s odkaz na zajištění úvěru bez zajištění, žádnou úvěrovou kontrolu, žádnou družku s pouze 3% úrokovou sazbou a lepší plány splátek a plán, kontaktujte prosím paní Queen William. Neví, že to dělám, ale jsem tak šťastná a já jsem se rozhodl aby lidé věděli víc o něm a chtěli, aby mu Bůh požehnal víc. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho e-mailu. helpboard5526@gmail.com

721 mercy mercy | E-mail | 21. září 2017 v 22:28 | Reagovat

Hledáte podnikatelskou půjčku, osobní půjčku, úvěr na bydlení, úvěr na auto, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Nebo jste již odmítnut bankou nebo finanční konfigurací jeden nebo více důvodů . Jsem soukromý věřitel, půjčuji společnostem a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 3%. Máte-li zájem? Kontaktujte nás, abyste mohli půjčku sledovat do 48 hodin. KONTAKT: mercyloanfirm20@gmail.com

722 Dr. Alexandre Carlos Dr. Alexandre Carlos | E-mail | 25. září 2017 v 16:57 | Reagovat

Ponúkame súkromné, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkymi ročnými úrokovými sadzbami až 2% v jednom roku až 50 rokoch splácania na celom svete. Ponúkame úvery v rozsahu od 5 000 do 100 miliónov USD. Naše pôžičky sú dobre poistené, pretože maximálna bezpečnosť je našou prioritou. Strácate spánok v noci, keď sa obávate, ako získať oprávneného veriteľa? Kousáš si nechty rýchlo? Namiesto toho, aby vás zasiahla, kontaktujte Dr Alexandra CarlosHome Loan (Úver
Služby), ktorí teraz pomáhajú zastaviť zlú úverovú históriu, nájsť riešenie, ktoré víťazstvo je naším poslaním. E-mail: info.alexandrecarlos1@gmail.com Žiadatelia musia vyplniť prihlášku po úvere

FORMULÁR ŽIADOSTI O ÚVERY

PREFIX (MR, MR, MS, DR., Atď.)
Vaše meno a priezvisko:
Tvoj email :
Vaše telefónne číslo:
Vaša adresa:
Tvoje mesto :
Štát / provincia:
krajina :
sex:
Dátum narodenia:
Máte účet? :
Žiadali ste predtým? :
Požadované množstvo úveru:
Dĺžka úveru:
Účel úveru:
Pošlite mi naskenovanú kópiu vášho ID:
Meno veriteľa: Dr Alexandre Carlos.
Pôžička E-mail: info.alexandrecarlos1@gmail.com
S pozdravom,
Dr Alexandre Carlos

723 Kelvin Ramson Kelvin Ramson | E-mail | 3. října 2017 v 15:28 | Reagovat

2% POUŽITÍ NYNÍ TEĎ *

Strávili jste noc, jak získat půjčku?
Hledáte dluh splácet úvěr?
Hledáte půjčku k zahájení podnikání?
Hledáte půjčku na zvýšení svých projektů?

EMAIL USA TODAY: kelvinramson11@gmail.com

724 lisa lisa | E-mail | 4. října 2017 v 12:20 | Reagovat

Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a dostal můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhnout se podvodníků internetu dnes požádat o legit půjčky prostřednictvím e-mailu; apexloans@yahoo.com

725 RONALD FARIS RONALD FARIS | E-mail | 4. října 2017 v 15:27 | Reagovat

Dobrý den, pane,

Jsem paní Jessica GOMEZ z Chile Hledám půjčku na několik let Byl jsem šestkrát oběť podvodů s falešnými věřiteli, kteří mi mají rune, já jsem se pokusil o sebevraždu kvůli nim. Protože jsem měl dluhy a účty zaplatit. Myslel jsem, že to skončilo, už nemám smysl života.
Ale naštěstí jsem viděl svědectví mnoha lidí o panu RONALD FARISOVÉ Z VÍCE TRUST MORGAGE, a tak jsem ho kontaktoval, abych získal půjčku na vypořádání svých dluhů a realizaci svého projektu. Je to s panem RONALDEM FARISEM Z VÍTĚZNÝCH TRHŮ, ŽE Život se znovu usmál, je královna srdce jednoduchá a velmi komplexní.
Pokud potřebujete financování; Osobní půjčky, refinancování úvěrů, úvěry pro investory, půjčky na auto, úvěry na konsolidaci dluhů, obchodní půjčky, mezinárodní půjčky z jakéhokoli projektu, který vám tento muž pomůže provést a finančně podpořit.
RONALD FARIS
ČÍSLO WHATSAPP: +15186011323
E-MAIL ADRESA ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
VÍTĚTE HYPOTÉKY

726 daniel john daniel john | E-mail | 12. října 2017 v 13:36 | Reagovat

9 daniel john daniel john | E-mail | Dnes v 10:15 | Reagovat

Som pán DANIEL JOHN Service Lender, sme legitímna, registrovaná a garantovaná úverová spoločnosť a poskytujeme úvery jednotlivcom, spoločnostiam, vládnym inštitúciám, cirkvám a obchodným organizáciám a ľuďom akéhokoľvek druhu. Potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Máte finančný problém? Potrebujete finančné riešenie? DANIEL JOHN LOAN COMPANY je riešenie všetkých vašich finančných problémov, naše úvery sú jednoduché a rýchle. Kontaktujte nás už dnes za účelom požičiavania, ktoré si želáte, môžeme dohodnúť akúkoľvek pôžičku, ktorá bude vyhovovať vašim rozpočtom iba s 2% úrokovou sadzbou. Ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: (danieljohnloancompany@gmail.com)

727 Maria Maria | E-mail | 13. října 2017 v 2:20 | Reagovat

POTŘEBUJTE PŮJČKU PRO INVESTOVÁNÍ DO VAŠÍHO PODNIKÁNÍ NEBO ODDĚLENÍ VAŠEHO DLUHU,

Nabízíme půjčku za nízkou úrokovou sazbu
Nabízíme půjčku od 1000 do 800000
Komentujte prosím svou e-mailovou adresu a vaše číslo aplikace
a kontaktujte nás s vaším jménem, zemí, částkou a délkou trvání

náš e-mail: mvargaspuyo1@gmail.com

728 Jakub Finance Jakub Finance | E-mail | 14. října 2017 v 13:53 | Reagovat

Ahoj,

Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme
družstevní záložny a poskytují půjčky jednotlivcům, vládě
institucí, církví a obchodních organizací a lidí všeho druhu.
Aplikujte dnes na jakýkoli druh úvěru, jako osobní, nezabezpečený, konsolidační, křesťanské, obchodní, studentské a hypoteční úvěry atd., Které odpovídají vašemu rozpočtu za úrokovou sazbu 2%. Pro více informací kontaktujte: jakubfinance.cz@gmail.com

729 Colintuh Colintuh | E-mail | Web | 19. října 2017 v 11:57 | Reagovat

8 inch windows tablet  <a href=http://www.jefaismonsite.fr/stilnox>http://www.jefaismonsite.fr/stilnox</a>  windows 8 tablet review 2012

730 ScottHiede ScottHiede | E-mail | Web | 24. října 2017 v 2:26 | Reagovat

2 week pill organizer  <a href=http://reductil.esforos.com/>http://reductil.esforos.com/</a>  how to pass random drug test

731 PeterSkime PeterSkime | E-mail | Web | 29. října 2017 v 17:08 | Reagovat

florida state board of pharmacy  <a href=https://fastin.zankyou.com/>https://fastin.zankyou.com/</a>  university pharmacy san diego

732 james henry james henry | E-mail | 31. října 2017 v 7:23 | Reagovat

Ponúkame urgentné pôžičky Tu všetok problém týkajúci sa úveru je vyriešený medzi krátkym časom s nízkou úrokovou sadzbou 3% a trvaním viac ako 20 rokov, čo čakáte na uplatnenie teraz a vyriešte váš problém alebo začnite podnikanie s úverom rôzne účty nám pošlite na jameshenryloancompany40@gmail.com
Čo je číslo aplikácie +2348118830559

733 Bishop Bishop | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 9:44 | Reagovat

Ahoj všichni čtení tohoto pravdivý příběh mého života. Jmenuji se Monica z České republiky, svobodná matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika podvodníci na internetu, a budeme tvrdě pracovat, vydělávat peníze, chtějí konsolidovat úvěry do jednoho věrného noci jsem se modlit a věřit, že Bůh mě má ve skutečnosti, že společnosti vydávající kreditní karty na internetu pod názvem biskupa Smith Berry, e -mail bishopberrysmith@gmail.com oni mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s tolika falešných věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní získat úvěr bez poplatků za záruky v předstihu nebo potvrdit, že společnost je důvěryhodně. Úvěr společnost přišel do mé záchraně, když jsem potřeboval nejvíce, nejdřív jsem nikdy věřit jim, ale po splnění svých požadavků, byla jsem šťastná žena. Co je nejdůležitější věc v životě. Dnes jsem konsolidovat můj dluh a jsem také hrdý na jeho vlastním bytě. moje matka a dva přátelé těžil z této nabídky a také chtějí, aby svět prospěch z tohoto velkorysé nabídky. To je moje osobní e-mailové monikakrajciovage@seznam.cz a družstevní záložny, která mi pomohla tady je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com

734 Pan Walter Pan Walter | E-mail | 4. listopadu 2017 v 9:36 | Reagovat

Čten. číslo: Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, bydlení, úvěry na auto, studentské půjčky, konsolidaci úvěrů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Neboť byl odepřen kredit z banky nebo smlouvy z jednoho nebo více finančních důvodů. Jste s největší pravděpodobností jeho úvěrové rozhodnutí! Jsem pastorem soukromého věřitele, úvěru společnostem a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zajímáš se? Kontaktujte nás, abyste se uzdravili po předání úvěru do 48 hodin. KONTAKT: (divineloancompanyplc@gmail.com) (+2348107474074)

Podrobné informace o aplikaci

Název:
ID knihy tváře:
Datum narození:
Patro, podlaha, dno:
Stav:
Adresa:
Umístění
Stav:
Stát
Země:
Telefon:
El. adresa:
Účel úvěru Stav:
Výše úvěru:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve pomocí těchto informací
Chcete-li získat další informace.
Doufám, že dáš vědět.

Děkuji vám a Bůh vám žehnej,

Pan Walter
Předmět:

735 Bishop Berry Smith Bishop Berry Smith | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 11:37 | Reagovat

Ahoj všichni čtení tohoto pravdivý příběh mého života. Jmenuji se Monica z České republiky, svobodná matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika podvodníci na internetu, a budeme tvrdě pracovat, vydělávat peníze, chtějí konsolidovat úvěry do jednoho věrného noci jsem se modlit a věřit, že Bůh mě má ve skutečnosti, že společnosti vydávající kreditní karty na internetu pod názvem biskupa Smith Berry, e -mail bishopberrysmith@gmail.com oni mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s tolika falešných věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní získat úvěr bez poplatků za záruky v předstihu nebo potvrdit, že společnost je důvěryhodně. Úvěr společnost přišel do mé záchraně, když jsem potřeboval nejvíce, nejdřív jsem nikdy věřit jim, ale po splnění svých požadavků, byla jsem šťastná žena. Co je nejdůležitější věc v životě. Dnes jsem konsolidovat můj dluh a jsem také hrdý na jeho vlastním bytě. moje matka a dva přátelé těžil z této nabídky a také chtějí, aby svět prospěch z tohoto velkorysé nabídky. To je moje osobní e-mailové monikakrajciovage@seznam.cz a družstevní záložny, která mi pomohla
tady je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com

736 Jean Carlos Jean Carlos | E-mail | 7. listopadu 2017 v 8:22 | Reagovat

Potřebujete půjčku k zahájení podnikání nebo placení účtů a firemního financování nemovitostí a jakéhokoli druhu financování podnikání.. { Creditplusfinance11@gmail.com } Nabízíme také půjčky jednotlivcům, firmám a právnickým osobám s úrokovou sazbou 3%. Poskytujeme úvěr těm vážným lidem, kteří mají zájem o půjčku, pokud máte zájem kontaktovat tento e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com

737 Metin Selim Metin Selim | E-mail | 7. listopadu 2017 v 19:45 | Reagovat

Ahoj,

Jaké jsou vaše finanční potřeby?
Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete komerční úvěr? Potřebujete osobní půjčku? Chcete si koupit auto? Chcete refinancovat? Potřebujete hypoteční úvěr? potřebujete obrovský kapitál pro zahájení vašeho podnikání nebo rozšíření? Ztratili jste naději a věřili jste, že neexistuje cesta a vaše finanční zátěž přetrvává?
Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci.
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: metinselim002@gmail.com

738 Wenzel Ronald Joseph Wenzel Ronald Joseph | E-mail | Web | 10. listopadu 2017 v 21:40 | Reagovat

POTŘEBUJETE PŮJČKY? AT 3% POKUD ANO EMAIL S ČÁSTÍM POTŘEBUJEME. Poznámka: veškerá odpověď by měla být zkopírována a zaslána na tento e-mail wenzelronaldjoseph@gmail.com wenzelronaldjoseph@gmail.com Úplný název .......... Částka potřebná: .......... Doba trvání úvěru:. ......... Věk: .......... Země .......... Povolání .......... Telefonní číslo ..... ..... Wenzel Ronald Joseph

739 LUIS CARLOS LUIS CARLOS | E-mail | 13. listopadu 2017 v 7:16 | Reagovat

POTŘEBUJTE PŮJČKU, POKUD SE APLIKUJTE NYNÍ.

Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Náš úvěr se liší od podnikání až po osobní půjčky nebo dlouhodobé nebo krátkodobé podmínky s příznivými úrokovými sazbami (2%). Náš úvěrový proces je velmi rychlý a spolehlivý se zárukami. Více informací o našich službách naleznete na našem e-mailu ( Luiscarlosfinance@outlook.com ), dejte nám prosím vědět o výši půjčky, kterou potřebujete, a chcete trvání úvěru. My doufám, že slyším od vás. Na níže uvedenou e-mailovou adresu můžete odeslat zprávu. Luiscarlosfinance@outlook.com

POZNÁMKA: všechny emaily by měly být předány na: Luiscarlosfinance@outlook.com

740 Heinz Munkel Heinz Munkel | E-mail | 14. listopadu 2017 v 18:23 | Reagovat

Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a pobytu u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj úvěr od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze převedené na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte nám zaslat žádost prostřednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

741 mark allen mark allen | E-mail | 28. listopadu 2017 v 7:38 | Reagovat

Vítejte ve společnosti Angel Investment Loan Company

Jedná se o živoucí úvěr společnost v srdci Floridy, USA tvořil
pomáhá jednotlivcům, kteří potřebují finanční krizi, a pomáhá jim
dosažení svých cílů v životě.

Dostupné půjčky, které nabízíme,

1. Osobní půjčky (bezpečné a nezajištěné)
2. Podnikové úvěry (bezpečné a nezabezpečené)
3. Kombinovaný úvěr
4. Konsolidační úvěr
5. Úvěr na auto
6. Úvěr na bydlení
7. Úvěr na bydlení
8. Vánoční půjčka A mnoho dalších

Zájemci by měli zaslat žádost na náš email pro
formulář žádosti a podmínky

EMAIL --- [markallenloanfirm3@gmail.com]

Teplá pozornost

Mark Allen

742 Dr. Otuma Carlos Dr. Otuma Carlos | E-mail | 12. prosince 2017 v 14:50 | Reagovat

Potřebuješ půjčku? Nabízíme všechny typy úvěrů (Business, Personal, Consolidation, Car, investice atd.) @ 2% úroková sazba. Hledáte půjčku a banka odmítá kvůli špatnému úvěru přijď, ať vidíme, jestli vám můžeme pomoci. Kontaktovat Fast Access Finance pro malé a velké úvěry. Vyplácíme půjčku ve výši 2% úrokové sazby. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: info.otumacarlos@gmail.com Dejme se také od. 5 tisíc dolarů až 150 milionů dolarů pro jednotlivce a společnosti, úvěr je otevřen všem bez ohledu na státní příslušnost

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU

PREFIX {MR, MR, MS, DR., Atd.}
Vaše jméno a příjmení:
Tvůj e-mail :
Tvé telefonní číslo :
Vaše adresa:
Tvoje město :
Stát / Provincie:
země:
Sex:
Datum narození:
Mít účet? :
Požádali jste o to dříve? :
Potřebné částky úvěru:
Délka úvěru:
Účel úvěru:
Pošlete mi naskenovanou kopii vašeho ID:
Jméno věřitele: Dr. Otuma Carlos.
Poskytovatel e-mailu: info.otumacarlos@gmail.com
pozdravy,
Dr. Otuma Carlos.

743 jonathan noah jonathan noah | E-mail | 25. prosince 2017 v 19:46 | Reagovat

Jsem soukromý úvěr věřitel, který poskytuje životní příležitostné půjčky. Potřebujete naléhavou půjčku k vymýcení vašich dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání nebo investování? Byli jste odmítnutí bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Nehledejte víc, protože jsme v minulosti našli všechny vaše finanční problémy. Zapůjčujeme finanční prostředky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 3%. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytneme spolehlivou a příjemcovskou pomoc a budeme ochotni Vám nabídnout půjčku. Takže kontaktujte nás dnes e-mailem na: jonathannoah643@gmail.com

744 wood gate credit wood gate credit | E-mail | 13. ledna 2018 v 23:41 | Reagovat

Potřebujete půjčku. Jsme legitimní a garantujeme půjčku. Jsme společnost s finanční podporou. My půjčujeme finanční prostředky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání. Chci použít toto médium, abych vás informoval o tom, že poskytneme spolehlivou podporu pro příjemce, protože Vám rádi poskytneme půjčku. Kontaktujte nás na adrese woodgatecredit@outlook.com

745 sharon jefferson sharon jefferson | E-mail | 22. ledna 2018 v 22:43 | Reagovat

Potřebujete půjčku, ale vaše šance na schválení úvěru je téměř impossible.At NEIL HOWARD LOAN LTD, nabízíme úvěry od $ 10,000.00 do $ 700,000,000.00 s okamžitým souhlasem on-line na 3% úroky ročně s až 15 let splácení plánu. Víceúčelové půjčky k dispozici.Profesionální půjčky, studentské úvěry, půjčky na nemovitosti, podnikatelské úvěry a další nabízíme našim klientům v těchto ($) USD, (£) GBP, (€) Euro.

Kontaktujte nás prostřednictvím naší obchodní e-mailové adresy: NEILHOWARDLOANLTD@GMAIL.COM

746 Ocean Finance a hypotéky Limited Ocean Finance a hypotéky Limited | E-mail | 10. února 2018 v 0:52 | Reagovat

Potřebuješ půjčku? Pokud ano! Kontaktujte společnosti Ocean Finance a Mortgages Limited ® pro malé a velké úvěry. Vyplácíme půjčku ve výši 2% úrokové sazby. Kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: oceanlimiteds@gmail.com nebo nám zavolejte na číslo: 18324815254

747 Inthupa Mammam Inthupa Mammam | E-mail | 21. února 2018 v 12:50 | Reagovat

Ahoj všichni, jmenuji se paní Inthupa Mammamová, mluvím jako nejšťastnější osoba v celém dnešním světě a já jsem řekl, že každý věřitel, který zachrání moji rodinu před naší špatnou situací, povím jménu celému širokému světu a jsem tak rád, že moje rodina je zpět za dobro, protože jsem potřebovala půjčku ve výši 200.000 dolarů, abych mohl začít svůj život, protože jsem sama matka s 3 dětmi a celý svět vypadal, jako by to bylo visí na mě, dokud jsem se nesetkal Tento Bůh poslal půjčku věřitele, který změnil můj život také s rodinou. Bůh, který se bojí věřitele, paní SUSAN JAMESLOANOVÁ FIRMLOVÁ SPOLEČNOST, byla to Spasitel, který poslal Bůh, aby zachránil svou rodinu, a nejdřív jsem si myslel, že to nebude možné, dokud mi 5. a 20. února 2018 neudělám půjčku ve výši 200 000 dolarů. pozvala jsem ji na svou rodinnou párty, kterou neodmítla, a radím každému, kdo skutečně potřebuje půjčku, aby se obrátil na paní SUSAN JAMESLOAN FIRML COMPANY. Email:susanjamesloanfirml07@gmail.com or susanjamesloanfirml07@outlook.comor Website:https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer

748 RussellRaive RussellRaive | E-mail | Web | 23. února 2018 v 5:48 | Reagovat

doctor oz today show  http://www.hochalmspitze.com/2017/03/03/new-website-2/nggallery/thumbnails  is plan b one pill

749 Bishop Bishop | E-mail | Web | 27. února 2018 v 23:26 | Reagovat

Dobrý den přátelé!!! Jmenuji se Monika. Chci svědčit o dobré věřitel úvěr, který mi po scammed 3 různých internet mezinárodní věřitelé ukázal světlo, všichni slibují, aby mi půjčku poté, co mě platit poplatky, které přinášejí nic a žádný pozitivní výsledek. Ztratil jsem můj tvrdý vydělat peníze, a to bylo celkem 300 000kc. Jednoho dne, když jsem byl procházení Internetu, hledá frustrovaný, když jsem narazil na svědectví muže, který byl také scammed a nakonec dostal spojena s legit úvěr společnost s názvem Bishop Berry Smith úvěr firma e-mailu (bishopberrysmith@gmail.com), kde Konečně dostal můj úvěr, tak jsem se rozhodl obrátit stejný úvěr společnosti a pak řekl jim svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed 3 různých půjček poskytovatelé, kteří neudělali nic jiného, spíše než na kurzu mi víc bolesti. Vysvětluji společnosti post a všechno, co mi je to k pláči nic víc, protože jsem se dostat můj úvěr v jejich společnosti, a také jsem udělal správnou volbou se obrátit. vyplní formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno mě a můj šok dostal výše úvěru 7,000.000.00 kc na takhle velkou firmu (Bishop Berry Smith úvěr společnost) spravuje Bishop Berry Smith, bát se ženy, a tady jsem dnes šťastný protože  Tato společnost mi dal půjčku, tak jsem dal svůj vlastní slib, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak jsem dostal moje půjčka. Potřebujete půjčku naléhavě druhu a rychle kontaktovat tuto velkou obchodní nyní pro váš úvěr prostřednictvím e mailu: protože já si můj úvěr v jejich společnosti, a také jsem udělal správný výběr kontaktování. vyplní formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno mě a můj šok dostal výše úvěru 7,000.000.00 kc na této velké společnosti (Bishop Berry Smith úvěr společnost) bishopberrysmith@gmail.com

750 Jerry Carl Jerry Carl | E-mail | 5. března 2018 v 3:26 | Reagovat

Ahoj, jsem pane Jerry Carl věřitelem soukromých půjček a já jsem tady, abych splnil vaše sny a získal půjčku. Potřebujete úvěr naléhavě? Potřebujete půjčku na splacení svých dluhů? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání nebo založení vlastního podnikání? Jsme tu pro Vás s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a můžete získat úvěr ve výši 3 000 až 500 000 000 USD, maximální výše úvěru a půjčku až 50 let trvání, nabízíme půjčky v EUR, USD a české koruně pro jednotlivce a organizace. Kontaktujte nás prosím na naší e-mailové adrese jerrycarlloans@gmail.com

751 Karin Sabine Karin Sabine | E-mail | 14. března 2018 v 10:52 | Reagovat

Ste obchodný muž alebo žena? Nachádzate sa vo finančnom neporiadku alebo potrebujete finančné prostriedky na založenie vlastného podniku? Potreba platiť pôžičky Ich dlh alebo splatiť svoje účty alebo začať pekný podnik? Máte nízke kreditné skóre a pre vás bude ťažké získať kapitálový úver od miestnych bánk / iných finančných inštitúcií? Potrebujete jeden úver alebo financovanie z akéhokoľvek dôvodu, ako napríklad: Email: sabinhelps@gmail.com

752 RobertHal RobertHal | E-mail | Web | 16. března 2018 v 20:27 | Reagovat

teens and drug abuse  <a href=http://modafinil.forums-free.com>modafinil.forums-free.com</a>  how long for birth control pills to be effective

753 RobertHal RobertHal | E-mail | Web | 19. března 2018 v 15:41 | Reagovat

bank of america doctor mortgage  <a href=http://stilnox.forumup.be>stilnox.forumup.be</a>  tablets on sale best buy

754 Katia Katia | E-mail | 24. března 2018 v 10:39 | Reagovat

Chcel by som nechať svet vedieť o Dr. Isikolo Veľké kúzlo, ktoré prinieslo späť svojho manžela, keď som si myslel, že všetka nádej bola stratená. Dr Isikolo využil svoje silné kúzlo, aby mi priviedol úsmev tým, že prinavrátil môjho muža so svojim kúzlom, najprv som myslel, že snívam, keď sa môj manžel vrátil ku mne na kolená prosiť, aby som mu odpustil a prijal ho späť a dokonca odvtedy ma miluje viac, ako som kedy očakával, a tak som urobil sľub môjho Ja, nechám svet vedieť o doktorovi Bakabovi, pretože je Bohom na zemi. Máte problémy vo vašom vzťahu? váš partner sa s tebou rozišiel a stále ho miluješ a chceš ho späť? Máte problém s vašimi finančnými prostriedkami? alebo potrebujete pomoc akéhokoľvek druhu, potom sa obráťte na Dr Isikolo dnes, pretože vám dám 100% záruku, že vám pomôže práve tak, ako mi pomohol. Dr Isikolo email je: isikolosolutionhome@gmail.com alebo webové stránky: drisikolosolutionhome.webnode.com a môžete ho kontaktovať priamo z Whatsapp ho teraz +2348133261196

755 RobertHal RobertHal | E-mail | Web | 26. března 2018 v 12:22 | Reagovat

download free games for android tablet  <a href=http://tramadol.forumcrea.com>tramadol.forumcrea.com</a>  android 4.0 7 internet tablet

756 Bishop Bishop | E-mail | Web | 28. března 2018 v 10:49 | Reagovat

Ahoj všichni čtení tohoto pravdivý příběh mého života. Jmenuji se Monica z České republiky, svobodná matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika podvodníci na internetu, a budeme tvrdě pracovat, vydělávat peníze, chtějí konsolidovat úvěry do jednoho věrného noci jsem se modlit a věřit, že Bůh mě má ve skutečnosti, že společnosti vydávající kreditní karty na internetu pod názvem biskupa Smith Berry, e -mail bishopberrysmith@gmail.com oni mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s tolika falešných věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní získat úvěr bez poplatků za záruky v předstihu nebo potvrdit, že společnost je důvěryhodně. Úvěr společnost přišel do mé záchraně, když jsem potřeboval nejvíce, nejdřív jsem nikdy věřit jim, ale po splnění svých požadavků, byla jsem šťastná žena. Co je nejdůležitější věc v životě. Dnes jsem konsolidovat můj dluh a jsem také hrdý na jeho vlastním bytě. moje matka a dva přátelé těžil z této nabídky a také chtějí, aby svět prospěch z tohoto velkorysé nabídky. To je moje osobní e-mailové monikakrajciovage@seznam.cz a družstevní záložny, která mi pomohla tady je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com

757 RobertHal RobertHal | E-mail | Web | 28. března 2018 v 11:15 | Reagovat

order viagra online canadian no prescription  <a href=https://saxenda.1minutesite.co.uk>saxenda.1minutesite.co.uk</a>  what is an nd doctor

758 Slečna Debra Hughessová Slečna Debra Hughessová | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 5:05 | Reagovat

Úver Úspešný príbeh

Volám sa Debra Hughessová z adresy: 26, York Street, Blackpool fy1 5aq, Anglicko a mám 58 rokov starú ženu. Čo som si neuvedomil, boli zvyky, ktoré by vytvorili. "V priebehu niekoľkých rokov som šiel z platenia z vrecka, keď som si to mohol dovoliť, keď som nemohol. môj život Sklopným bodom bolo, keď som sa obrátil na úverovú kanceláriu pána Roberta Hooka, aby som dostal pomoc, až kým som nebol predstavený môjmu životu menič, ktorý ma urobil, kto som dnes "Všetko, čo som získal viac peňazí", potreboval som nové oblečenie. potreboval som chladné auto. Potreboval som pekné miesto na pobyt. " Kúpil som si Jeep, stereo vybavenie, televízory a ďalšie. Čo som strávil, investoval som viac. Som vždy vďačný pánovi Robertovi Hookovi zo spoločnosti Robert Hook Online Loan Company. Ktoré mi predstavili niektorí moji kolegovia. Mnohí súčasní a bývalí kolegovia môžu rozprávať o príbehoch priateľov, ktorí používali pôžičky Roberta Hooka na nákup vozidiel, večierok alebo jarných prázdnin. Rozprával som sa na výlet do Talianska, keď som videla starého priateľa, ktorý mi povedal, aby mi povedal o poskytovateľovi úveru, ktorého nám poslal Boh v našej vlastnej generácii a ktorý sa viac stará o to, aby pomohol ľuďom pre transformáciu života pri uskutočňovaní skutočnej zmeny život mnohých ľudí až do dňa a ja som navždy vďačný Bohu za to, že mi prináša takého milého človeka, ako je pán Robert Hook. Ak potrebujete pôžičku a chcete peknú a Božiu strachovú osobu, ktorá vám môže dať pôžičku a vy sa ukážete, že ju použijete múdro tu, má pravdu a kontaktujte prosím pána Roberta Hooka na e-mailu: ( roberthookonlineloaninvestment@gmail.com ), Boh nakoniec použil pána Róka Hooka, aby mi teraz so svojim bankovým účtom požehnal so štátnymi dolármi vo výške 300 000 USD.

Vďaka všetkým
Slečna Debra Hughessová

759 INS LOAN INS LOAN | E-mail | 10. dubna 2018 v 22:21 | Reagovat

Kredit je spracovaný úplne zadarmo. Všetky podmienky uvedieme jasne a jasne. Platíme za svoj účet do 24 hodín. Aplikácia telefonicky alebo e-mailom. Výhody: Rýchle a jednoduché prevedenie Možnosť predčasného splatenia s veľkými úrokovými úspory zadarmo Spoľahliví klienti vrátia časť úrokov Možnosť po 3 mesiacoch predĺženia úveru Ponúkame tiež splácanie splátok v prípade potreby Úver je vhodný pre klientov bez vykonania, podnikateliek, samostatne zárobkovo činných matiek na MD a dôchodcov. Zavolajte alebo pošlite e-mail a my vás budeme kontaktovať. Práca pre jedného veriteľa.

760 INS LOAN INS LOAN | E-mail | 10. dubna 2018 v 22:24 | Reagovat

Úvěru zpracováváme zcela zdarma. Všechny podmínky uvedeme jasně a jasně. Platíme za váš účet do 24 hodin. Aplikace telefonicky nebo e-mailem není povinné. Výhody: Rychlé a snadné provedení Včasné splácení s úspohodnými úrokovými úspory zdarma Spolehliví klienti vracejí část úroků Možnost po prodloužení úvěru o 3 měsíce Nabízíme také splácení splátek v případě nutnosti Úvěr je vhodný pro klienty bez provedení, podnikatelé, samostatně výdělečně činné matky na MD a důchodci. Zavolejte nebo emailem a budeme vás kontaktovat. Práce pro jednoho věřitele.: insloanoffer@gmail.com

761 Michael Bloomberg Michael Bloomberg | E-mail | 14. dubna 2018 v 0:42 | Reagovat

Vzpomínám si, že jsem skutečně překvapen, jak rychle byla moje žádost o půjčku v hotovosti zpracována a schválena. Jmenuji se Érico Breiso z Taviry v Portugalsku. Bála jsem se, že můj špatný úvěrový bod bude problémem, ale když jsem šel zažádat, bylo mi řečeno, že se nemusím bát. Vlastně jsem dostal peníze, které jsem potřeboval k opravě auta, a proto jsem byl schopen pokračovat v práci na vydělávání peněz. Byl jsem příliš strach ztratit svou práci, protože jsem neměl jiný způsob, jak se dostat do práce, ale úvěr, který jsem dostal, se staral o všechno. díky úvěrové společnosti Michaela Bloombergu za to, že mi poskytla rychlou půjčku. Poradím každému, kdo potřebuje rychlý a bezpečný úvěr, aby mohl podat žádost prostřednictvím této e-mailové adresy michaelbloombergloan.company@gmail.com
New York autorizovaný věřitel půjčky !!!
Je zde, aby sloužil a zachránil naši ekonomiku zde nebo tam, aby
zlepšovat a pomáhat životům, půjčuji půjčku za nejlepší a cenově dostupnou cenu.
  můžete nás kontaktovat nebo nám poslat e-mail
michaelbloombergloan.company@gmail.com
protože jsem jim bezodkladně dostal půjčku

762 fatima fatima | E-mail | 18. dubna 2018 v 11:31 | Reagovat

DÍKY K VELKÉM DR DR NEBEZPEČNÉ PRO ŘEŠENÍ MŮJ PROBLÉMŮ JEHO EMAIL JE (drsunnydsolution1@gmail.com
moje jméno je slečna Fatima, byla jsem manželkou s mým manželem po dobu 5 let, že jsme spolu žili šťastně spolu, a to až do doby, než cestoval do Austrálie na služební cestu, kde se setkal s touto dívkou a od té doby nenávidí mě a děti a miluju jen ona. tak když se můj manžel vrátil z výletu, řekl, že mě nechce vidět znovu a mými dětmi, takže nás vyhnal z domu a teď se chystá do Austrálie, aby viděl tu druhou ženu. takže já a moje děti jsem teď byla tak frustrovaná a já jsem jenom zůstala s maminkou a neudržovala jsem se dobře, protože moje matka se po smrti mého otce oženila s jiným mužem, takže se oženil s ním, a mé děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a miluju tolik, takže jeden den, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o tomto kouzelníku DR Sunny, svědectví sdílela jsem na internetu dáma a to mě působivě zapůsobilo, taky si myslím, že to zkusím. Zpočátku jsem byl strach, ale když jsem si myslel, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, aby zůstal klidný jen 24 hodin, že můj manžel se vrátí ke mně a na mé nejlepší překvapení jsem dostal volání od druhého dne mého manžela požádat o děti a řekla jsem DR Sunny a řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mým dítětem. tak tohle bylo to, jak mám svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit špatnou paní tak se všemi těmi pomoci od DR Sunny, chci, abyste se všichni na tomto fóru připojili ke mně, abych řekl obrovské díky DR Sunny a já také poradenství pro každého, kdo by měl v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail) (drsunnydsolution1@gmail.com) je řešením všech vašich problémů a problémů v životě. opět jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

JE SPECIALIZOVANÝ V NÁSLEDUJÍCÍ SPELL.

(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

(2) pokud máte vždy špatné sny.

(3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

(4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

(5) Pokud chcete dítě.

(6) Pokud chcete být bohatí.

(7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl vaším navždy.

(8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

(9) Jak jste byli scammed a chcete získat zpět ztracené peníze.

(10), pokud chcete zastavit rozvod.

(11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

(12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.

(13) Těhotenské kouzlo otevírat dítě

(14) Zaručte, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakou fázi

(15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.

(16) jestliže máte nějakou nemoc, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakákoli nemoc.

(17), pokud potřebujete modlitby za osvobození pro vaše dítě nebo pro sebe.

znovu se ujistěte, že ho kontaktujete, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat .... zavolejte nebo co jej zašlete na číslo +2348077620669

763 Roseline Clinton Roseline Clinton | E-mail | 19. dubna 2018 v 4:10 | Reagovat

Potřebujete obchodní nebo osobní půjčku?
Naše společnost je legitimní společnost.
Poskytujeme půjčku jakémukoli jednotlivci a společnosti ve výši 2% úrokové sazby.
Pro více informací kontaktujte e-mail: roselineclintonloancompany@gmail.com

764 WORTHAM SAQUAN WORTHAM SAQUAN | E-mail | 24. dubna 2018 v 1:01 | Reagovat

Požádejte o půjčku rychlý a pohodlný způsob, jak zaplatit účty a obnovit financování vašeho projektu v nejlevnější úrokové sazbě ve výši 3%, aby nás kontaktovali dnes prostřednictvím: valueamloanfim11@gmail.com. Úvěr potřebujeme půjčku nabízet naše minimum je 1,000,00 výběr půjčování nějakých peněz, jsem certifikovaná registrace a věřitelé Legit, můžete nás kontaktovat dnes, pokud máte zájem získat tento úvěr, kontaktujte mě pro více informací o procesu půjčky protože podmínky půjček a výše úvěru vám budou převedeny. Potřebuji vaši naléhavou odpověď, pokud máte zájem.

765 Mrs. Maria Andrade Mrs. Maria Andrade | E-mail | 25. dubna 2018 v 23:09 | Reagovat

Ahoj.
Jsem paní Maria Andrade soukromá věřitelka, která poskytuje půjčky životní příležitosti pro jednotlivce, obchodní firmy, pojištění a další. Ať už máte finanční potíže, nebo potřebujete půjčku na investice, nebo potřebujete půjčku, abyste zaplatili účty bez dalšího, jako bychom byli tady, abychom vynaložili všechny vaše finanční problémy na něco minulého. Nabízíme všechny druhy úvěrů v měně s 2% úrokovou sazbou bez upfront poplatku. Chtěl bych použít toto skvělé médium, abych vás informoval, že jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmkoli typem půjčky, abyste mohli vyřešit vaše finanční problémy. Pro více informací prosím kontaktujte nás prostřednictvím našeho e-mailu (prudentialinvestmentmanagement@gmail.com) Ale laskavě prosím, prosím, že žadatelé musí být 18 + .... Aplikujte nyní a získejte svůj úvěr co nejdříve

766 Bishop Bishop | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 11:26 | Reagovat

Ahoj všichni čtení tohoto pravdivý příběh mého života. Jmenuji se milanhell z České republiky, svobodná matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika podvodníci na internetu, a budeme tvrdě pracovat, vydělávat peníze, chtějí konsolidovat úvěry do jednoho věrného noci jsem se modlit a věřit, že Bůh mě má ve skutečnosti, že společnosti vydávající kreditní karty na internetu pod názvem biskupa Smith Berry, e -mail bishopberrysmith@gmail.com oni mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s tolika falešných věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní získat úvěr bez poplatků za záruky v předstihu nebo potvrdit, že společnost je důvěryhodně. Úvěr společnost přišel do mé záchraně, když jsem potřeboval nejvíce, nejdřív jsem nikdy věřit jim, ale po splnění svých požadavků, byla jsem šťastná žena. Co je nejdůležitější věc v životě. Dnes jsem konsolidovat můj dluh a jsem také hrdý na jeho vlastním bytě. moje matka a dva přátelé těžil z této nabídky a také chtějí, aby svět prospěch z tohoto velkorysé nabídky. To je moje osobní e-mailové milanhella@seznam.cz a družstevní záložny, která mi pomohla tady je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com

767 Arda Selim Arda Selim | E-mail | 29. dubna 2018 v 21:30 | Reagovat

Potřebujete půjčku k splacení účtů nebo založení nové firmy? Nyní můžete kontaktovat mne pro více informací. ardselim248@gmail.com

768 SuiteCapitals@gmail.com SuiteCapitals@gmail.com | E-mail | 30. dubna 2018 v 3:08 | Reagovat

We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

769 Martha Martha | E-mail | Web | 4. května 2018 v 15:19 | Reagovat

Ahoj moji dobří lidé, já jsem Martha z České republiky, přišel jsem na místo preferovat firmu, která mi půjčuje půjčku ve výši 48.000 dolarů za mé dětské léky, od té doby jsem hledala finanční pomoc, ale všichni díky Bohu, že jsem najít firmu s názvem Stella Rene úvěrovou firmu, kde budu hotoví a potvrdit svou půjčku bez jakéhokoli stresu a dnes je můj syn provozován, takže moji lidé tam jsou stále reálné a legální úvěrové společnosti kontaktní email níže (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) vaše rychlé a spolehlivé půjčky dnes, protože je legit 100%.

Bůh žehnej Stelle Rene za mne.
Martha

770 Anthony William Anthony William | E-mail | Web | 4. května 2018 v 21:37 | Reagovat

Dobrý den, to je GRAY LOCK LOAN FIRM, nabízíme všechny typy a typy úvěrů, půjčky na splácení úvěrů, expanzi obchodního domu, auto půjčku, studentský úvěr, půjčku na MD, start-up úvěry, investiční úvěr pro firmu a jednotlivce. kompenzační úvěr. Naše nabídka je 2% a je levná a jednoduchá a bude nabízet od 100 000 do 20 000 000 Kč. Zaregistrujte se a získejte schválení E-mail: greylockloanfirm@gmail.com

771 Daniel Daniel | E-mail | 7. května 2018 v 11:59 | Reagovat

Ahoj,

    Jsme křesťanská organizace vytvořená k tomu, aby pomohla lidem v potřebách pomoci, jako je finanční pomoc. Takže pokud procházíte finančními potížemi nebo jste v nějakém finančním nepořádku a potřebujete finanční prostředky na zahájení svého podnikání nebo potřebujete půjčku vypořádáte svůj dluh nebo splácíte své účty, začnete pěkný obchod, nebo se vám zdá být těžké získat kapitálový úvěr od místních bank, kontaktujte nás dnes e-mailem danielwallsloancompany@gmail.com pro bible říká "" Lukáš 11:10 Každý, kdo ptá se přijímá; ten, který hledá, najde; a tomu, kdo zaklepe, budou otevřeny dveře ", takže nenechte tuto příležitost projít, protože Ježíš je stejný včera, dnes a navždy více. Prosím, to je pro vážné smýšlející a bůh, který se bojí lidí.

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU VYPLNĚTE A VRÁŽTE

Jméno:.................
Příjmení................
Sex:.......
Datum narození:.................
Místo narození:.............
Stav:.................
Obsazení:.................
Měsíční příjem:........
Domovní adresa:............
Telefonní číslo:..................
Město:.......
PSČ.............
Stát:......
Země:...............
Částka půjčky :............
Doba úvěru: ..................
Účel úvěru: .........
Emailová adresa:............
Byl jste předtím aplikován? .......

Email: (danielwallsloancompany@gmail.com)

772 Safina Safina | E-mail | 10. května 2018 v 2:30 | Reagovat

SVĚDECTVÍ:

Jmenuji se Safina jsem z Los Angeles, jsem zde, abych svědčil o skvělé práci velkého kouzelníka, který mi pomohl se všemi svými problémy dnes jsem šťastný kvůli němu, všechno začalo v roce 2002, kdy jsem byl ženatý s mužem Johanem Smithem UK, mě po 15 letech manželství unavuje a není žádné dítě a věci jsou pro nás těžké, finančně jsme nebyli v pořádku a můj manžel se snaží o rozvod, jen aby mě žil sám a tvářil se životu, modlil jsem se k Bohu abych ho vrátil, až do roku 2016, kdy jsem se seznámil s přítelem, který mě odkázal na doktorku Odii kouzelnou kolečku, která jí pomáhala s vlastními problémy, povzbudila jsem mé vlastní a kontaktovala ho, první věc, kterou řekl, bylo, že mé problémy jsou u konce od kontaktovali ho za pomoc. Věřím mu a zeptám se ho, co mám dělat dál, řekl mi, co mám dělat, a poté řekl, že se můj manžel vrátí ke mně, aby mě prosil o kolena za 24 hodin, to bylo po 10 letech rozvodu, překvapivě po jeho práci, můj manžel přišel prosit na kolenou, naléhavě ho přijal a informoval o tom Dr. Odii, řekl, že pro mě bude hodit Money Spell, aby moje rodina byla finančně zvýhodněná a pracoval jsem s ním po 48 hodinách všude jít lidé milují mě a mé podnikání se pohybuje dopředu za to nejlepší, teď jsem šťastná a ráda informovala svět, že je to nejsilnější člověk, se kterým jsem se setkal kdekoliv na světě, že má řešení jakéhokoliv problému, který máš, on není peníze vědomí, že pomůže a počkat, dokud jste v pořádku před očekáváním jeho ocenění, takže moji bratři a sestra, pokud jste v jakékoli situaci a potřebují pomoc i poradenství, měli byste kontaktovat Dr. Odii dnes a vaše problémy vyřešeny. Zde je jeho email: odiasolutioncenter@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pro vás, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří mi chtějí za mnou děkovat za dobrou práci.

773 Lucy Iman Lucy Iman | E-mail | 10. května 2018 v 18:39 | Reagovat

Vyjděte z finanční krize .. Získejte zajištěné, cenově dostupné půjčky Dané v maximální délce 48 měsíců s 3,5% úrokem přidaným k vaší hlavní zůstatkové hodnotě úvěru ... vaše pochopení, vaše finanční stabilita je naším hlavním problémem.

Poskytujeme úvěry částky, které si myslíme, že náš klient si zaslouží ... 100% záruční půjčky od Top Business úvěrů s náhradou osobních půjček ...

Další informace získáte na adrese creditfunding@outlook.com

774 Marcela Klempárová Marcela Klempárová | E-mail | Web | 10. května 2018 v 23:07 | Reagovat

Ahoj všichni, Jmenuji se Marcela Klempárová (marcelaklem04@gmail.com). Stále hledáte pujcku pro vaše osobní nebo obchodní úcely. Nemusíte hledat jinde, protože senátor Peter Krajcovic vám pujcku pujcí, že chcete 100% záruku, pokud splníte požadavky na úver. Dostal jsem úver ve výši 5.000.000 EUR na 10 let dne 12.03.2018 od senátora Petra Krajcovice s e-mailovou adresou senatorrpwalter@hotmail.com nebo WhatsApp císlo +1 (518) 558-5338 nebo na našich webových stránkách: http://spkinvestment.com/. On je opravdu seriózní veritel. Dostal jsem úver, abym vyplatil špatné bankovní dluhy, které témer vzaly moje podnikání a bydlení, a také pro expanzi mé obchodní cinnosti v zahranicí. Kontaktujte jej dnes, pokud pujdete opravdu vážne. Mám dukaz a dám to každému, kdo to potrebuje. Díky a Buh vám žehná.

775 INS LOAN INS LOAN | E-mail | 14. května 2018 v 15:34 | Reagovat

Nabízím vám rychlou a výhodnou finanční půjčku pro celou Českou republiku. Individuálně přistupuji ke každé žádosti, díky čemu může půjčku získat skoro každý. Nízká úroková sazba a výhodné podmínky poskytnutí pro celou dobu splácení. Výše měsíčních splátek a doba splatnosti se dá nastavit podle vašich možností. O tuto skvělou půjčku můžete žádat zdarma a nezávazně na emailu insloanoffer@gmail.com

776 Lenka Bolkova Lenka Bolkova | E-mail | 16. května 2018 v 19:19 | Reagovat

Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu: (leni.bolkova01@gma­il.com)

777 David Peterson David Peterson | E-mail | 18. května 2018 v 11:05 | Reagovat

Keď ste konfrontovaní s finančnými ťažkosťami, môžeme byť nútení požiadať o finančnú pomoc blízkym priateľom, rodinnému príslušníkovi alebo dokonca jednotlivcovi. Je to vždy ťažké si požičať peniaze svojmu blížnemu. Je potrebné navzájom sa chrániť a zabezpečiť uznanie dlhu a potom uvoľnenie na konci úveru. Pre skromnosť, niektorí neradi hovoria o tom nahlas. Vzhľadom na to všetko som preto dal k dispozícii tým, ktorí potrebujú hotové peniaze, aby sa vyrovnali s finančnými ťažkosťami, aby konečne prelomili pád, ktorý spôsobuje peniaze bankám. Takže ak potrebujete pôžičku, neváhajte nás kontaktovať na e-mailu ako davidpetersonloanfirm1@outlook.com

778 john royster john royster | E-mail | 18. května 2018 v 16:03 | Reagovat

Jsem pan JOHN ROYSTER, věřitel soukromých peněz. Poskytuji úvěry s úrokovou sazbou ve výši 2% ročně a v rozsahu od 1000.00 do 500.000.000 EUR jako úvěrovou nabídku. 100% Projektové financování se zajištěnými a nezajištěnými úvěry je k dispozici. Jsme zaručeni, že poskytneme finanční služby mnoha našim zákazníkům po celém světě. Díky flexibilním úvěrovým balíčkům můžete zpracovat půjčky a převést finanční prostředky na dlužníka v co nejkratším čase. Pracujeme srozumitelně a srozumitelně a nabízíme půjčky všeho druhu zájemcům, podnikům a všem typům obchodních organizací,
jednotlivci a investoři do nemovitostí po celém světě.
Potřebujete obchodní půjčku?
Potřebujete individuální půjčku?
Chcete si koupit auto?
Potřebujete hypotéku?
Potřebujete půjčku na splacení dluhu?
Potřebujete obrovský kapitál k zahájení svého podnikatelského návrhu nebo
expanze? Ztratili jste naději a vy si myslíte, že neexistuje žádná cesta
Vaše finanční zátěž stále existuje?
Kontaktujte nás okamžitě prostřednictvím naší e-mailové adresy: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM)

779 zydrunas jasiinskas zydrunas jasiinskas | E-mail | 20. května 2018 v 12:59 | Reagovat

Je to informovat širokou veřejnost, že poskytujeme úvěry za levné a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 4% a po dobu 1 až 50 let a úvěr může být v eurech, dolarech nebo librách v závislosti na volbě dlužníka. Další informace: Whatsapp: +15187221642; e-mail: zydrunasjasiinskas111@gmail.com (HTTP //: eversurecash.evenweb.com)

780 MR WILLIAMS MR WILLIAMS | E-mail | Web | 22. května 2018 v 16:08 | Reagovat

Ofrecemos Préstamos Privados, Comerciales y Personales con tasas de interés anuales mínimas tan bajas como el 3%. Otorgamos préstamos dentro del rango de $ 1,000.00 a $ 500,000.00. Si está interesado, respondame ahora. Contáctenos en whatsapp +1(214)305-8945, correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com

781 Mr Samson Mr Samson | E-mail | Web | 24. května 2018 v 14:52 | Reagovat

Specializujeme se na finanční služby, nabízející místní / mezinárodní půjčky, poskytující zajištěné a nezajištěné možnosti půjček jednotlivcům a spolupracovat s těmito subjekty za velmi konkurenceschopné sazby půjček a flexibilních podmínek, které splňují všechny finanční podmínky. Nezáleží na tom, jestli máte špatné kreditní skóre, ale i nadále vám můžeme poskytnout rychlou hotovost za neočekávané kontaktujte nás nyní za rychlé a cenově dostupné půjčky, které budou vyhovovat všem rozpočtem a požadavkům sociálnancelimitedlimited11@gmail.com

782 Lenka Bolkova Lenka Bolkova | E-mail | 25. května 2018 v 12:00 | Reagovat

Jsme týmem lidí s profesionálně vyškoleným personálem, který se o vás postará finančně. Garantujeme rychlé vypořádání vašeho kreditu s vysokou spokojeností. Naše finance jsou vám plně k dispozici za velmi výhodnou úrokovou sazbu ve výši 3% a splátkový kalendář 1 až 30 let v závislosti na výši úvěru. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: leni.bolkova01@gmail.com

783 Mrs Rose Mary Mrs Rose Mary | E-mail | Web | 29. května 2018 v 18:05 | Reagovat

Ahoj

Sme organizácia spoločnosti vytvorená tak, aby pomáhala ľuďom v potrebách pomoci, ako je finančná pomoc. Takže ak prechádzate finančnými ťažkosťami alebo ste v nejakom finančnom neporiadku a potrebujete finančné prostriedky na založenie vlastnej firmy, alebo potrebujete požičať vyriešiť svoj dlh alebo splatiť svoje účty, začať pekný obchod, alebo máte ťažké získať kapitálový úver od miestnych bánk, kontaktujte nás dnes prostredníctvom e-mailu: mrsrosemary4444@hotmail.com som ochotný požičať úvery s úrokovou sadzbou 3%, Ponúkame pôžičky komerčným a súkromným subjektom v rozmedzí od 3 000 do maximálne 8 000 000,00 v období od 1 do 25 rokov, Ponúkame pôžičku s nízkou úrokovou sadzbou a bez kreditnej kontroly, ponúkame osobné pôžičky, úvery na konsolidáciu dlhu , rizikový kapitál, podnikateľské úvery, vzdelávacie úvery, úvery na bývanie alebo "pôžičky z akéhokoľvek dôvodu!" Naša metóda však ponúka možnosť uviesť výšku pôžičky, ktorú potrebujete, a tiež trvanie, ktoré si môžete dovoliť,

INFORMÁCIE O POSKYTOVATEĽOV SPRÁV.
Vaše mená ................
Tvoja krajina............
Váš štát ...............
Tvoje mesto................
Vaša adresa ................
Vaša okupácia ..............
Váš rodinný stav .........
Vek......................
Sex .........................
Telefónne číslo...............
Mesačný príjem. ..............
Next Of Kin .................
Výška pôžičky.....................
Trvanie úveru .....................
Účel úveru ...................
Aplikovali ste pred ............

Ďakujeme za pochopenie vášho kontaktu, ako sme očakávali

S pozdravom
management
E-mail: mrsrosemary4444@hotmail.com

784 Mrs Lola Daniel Mrs Lola Daniel | E-mail | 30. května 2018 v 0:04 | Reagovat

Ahoj

Potřebujete naléhavou půjčku, abyste uspokojili vaše finanční potřeby? Nabízíme půjčky od 2000 do 50 000 000,00, jsme spolehliví, silní, rychlí a dynamičtí, nekontrolujeme úvěr a v tomto období poskytujeme 100% záruku na zahraniční úvěry.

Také jsme půjčili celou měnu s 3% úrokovou sazbou ze všech úvěrů .... Pokud máte zájem, vraťte se k nám s tímto e-mailem.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte s eaglehomemortgage001@gmail.com

S pozdravem,

Paní Lola Daniel
eaglehomemortgage001@gmail.com

785 Mayfield Investment Trust Ltd Mayfield Investment Trust Ltd | E-mail | 30. května 2018 v 10:26 | Reagovat

Ahoj,

Jsme Mayfield Investment Trust Ltd, soukromá úvěrová společnost, která poskytuje celoživotní příležitost a začíná poskytovat půjčky zájemcům, kteří potřebují finanční pomoc na splacení dluhů, investovat do podnikání ve výši 3%.
Poskytujeme spolehlivou a příjemcovskou pomoc a budeme ochotni nabídnout půjčku zainteresovaným klientům.
Kontaktujte nás dnes e-mailem níže uvedenými informacemi.
Email: (startuploanfirm@gmail.com)
S pozdravem
Reklamní manažer.
John Dean
Společnost Mayfield Investment Trust Ltd
Číslo společnosti: 00338670

786 Muhammed Emir Harun Muhammed Emir Harun | E-mail | 31. května 2018 v 13:50 | Reagovat

We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that is the best and safest strategy for our clients.e.t.c

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG)

2. Currency : USD/EURO

3. Age of Issue: Fresh Cut

4. Term: One year and One day

5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

9. Delivery Term: Pre advise MT799 first. Followed By SWIFT MT760

10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier

Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.

Name: Muhammed Emir Harun

Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com

Skype: info.financewizardltd@gmail.com

787 Elena Elena | E-mail | 1. června 2018 v 13:12 | Reagovat

Vážení uchazeči o půjčky

Ty jsi v nějakých finančních potížích? Chcete začít podnikat? Tato úvěrová společnost byla založena organizacemi zabývajícími se lidskými právy po celém světě s jediným účelem pomoci chudým a lidem s finančními obtížemi života. Pokud chcete požádat o půjčku, obraťte se na nás s podrobnostmi uvedenými níže: elenanino0007@gmail.com

Název:
Požadovaná částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Číslo mobilního telefonu:

Děkuji a Bůh žehnej
DŮVĚRA
Elena

788 sabrim sabrim | E-mail | 2. června 2018 v 11:43 | Reagovat

Naše spolecnost dosáhla více než milion lidí po celém svete.
Jsme považováni za nejspolehlivejší a nejnárocnejší poskytovatele úveru

dlouhodobé a krátkodobé pujcky od $ 15,000.00 do $ 150,000,000.00. Úvery na

2,5% úroková sazba bez skrytých poplatku. Mužete poslat svuj požadavek na

cástku pujcky, kterou chcete požádat. Kontaktujte nás ted pro váš naléhavý dlouhodobý cas

úvery a krátkodobé úvery prostrednictvím (mayloans_sarawak_asia247@hotmail.com) nebo

jednoduše pošlete e-mail na dotazy (customer@loansharkdaily.com).
Dekujeme vám za váš cas, tento postup je velmi snadný a jednoduchý.

Vaše,

Sun Loan Comp

789 sabrim sabrim | E-mail | 2. června 2018 v 16:10 | Reagovat

Naše společnost dosáhla více než milion lidí po celém světě.
Jsme považováni za nejspolehlivější a nejuznávanější úvěrovou společnost,

která nabízí dlouhodobé i krátkodobé půjčky od 15 000,00 do 150 000 000,00

dolarů. Úvěry s úrokovou sazbou 2,5% bez skrytých poplatků. Můžete poslat

svůj požadavek na výši půjčky, kterou chcete požádat. Kontaktujte nás teď

pro vaše naléhavé dlouhodobé půjčky a krátkodobé půjčky prostřednictvím

(mayloans_sarawak_asia247@hotmail.com).
Děkujeme vám za váš čas, tento postup je velmi snadný a jednoduchý.

Vaše,

Mayloan Sarawak.

790 Thomas Anderson Thomas Anderson | E-mail | 4. června 2018 v 15:39 | Reagovat

Půjčky pro všechny druhy účelů
Nabízíme od minimální částky od 10 000,00 Kč do 20 milionů Kč
A při nízké úrokové sazbě 2%
Doba trvání úvěru: maximálně 25 let v závislosti na výši úvěru, který potřebujete.
Zákazníci by měli být starší 18 let
Tato půjčka je 100% zárukou pro vážné zákazníky
Pro více informací o úvěru nás prosím kontaktujte emailem: info.cashcraft84@gmail.com

791 sadiq zak sadiq zak | E-mail | Web | 5. června 2018 v 0:42 | Reagovat

AHOJ
   Jmenuji se Sadiq, doufám, že se dnes každý líbí. vím, že mnozí z nás jsou v tom, že potřebujeme získat dobrou půjčku ze spolehlivého zdroje, který můžete vrátit, přišel jsem vám oznámit, že kopalova byla pro mě velká pomoc tím, že mi půjčila částku 250 000 eur 2% úrokovou sazbou a splatnou ve svém vlastním čase, aby uhradil můj hlavní debet. jakoukoli půjčku a částku, kterou hledáte, půjčí vám to.
  můžete také kontaktovat MR KOPALOVÁ s touto poštou
   kopalovax1@seznam.cz

792 Ann Moura Ann Moura | E-mail | Web | 8. června 2018 v 2:33 | Reagovat

TESTIMONIE O JAK JSEM MÁ ZÁVAZEK Z Felix Duke

Zdravím všechny Moje jména jsou Ann Moura Felix Duke poté, co jsem několikrát aplikoval od různých poskytovatelů úvěrů, kteří tvrdili, že svědčí v tomto fóru, myslel jsem, že svědectví, ve kterých jsem skutečně i použil, ale nikdy jsem mi neposkytl půjčku. Potřebuji naléhavou půjčku, abych mohl začít podnikat, a já jsem ji požádal od různých poskytovatelů půjček, kteří slíbili, že mi pomohou, ale nikdy mi nedali půjčku. Dokud mě nepředstaví můj kamarád Felix Duke, který mi slíbil, že mi pomůže a skutečně to udělal, jak slíbil bez jakéhokoli zpoždění. Felix Duke, který pomáhá s půjčkou a měnil svou víru. Nevím, jestli jste v nějakém případě potřebovali skutečný a naléhavý úvěr, Felix Duke prostřednictvím e-mailu:
  {felixdukeloanfirm@gmail.com}}

Ann Moura

793 derek whyte derek whyte | E-mail | 8. června 2018 v 4:08 | Reagovat

Dobrý den,

  Získejte svůj úvěr ve výši 2,5% se společností NORTION LOAN CONSULTANT, je to snadné, rychlé a bezpečné.

KONTAKTNÍ INFORMACE

EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com

TELEFON: +17815611941

WHATSAPP: +2347067093957

Hezký den

794 derek whyte derek whyte | E-mail | 9. června 2018 v 4:01 | Reagovat

dobrý deň,

  Získajte pôžičku vo výške 2,5% s konzultantom NORTION LOAN CONSULTANT, je to jednoduché, rýchle a bezpečné.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com

TELEFÓN: +17815611941

WHATSAPP: +2347067093957

Pekný deň...

795 derek whyte derek whyte | E-mail | 9. června 2018 v 4:01 | Reagovat

dobrý deň,

  Získajte pôžičku vo výške 2,5% s konzultantom NORTION LOAN CONSULTANT, je to jednoduché, rýchle a bezpečné.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com

TELEFÓN: +17815611941

WHATSAPP: +2347067093957

Pekný deň...

796 derek whyte derek whyte | E-mail | 9. června 2018 v 4:01 | Reagovat

dobrý deň,

  Získajte pôžičku vo výške 2,5% s konzultantom NORTION LOAN CONSULTANT, je to jednoduché, rýchle a bezpečné.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com

TELEFÓN: +17815611941

WHATSAPP: +2347067093957

Pekný deň...

797 Jessica Bonalume Jessica Bonalume | E-mail | Web | 9. června 2018 v 19:59 | Reagovat

Potřebujete půjčku na zaplacení faktury? Potřebujete peníze na zahájení vlastního podnikání, kontaktujte nás, půjčujeme pouze 2%, poskytujeme také dlouhodobý a krátkodobý úvěr pro více informací kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu jessibona396@gmail.com

798 LEON DEREK LEON DEREK | E-mail | 10. června 2018 v 3:29 | Reagovat

Ahoj, jsem pan Leon Derek, věřitel soukromých půjček, a já jsem tady, abych splnil vaše sny, abych získal půjčku. Potřebujete úvěr naléhavě? Potřebujete půjčku na splacení svých dluhů? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání nebo založení vlastního podnikání? Jsme tu pro Vás s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a můžete získat úvěr ve výši €3,000 až €500,000,000.00 maximální výše úvěru a až 50 let trvání úvěru, nabízíme úvěry v eurech, USD pro jednotlivce a organizace. Kontaktujte nás prosím na naší e-mailové adrese derekfastloan@gmail.com

799 Pozdrav všetkým !!!! Pozdrav všetkým !!!! | E-mail | 11. června 2018 v 6:48 | Reagovat

Pozdrav všetkým !!!!

som tu znova .........

Potrebujete úver? Máte záujem získať pôžičku na podnikanie? Or. Máte dlh splatiť? vybudovať infraštruktúru alebo ďalej vzdelávať? Poskytujeme pôžičky ľubovoľnej časti sveta. Naša úroková sadzba je 3%, s prevoditeľnou dobou trvania bez ohľadu na umiestnenie alebo stav úveru. Ak chcete získať pôžičku dnes Kontaktujte nás teraz e-mailom na adresu spoločnosti: (info.motecloanfirm@gmail.com)

(INFORMÁCIE O PORUCHÁCH)
Celé meno: .........
Výška úveru .................
Krajina: ........................
váš príjem: ...................
doba trvania úveru ..............
Osobné telefónne číslo: ............

Ďakujeme vám, keď očakávame obchodovanie s vami.

S pozdravom
Pani Bensonová

800 Larry Scott Gregory Larry Scott Gregory | E-mail | 12. června 2018 v 23:27 | Reagovat

Dobrý den, jmenuji se Larry Scott Gregory a jsem soukromý věřitel.

Potřebujete půjčku? Chcete být finančně stabilní? Nebo chcete rozšířit své podnikání? Nabízíme podnikovou půjčku, půjčku na auto, podnikatelský úvěr a osobní půjčku za velmi sníženou úrokovou sazbu 3% s pohodlnou trvanlivostí, která je obchodovatelná. Tato nabídka je otevřena všem, kteří budou moci včas zaplatit.

Kontaktujte nás prostřednictvím našeho emailu: larryfinance@yahoo.com nebo WhatsApp, +2349051442970

Čekám na vás rychlou odezvu.
Larry Scott Gregory

801 sadiq zak sadiq zak | E-mail | Web | 13. června 2018 v 13:59 | Reagovat

HI
  My name is sadiq , hope you all enjoy your day today. i know many of us are in die need to get a good loan from a reliable source that you can pay back, i have come to announce to you that kopalova was a major assitance to me, by lending me the sum of 250,000euro, at 2% interest rate and payable at my own time, to settle my major debet. what ever kind of loan and amount you are looking for, he will lend it to you.
you can also contact MR KOPALOVA with this mail
  kopalovax1@seznam.cz

802 jason jason | E-mail | Pondělí v 2:10 | Reagovat

Jste obchodník nebo žena? Potřebujete půjčku k vypořádání vašeho dluhu a začít si vlastní podnik? Potřebujete úvěr na financování projektu? Nabízíme Vám garantovanou půjčku v jakékoliv výši a na jakoukoli část světa (jednotlivci, společnosti, realitní kanceláře a korporace) s naší vynikající úrokovou sazbou ve výši 3%. Pro žádosti a další informace odešlete odpovědi prostřednictvím našeho e-mailu s pokyny uvedenými níže.

S pozdravem,

Jason Matthew Loan Company

Adresa kanceláře: 25954 Eden Landing Rd,

Hayward CA 94545 Spojené státy

company Email: eazysharkloan247@gmail.com

803 Max Bent Max Bent | E-mail | Pondělí v 12:04 | Reagovat

Potřebujete naléhavou půjčku k vypořádání vašich dluhů nebo potřebujete úvěr na vlastním kapitálu k vylepšení vašeho podnikání? Byli jste odmítnutí bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete úvěrovou konsolidaci nebo hypotéku? Nehledáme už, protože jsme tady, abychom učinili všechny vaše finanční problémy věcí minulosti.

Jedná se o jednoduchou úvěrovou společnost. Nabízíme půjčky zájemcům o přiměřenou úrokovou sazbu ve výši 2%. Rozsah se pohybuje od 5 000,00 dolarů do maximálně 100 000 000 dolarů.

Naše půjčky jsou dobře pojištěny, neboť maximální bezpečnost je naší prioritou.

Kontaktujte nás emailem: oceanfmortgages@gmail.com

pozdravy
Max Bent
oceanfmortgages@gmail.com
 
2% Původní půjčka a záruka
oceanfmortgages@gmail.com

804 Herbert Eley Herbert Eley | E-mail | Pondělí v 22:10 | Reagovat

Dobrý den, potřebujete naléhavou finanční pomoc pro osobní účely nebo pro vaše obchodní potřeby? Získání legitimní půjčky bylo vždy obrovským problémem pro klienty, kteří mají finanční potíže a potřebují naléhavé řešení. Otázka úvěru a kolaterálu je něco, co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od oprávněného věřitele. Buďte opatrní, abyste se nestali oběťmi různých podvodů online půjček a nakonec ztratili své těžce vydělané peníze. Pokud potřebujete důvěryhodný a seriózní úvěr na: Konsolidaci dluhu, Podnikové úvěry, Osobní půjčky, Stavební úvěry a Autopůjčovna pro jakýkoli druh kontaktu: (Email: loanexpresslltd@dr.com nebo loanexpresslltd@gmail.com) Žádné sociální zabezpečení a žádný úvěr check, 100% záruka. Jediné, co musíte udělat, je, abyste nám přesně věděli, co chcete, a my s jistotou uděláme váš sen.

805 Mehmet Hakan Mehmet Hakan | E-mail | Včera v 20:56 | Reagovat

Dobrý den, potřebujete naléhavou finanční pomoc pro osobní účely nebo pro vaše obchodní potřeby? Získání legitimní půjčky bylo vždy obrovským problémem pro klienty, kteří mají finanční potíže a potřebují naléhavé řešení. Otázka úvěru a kolaterálu je něco, co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od oprávněného věřitele. Buďte opatrní, abyste se nestali oběťmi různých podvodů online půjček a nakonec ztratili své těžce vydělané peníze. Pokud potřebujete důvěryhodný a seriózní úvěr na: Konsolidaci dluhu, Podnikové úvěry, Osobní půjčky, Stavební úvěry a Autopůjčovna pro jakýkoli druh kontaktu: (Email: mehmethakan117@gmail.com  (mehmethakan117@gmail.com) Žádné sociální zabezpečení a žádný úvěr check, 100% záruka. Jediné, co musíte udělat, je, abyste nám přesně věděli, co chcete, a my s jistotou uděláme váš sen.

806 Mehmet Hakan Mehmet Hakan | E-mail | Včera v 20:58 | Reagovat

Hledáte půjčku, která podpoří vaše podnikání?
Máte zájem o získání naší nízké úrokové půjčky na vaše podnikatelské projekty, jako je Zahájení podnikání, Franchise, Business Acquisition, Rozšiřování obchodu, Nákup komerčního nemovitosti a Vykonání smlouvy. Naše společnost nabízí nízkou úrokovou půjčku na dlouhodobé a krátkodobé základy.
Pokud máte zájem, obraťte se prosím zpět a dejte nám vědět víc o vaší společnosti a kolik máte v úmyslu půjčit si na vaše podnikání. E-mail: mehmethakan117@gmail.com

807 macus lil macus lil | E-mail | Včera v 20:59 | Reagovat

Vážený pán / Vážená pani
Som rád, že vás informujem, ako okamžite požičať úvery, rád by som predstavil našu spoločnosť a naše produkty, dúfam, že v budúcnosti budeme môcť nadviazať obchodné vzťahy.

Už viac ako 16 rokov sa špecializujeme na pôžičku, máme moderné vybavenie ako doma, tak aj v zahraničí. Je zrejmé, že dlžníci spoločnosti EUROPA COMPANY FINANCIAL GROWTH ponúkajú menej ako 2% z pôžičky, kontaktujte nás prosím na e-mail: europafinancialgrowth@gmail.com, tel: 16328584522 Ak máte záujem, dajte mi vedieť Dám vám podrobnejšie informácie. Som rád, že vám slúžim.

S pozdravom,
Macus

808 miss rose miss rose | E-mail | Dnes v 0:58 | Reagovat

Dobrý den,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, půjčky, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo byla odmítnuta finanční konfigurace nebo více důvody, nikoli jejich úvěrová řešení! Jsem slečna Rose, soukromá věřitelka, která půjčuje podnikům a jednotlivcům nízkou a výhodnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Máte zájem? Kontaktujte nás, abyste zpracovali úvěr po převodu do 48 hodin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikace

název:
Datum narození:
Pohlaví:
Rodinný stav:
adresa:
umístění
stát:
PSČ:
Země:
telefon:
E-mail:
Uveďte účel úvěru:
Výše úvěru:
Doba trvání úvěru:
Čistý měsíční příjem.

Vraťte se ke mně co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose

809 Carolina Carolina | E-mail | Web | Dnes v 7:19 | Reagovat

ahoj moji lidé z češtiny, já jsem Carolina, přišla jsem říct všem, kteří jsou v mé vlasti, která trpí nějakou finanční krizí, chci, aby si byli jisti a informováni, že existuje úvěrová společnost, která pomohla mnoha lidem z jiných zemí s jakýmikoli finančními pomoc, včera půjdu půjčku od paní Stelly a já jsem z češtiny, dostanu můj úvěr ve výši 120.000 eur, abych vyřešil celý můj problém a dnes je všechno v pořádku a také kdykoliv potřebuješ finanční pomoc prosím kontaktujte firmu na e-mailu níže (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) pro vás rychle Spolehlivý a testovaný věřitel půjčky jako ona, opravdu opravdu mi pomohla kariéra a dnes chci, abys vzal na Stellu Renéovou, protože ona je skutečná a legita a má mnoho lidí z mé vlasti patří sebe , ještě jednou děkuji paní Stelle Renéové.

Carolina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama