Kakao Kraus I.

30. března 2009 v 10:59
Kakao Kraus I
Michal Kraus měl rád lidi a proto se rozhodl jim sloužit. Lidé ho měli rádi a proto jej volili ve všech stranách kterými prošel. Michal Kraus začal pracovat pro občany už v roce 1986, kdy se stal poslancem Parlamentu České republiky za KSČ. Po roce 1989 zůstal věrný občanům a na rozdíl od mnohých komunistů je neopustil a v parlamentu je hájil dál. Jen musel trochu změnit politickou stranu. A tak vyměnil legitimaci KSČ za Demokratickou stranu práce. Jenže se ukázalo, že ani v této straně by nedokázal dobře hájit zájmy občanů, které měl rád, a proto musel opět změnit své politické přesvědčení. A tak vyměnil legitimaci Demokratické strany práce za Hnutí za samosprávnou demokracii. Jenže se ukázalo, že ani v této straně by nedokázal dobře hájit zájmy občanů, které měl rád, a proto musel opět změnit své politické přesvědčení. A tak vyměnil legitimaci Hnutí za samosprávnou demokracii za Českou stranu sociálně demokratickou. Občané ho za to měli rádi. A protože Michal Kraus v parlamentu hodně pracoval, tak si také hodně vydělal. Za odměnu dostal od zaměstnavatele (Poslanecká sněmovna) do nájmu služební byt v Praze. A protože někdo na magistrátu udělal chybu v nájemní smlouvě, převedl poslanecký byt na svou dceru, která ho nutně potřebovala, byl dobrák. Aby to druhé dceři nebylo líto koupil jí rovněž byt v Praze za tři miliony korun, které ušetřil z parlamentních diet. Byl dobrák a starostlivý otec. Jeho syn hrál fotbal za Kladno a klub potřeboval peníze na rozhodčí, vlastně ne na rozhodčí, ale na mládež a tak obětavý poslanec za okres Semily požádal parlament aby přispěl patnácti miliony pro fotbalisty v Kladně, byl dobrák, starostlivý otec a přál sportovcům. A protože se dobrák Kraus o všechno podělil, musel si postavit nový dům, aby měl kde bydlet, a tak si za naspořené čtyři miliony koupil za Prahou malý domeček. Michal Kraus si prostě v parlamentu poctivou prací hodně vydělal. Je obdivuhodné, že při své náročné práci pro lidi a pro Českou republiku si našel čas i na studium. Původně vystudoval vysokou školu chemicko-technologickou, získal doktorát z filozofie marxismu - leninismu a po roce 1989 při práci v parlamentu vystudoval ještě další dvě vysoké školy, takže napsat jeho jméno i s tituly je stejně obtížné jako u anglického lorda, či brazilského fotbalisty.
Michal Kraus však nebyl jen pracovitý poslanec, student, příkladný otec, sportovec, straník, ale nemalý čas se zasvětil i spolupráci mezi národy celého světa. Pravda v mládí to byl hlavně Sovětský svaz, ale po roce 1989 se otevřely nové možnosti spolupráce a tak coby parlamentní vyslanec obrátil svou pozornost na západ a do Afriky. V sociální demokracii se za pár lety dopracoval mezi nejvlivnější poslance, byl i obratný vyjednávač. Díky svým schopnostem se stal předsedou poslaneckého klubu ČSSD. Myslím, že bych těžko hledal kladnějšího hrdinu naší doby. Za schopného a nepostradatelného jej považovali premiéři Gross s Paroubkem, jen Miloš Zeman mu nemohl přijít na jméno a na jeho adresu prohlásil, že je vyžírka a lenoch. Při presidentské volbě toho trpce litoval. Vyžírka mu nedal hlas a ještě jich pár vyjednal pro Klause, od té doby je i kamarádem politiků ODS.
Pravda je, že Michal Kraus toho dokázal vyjednat hodně, vyjednával a radil při privatizaci bank, prodeji Unipetrolu, státních podílů v dolech, a také při nákupu stíhacích bombardérů, či obojživelných transportérů. Nikdy nebyl ve vládě, nebyl tolik na očích, o to víc mohl lobovat za své zájmy. Vyjednávání a radění je náročná práce, kterou vítězové výběrových řízení umí dobře zaplatit. Někdo tomu říká provize, jiný úplatek. Michal Kraus si takto mohl přijít na stovky milionů korun. Největší ránu udělal spolu s dalšími poslanci při privatizaci Unipetrolu, ale několik stovek milionů vypadlo i z pronájmu stíhaček Gripen. Policisté to vyšetřují dodnes, ale pochybuji, že budou úspěšní. Při úplatcích jsou totiž trestně odpovědné obě strany "obchodu" a tak není pravděpodobné, že by se někdo přiznal. Uplacené politiky bezpečně poznáme podle toho jak náhle zbohatli a jak velké mají potíže s vysvětlováním svých příjmů. Takový Gross s Krausem to mají obzvláště těžké protože nikdy nikde nepracovali, ani nepodnikali a od školních lavic poslancovali v parlamentu, takže se jejich příjmy dají poměrně přesně spočítat. Hlavním problémem šibalů je legalizace příjmů.
Léta strávená v parlamentu se podepsala na jejich myšlení, ztratili soudnost, ostražitost, kontakt s reálným životem. Výlučné postavení je časem natolik popletlo, že při prvních dotazech o původu svého majetku koktají a vymlouvají se jako děti přistižené při krádeži bonbónů. Pravdu říct nemohou, tak si vymýšlí, improvizují. Je zarážející jak mají malou fantazii. To co jim snadno projde na předvolebních shromážděních, či v parlamentu, a ještě jim za to zatleskají, neobstojí ani před začínajícím novinářem. Nemusí být ani moc chytrý, stačí když si pečlivě zaznamená co řekli včera, o den později, za týden.
Gross s Krausem vysvětlovali své miliony naprosto stejně, což je šokující zvláště u údajně brilantního kecala Krause, když věděl jak s takovou výmluvou dopadl bývalý premiér.
Strýček, neznámý podnikatel, který si nepřeje zveřejnění, to jsou ještě horší výmluvy než krabice od bot narvané miliony po spořivém tatínkovi.
Poslanec Michal Kraus potřeboval podobně jako Gross vyprat půl miliardy, která byla ulitá v londýnské bance a tak hledal někoho, kdo by mu pomohl peníze umístit v nějaké výhodné investici. Za čas by mohl tvrdit, že si na to půjčil o neznámého filantropa a peníze legálně rozmnožil a původní půjčku už dávno splatil. Tak to alespoň úspěšně provedl Stanislav Gross.
Mnozí politici sociální demokracie spolupracují s organizovaným zločinem a tak se i Michal Kraus obrátil na známého fachmana v oboru Františka Riga z České Lípy.
Rigo byl podnikatel smolař, nebo podvodník, možná obojí. Začal podnikat už ve třiadvaceti letech a brzy se stal odborníkem na dolování půjček z bank. Zlaté časy nastaly když své podnikání spojil s vysokým úředníkem ministerstva průmyslu a obchodu Františkem Malatou (bývalý agent StB). Malata měl dobré známé v bankách ještě z dob socialismu a pomocí těchto kontaktů snadno otevíral dveře tresorů pro svého parťáka. Během krátké doby si Rigo vypůjčil na pochybné podnikatelské projekty přes čtyři sta milionů korun, které nesplatil. Zpočátku občas splácel úroky, hlavně však proto aby dostal další úvěry. Největší ránu udělal v roce 1992 v plzeňské Kreditní a průmyslové bance, ze které vytáhl 100 milionů. Za pár let se ale pyramida sesypala a Ryga začali pronásledovat nejprve vymáhači dluhů, posléze i policisté.
Rigo byl rovněž agentem BIS, co dělal pro naší tajnou službu se sice neví, ale ví se, že díky tomu se jeho trestné stíhání táhlo sedm let a přestože byl obviněn ze stamilionového podvodu nikdy neskončil ve vazbě. Vypůjčené miliony se někam vypařily a když byl konečně zatčen, tak mu nebylo co zabavit. V roce 1998 si s ním někdo z podsvětí chtěl vyřídit účty a hodil mu na dům granát. Od té doby byl mediálně známý, ale celostátní proslulost si získal, až když si na internetu zaregistroval doménu Dagmar Havlová a ukazoval tam hambaté fotografie.
Michal Kraus se obrátil na Riga s nimž udržoval přátelské styky několik let, aby mu pomohl v hledání zahraniční investice za půl miliardy. V té době už byl Rigo obviněn z podvodu v Kreditní bance a tak ho na oplátku požádal, aby něco "udělal" s jeho obviněním. Dokonce mu se svým právníkem Tomáškem přinesl spis až do Parlamentu a Kraus mu tehdy slíbil, že bude interpelovat ministra vnitra. Rigo vymyslel investici v Ghaně, kde se v té době privatizovaly některé státní podniky a bylo tam možné výhodně koupit akcie továrny na zpracování kakaových bobů. Jenže v Ghaně to chodilo jako u nás a bylo zapotřebí získat kontakty a někoho z privatizační agentury podplatit. Tomu Kraus rozuměl a tak poslal do Ghany 1,8 milionů korun a z opatrnosti k tomu použil účet své matky. Rigo ještě do plánu na zakoupení akcií zasvětil rakouského podnikatele Alfreda Augustina od kterého vylákal dalších 90 tisíc dolarů na údajné úplatky ghanským úředníkům, s příslibem podílu na zisku. Kraus s Rigem pak založili firmu ProAfri a v září roku 2002 společně vyrazili na jednání s úředníky privatizační agentury. Michal Kraus přitom hrál důležitou roli, protože vystupoval jako oficiální zástupce České republiky, vykazoval se diplomatickým pasem a cestoval jako reprezentant Poslanecké sněmovny, což pochopitelně udělalo na ghanské úředníky patřičný dojem.

Mise českého bankovního podvodníka a podvodníka poslance slavila úspěch, byla podepsána závazná smlouva o investici za 500 milionů korun na nákup akcií firmy PBC na zpracování kakaových bobů. Smlouvu podepsali za českou stranu ředitelé společnosti ProAfri - Rigo a Kraus, přičemž Rigo byl prezentován jako hlavní majitel. Zjednodušeně řečeno vystupoval v roli bílého koně aby Kraus nebyl tak na očích. Jenže pak došlo ke komplikacím protože švédští novináři vypátrali, že při výběrovém řízení na nákup stíhaček pro českou armádu byly vyplaceny vysoké částky na provize českým politikům a police zahájila vyšetřování britsko-švédského konsorcia, které zastupovalo výrobce. Částka na provize (úplatky) pak směřovala přes londýnskou pobočku na utajené účty českých politiků. Není jasné zda Kraus dostal strach, nebo zda úplatek nedorazil včas, jisté je, že slíbené peníze nakonec nezaplatil a z nákupu posléze sešlo. O nepovedeném obchodu by se patrně nikdo nedozvěděl, kdyby podnikatel Augustin nechtěl svých devadesát tisíc dolarů zpět. Toho pochopitelně nezajímalo, že Michal Kraus nezaplatil a zmařil tak celý obchod.
Policejní novináři obvykle dostanou mediálně zajímavou kauzu hned druhý den po zahájení vyšetřování, avšak tentokrát měl Michal Kraus štěstí, protože vyšetřování vedl útvar finanční policie a ten jak známo šel sociálním demokratům na ruku. Šéf finanční policie Vladimír Zimmel ukázal, že když policisté chtějí, dokáží obviněné ochránit před nežádoucí publicitou. Dařilo se mu to skoro rok, což považuji za úctyhodný výkon. Rok 2006 byl však volební a tak bylo jasné, že hodnota informace o kauze kakaového fabrikanta prudce stoupne. Policisté neodolali a pustili ji ven. Není jasné zda tak učinili za peníze, z politických, či z ušlechtilých důvodů. Padrino policejních novinářů Jaroslav Kmenta z MF DNES si pak s Krausem pohrál jako kočka s myší a je jisté, že se přitom musel dobře bavit. Bylo zábavné sledovat jak Michal Kraus trapně lže v domnění, že se ze všeho vykecá jako v kuloárech poslanecké sněmovny. Zpočátku vsadil na svou dobrou pověst poslance, proti svědectví podvodníka a sedmilháře, jak veřejně označil svého parťáka Riga. Tvrdil, že se stal obětí jeho obratné manipulace, a že vůbec nevěděl o tom, že patřil mezi naše přední tuneláře.
Sedmilhář však svou výpověď neměnil a tak pro přehlednost uvádím jeho výpověď jako první : "
Kraus byl hlavní postavou celého obchodu. Někdy začátkem roku za mnou přišel a chtěl abych pro něho vymyslel nějakou dobrou zahraniční investici zhruba za 15 milionů dolarů. Peníze měl zajištěné v Londýně a měly pocházet z nějakého úplatku od jisté britské lobbyistické skupiny, kterou blíže neupřesnil. Z náznaků jsem vyrozuměl, že jedná za skupinu více lidí, které zastupuje. Za dva měsíce jsem mu navrhl investovat do privatizace v Ghaně a koupit tam 31% státního podílu v továrně na zpracování kakaa.
Kraus s tím souhlasil a tak jsem ho upozornil na počáteční náklady na podplacení úředníků ghanské privatizační agentury, což Kraus akceptoval a zaslal na dohodnutý účet (patrně patřil předsedovi privatizační agentury Q. Barnorovi) 50 tisíc dolarů. Do obchodu jsem ještě zasvětil rakouského podnikatele Alfréda Augustina, který mi půjčil na rozjezd 90 tisíc dolarů protože jsem v té době měl zablokované účty. Závaznou smlouvu o zakoupení akcií jsme podepsali společně v září 2001.
Rigo svou výpověď nikdy nezměnil a trval na tom, že se jednalo o akci Michala Krause. Nakonec se ukázalo, že měl pravdu, což musel potvrdit i Kraus, když mu hrozilo trestní stíhání za praní špinavých peněz a za uplácení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (575)
Zobrazit starší komentáře

501 Donald Wortham Donald Wortham | E-mail | 18. dubna 2017 v 16:48 | Reagovat

Dobrý den, jmenuji se Clinton chci poděkovat společnosti Donald Wortham
mi pomohl s mými úvěrových prostředků 500,000.00kc po scammed
po tak dlouhou dobu. pokud máte zájem o skutečném půjčky, obraťte se na něj tak, že vám také může pomoci také. Jeho úvěr neberou long.In 24 hodin doby můj úvěr byl již ve svém account.Anyone která potřebuje naléhavou a důvěryhodné úvěr by měl ho teď kontaktovat, on je poslal Bůh a dobrý člověk jeho e-mail
 

Je: donaldworthamcompany@gmail.com
  Jsem rád, sdílet toto svědectví na internetu, protože mu pomohl me.if

opravdu potřebují pomoc, aniž by byl scammed to je
právo úvěr společnost
kontakt: donaldworthamcompany@gmail.com

502 Diego martina Diego martina | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 6:41 | Reagovat

Ahoj,

Myslíte si naléhavě potřebují úvěr?
Vy jste současnou situací v potížích nebo ohrožuje finanční výzvy? Pomůžeme vám!
Tímto způsobem, dáme vám možnost přijmout nový vývoj.
Jako společnost, cítíme povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci.
Jste v nouzi osobní půjčku, chcete refinancovat, budete potřebovat úvěru na bydlení,
úvěry auto? etc
Žádná částka je příliš šílený na nás a splatnosti určí na základě vzájemné dohody.
Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a úrokovou sazbou ve výši 2%, a nic jiného.
Nečekejte déle, získejte úvěr dnes v 42hours ...... Uveďte množství a typ úvěru, kterou chcete půjčit a my vás budeme kontaktovat s veškerou possibilities.CONTACT nás ještě dnes ..... .....
diegomartina650@gmail.com

503 Diego martina Diego martina | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 6:41 | Reagovat

Ahoj,

Myslíte si naléhavě potřebují úvěr?
Vy jste současnou situací v potížích nebo ohrožuje finanční výzvy? Pomůžeme vám!
Tímto způsobem, dáme vám možnost přijmout nový vývoj.
Jako společnost, cítíme povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci.
Jste v nouzi osobní půjčku, chcete refinancovat, budete potřebovat úvěru na bydlení,
úvěry auto? etc
Žádná částka je příliš šílený na nás a splatnosti určí na základě vzájemné dohody.
Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a úrokovou sazbou ve výši 2%, a nic jiného.
Nečekejte déle, získejte úvěr dnes v 42hours ...... Uveďte množství a typ úvěru, kterou chcete půjčit a my vás budeme kontaktovat s veškerou possibilities.CONTACT nás ještě dnes ..... .....
diegomartina650@gmail.com

504 John stathams John stathams | E-mail | 21. dubna 2017 v 0:58 | Reagovat

Poskytujeme půjčku soukromé společnosti a jednotlivcům. Níže najdete důležité informace o úvěru, který nabízíme níže. Při získání půjčky od naší společnosti existují určité informace, které potřebujeme předtím, než budeme moci přistoupit k procesu podávání žádostí. ÚROKOVÉ HODNOTY: V úvěru, který nabízíme, účtujeme 3% úrokovou sazbu. VYPLÝVAJÍCÍ ČÁST: Vydáváme minimální částku od 1 000,00 do A maximálně 100 000 000,00 INFORMACE, KTERÉ JE POTŘEBNÉ: Pokud jde o potřebné informace, budete muset vyplnit žádost, která obsahuje vaše osobní údaje a informace o půjčce, to nám pomůže Úplnou dokumentaci o úvěrových podmínkách a smlouvě o smlouvě, od které se očekává, že podepíšete a zašlete zpět společnosti ke schválení, pokud bude splněna. Pošlete nám e-mail: (Johnstathamsloanfirm@gmail.com) Vyplňte prosím níže uvedený formulář žádosti: FORMULÁŘ ŽÁDOSTI O ÚSPĚCH Úplné jméno: .............. ..... Země: ........ ............. Stát:..............

Město: .............. Pohlaví: ........................

505 Bishop Berry Smith Bishop Berry Smith | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 6:21 | Reagovat

Dobrý den,      Potřebujete úvěr z nejvíce důvěryhodné a spolehlivé společnosti na světě? Pokud ano, pak kontaktujte nás pro nabízíme úvěr pro všechny kategorie uchazečů o za to společnosti nebo pro osobní použití. Nabízíme úvěr na 3% úrokovou sazbou, se nyní s informacemi níže.(1) Celé jméno(2) Plný Adresa(3) Stát(4) Věk(5) Povolání(6) Přidejte telefonní číslo(7) Sex:(8) Výše úvěru potřebné:(9) Půjčka Doba trvání(10) E-mail bishopberrysmith@gmail.com

506 marie marie | E-mail | 24. dubna 2017 v 9:35 | Reagovat

Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku z MAY FIELD FINANCE, Jmenuji se julie anderson, jsem ze sjednoceného státu, jsem zde, abych svědčil o tom, jak jsem dostal svůj úvěr od MAY FIELD FINANCE COMPANY poté, co hodně falešných věřitelů odepřeš mi příležitost získat Půjčit sem v tomto fóru. Pomohl mi i mé rodině s půjčkou 70 000 EUR. Poté, co jsem ztratil 700 euro podvodníkům. MŮŽE MAJIT ŘEDITEL FINANČNÍ SPOLEČNOSTI PÉČE Pán PIUS mě ujistí, že mi pomůže, zpočátku jsem odmítl uvěřit, dokud se konečně setká s jeho slibem. Pokud potřebujete skutečný úvěr jako naléhavý, chcete kontaktovat MAY FIELD FINANCE COMPANY prostřednictvím jeho e-mailu (loan3568@gmail.com

507 Laura Laura | E-mail | 24. dubna 2017 v 16:51 | Reagovat

Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio. Mám problémy s rozloučením s různými kluky. Musel jsem kontaktovat kouzelník. Steve byl na pokraji opuštění mě pro další ženu. Ale zůstal jsem pozitivní a věřil jsem, že ho mohu zpátky a nechat ho zůstat. A hle, pomohl mi doktor Akpabio. Steve a já jsme spolu. Doktor Akpabio je tak milý člověk, pomohl mi také se svými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu byl dán. Pokud máte jakýkoliv problém, kontaktujte jej na tomto e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com

Můžete kontaktovat Dr. Akpabio:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci
(3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí.
(7) chcete získat manželství kouzla
(8) Odstraňte nemoc ze svého těla kouzla
(9) Obchodní kouzlo
(10) Vítězná čísla loterie.
(11) Přiveďte zpět ztracenou lásku
a mnoho dalších.
Můžete jej kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo co ho zajímá: +234 906 167 0869

508 jude mashel jude mashel | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 5:09 | Reagovat

AHOJ,

Projíždíte finančními potížemi, nebo potřebujete naléhavou půjčku za účelem zlepšení vašeho podnikatelského standardu. Jude mashel Loan je italská společnost založená ve spojení s investiční společností Barclays Financial Investment Company Italian. Jsme připraveni ven, abychom pomohli s vašimi problémy. Přijďte a zažijte nízkou úrokovou sazbu ve výši 3%, naléhavou odpověď při schvalování úvěru a nehlídáme vaše kreditní skóre. Nabízíme také osobní půjčku, podnikatelský úvěr, hypoteční úvěr, studentský úvěr a výplatní půjčky. Zájemci by se měli obrátit na Mertain Loan now.Email:- Judemashel0@gmail.com

509 jude mashel jude mashel | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 5:16 | Reagovat

Potřebujete rychlou půjčku? Nabízíme osobní půjčky a úvěry na podnikání
(Od $ 5,000 do $ 100,000,000) Roční úroková sazba je 3% .E-mail: Judemashel0@gmail.com

510 jude mashel jude mashel | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 5:18 | Reagovat

[201]: Potřebujete rychlou půjčku? Nabízíme osobní půjčky a úvěry na podnikání
(Od $ 5,000 do $ 100,000,000) Roční úroková sazba je 3% .E-mail: Judemashel0@gmail.com

511 julie julie | E-mail | 1. května 2017 v 9:05 | Reagovat

Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku z MAY FIELD FINANCE, Jmenuji se julie anderson, jsem ze sjednoceného státu, jsem zde, abych svědčil o tom, jak jsem dostal svůj úvěr od MAY FIELD FINANCE COMPANY poté, co hodně falešných věřitelů odepřeš mi příležitost získat Půjčit sem v tomto fóru. Pomohl mi a mé rodině s půjčkou 70 000 EUR. Poté, co jsem ztratil 700 euro podvodníkům. MŮŽE MAJIT ŘEDITEL FINANČNÍ SPOLEČNOSTI PÉČE Pán PIUS mě ujistí, že mi pomůže, zpočátku jsem odmítl uvěřit, dokud se konečně setká s jeho slibem. Pokud potřebujete skutečný úvěr jako naléhavý, chcete kontaktovat MAY FIELD FINANCE COMPANY prostřednictvím jeho e-mailu (loan3568@gmail.com

512 Diego martina Diego martina | E-mail | Web | 2. května 2017 v 1:59 | Reagovat

Ahoj,

Naléhavě potřebujete půjčku?
Jste v současné situaci v potížích nebo hrozí finančními problémy? Můžeme vám pomoci!
Tímto způsobem vám dáváme možnost rozvíjet nový vývoj.
Jako společnost jsme cítíni povinni pomáhat lidem, kteří se snažili dát jim šanci.
Potřebujete osobní půjčku, chcete refinancovat, potřebujete úvěr na bydlení,
Auto úvěry? Atd
Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost bude určena vzájemnou dohodou.
Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a úroková sazba 2% a nic jiného.
Nečekejte už, získejte svůj úvěr dnes do 42 hodin ...... Uveďte prosím výši a druh úvěru, který si přejete půjčit, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnými možnostmi. KONTAKTUJTE NÁS TODAY ..... .....
Diegomartina650@gmail.com

513 Danny Danny | E-mail | 2. května 2017 v 15:44 | Reagovat

Hledáte naléhavou půjčku? Mám pro tebe dobrou zprávu! Nabízíme půjčky od 5 000 EUR do 30 milionů EUR s 2% úrokovou sazbou za rok. Úvěry na rozvoj podnikání, osobní půjčky, půjčky na auto atd. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí, kontaktujte nás na e-mailu: dannyoscar6@gmail.com

514 jude mashel jude mashel | E-mail | Web | 2. května 2017 v 18:11 | Reagovat

Ahoj,

Potřebujete osobní půjčku, podnikatelský úvěr, konsolidační úvěr apod. Získat svůj úvěr dnes bez stresu as rychlým schválením? Pokud ano, kontaktujte nás, protože nyní nabízíme 3% úrokové půjčky. Náš kredit je bezpečný a bezpečný, pro další informace a aplikace, odpovězte prosím na tento e-mail (judemashel0@gmail.com) a získejte svůj kredit dnes

P. Jude mashel Loan Company

515 Jerry Carl Jerry Carl | E-mail | Web | 3. května 2017 v 23:12 | Reagovat

Ahoj, jsem pan Jerry Carl věřitelem soukromých půjček, a já jsem tady, abych splnil vaše sny, abych získal půjčku. Potřebujete úvěr naléhavě? Potřebujete půjčku na splacení svých dluhů? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání nebo založení vlastního podnikání? Jsme tu pro Vás s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a můžete získat úvěr ve výši 5 000 až 100 000 000,00 dolarů, maximální výše úvěru a až 30 let trvání úvěru . Kontaktujte nás prosím na naší emailové adrese jerrycarlloans@gmail.com

516 Eco Teck Eco Teck | E-mail | 9. května 2017 v 3:02 | Reagovat

Dobrý den milí zákazníci,

   Vítejte v Eco Teck Company Plc, hledáte půjčku na zaplacení účtů a financování nebo investice do projektu? Vydáváme mezinárodní úvěrové společnosti a fyzické osoby, které byly uzavřeny pro banky a další finanční instituce, už se nemusíte starat, když nás kontaktujete dnes a získáte svůj kredit rychle a snadno, jak si teď aplikujete.

Nabízíme všechny druhy úvěrů, které nyní poskytují podnikatelské úvěry a mnohem více: pokud máte velký zájem o úvěr
Nabídky, kontaktujte nás prosím na následující e-mailové adrese:
E-mail: ecoteckcompanyplc@gmail.com

517 Eco Teck Eco Teck | E-mail | 9. května 2017 v 9:59 | Reagovat

Dobrý den milí zákazníci,

   Vítejte v Eco Teck Company Plc, hledáte půjčku na zaplacení účtů a financování nebo investice do projektu? Vydáváme mezinárodní úvěrové společnosti a fyzické osoby, které byly uzavřeny pro banky a další finanční instituce, už se nemusíte starat, když nás kontaktujete dnes a získáte svůj kredit rychle a snadno, jak jste se nyní ucházeli.

Nabízíme všechny druhy úvěrů, které nyní poskytují podnikatelské úvěry a mnohem více: pokud máte zájem o úvěr
Nabídky, kontaktujte nás prosím na následující e-mailové adrese:
E-mail: ecoteckcompanyplc@gmail.com

518 jay samuel jay samuel | E-mail | 13. května 2017 v 10:04 | Reagovat

Dobrý den, vážený pane,
Pokud potřebujete naléhavou práci na získání úvěru, nebo potřebujete půjčku, kterou chcete splatit
Váš dluh, potřebujete refinanční úvěr? Potřebujete úvěr na nákup auta nebo a
Pokud ano, už nemusíte dělat starosti, nabízíme všechny druhy půjček bez úvěru
Zkontrolujte s odpovídající úrokovou sazbou !!! Kontaktujte nás dnes e-mailem. (
Sterlingunicornfunds@gmail.com) pro více informací
Děkuji.

519 lisa lisa | 13. května 2017 v 13:06 | Reagovat

Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a dostal můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhněte se internetovým podvodníkům dnes požádá o legitní půjčky prostřednictvím e-mailu; Apexloans@yahoo.com

520 Bishop Johan Bishop Johan | E-mail | 14. května 2017 v 2:38 | Reagovat

Ahoj,

Hledáte půjčku na splacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Prosím kontaktujte nás ještě dnes pro další informace:
Bishopjohan900@gmail.com

521 laura laura | E-mail | 14. května 2017 v 15:51 | Reagovat

Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio. Mám problémy s rozpadem s různými kluky. Musel jsem kontaktovat kouzelník. Steve byl na pokraji opuštění mě pro další ženu. Ale zůstal jsem pozitivní a věřil jsem, že ho mohu zpátky a nechat ho zůstat. A hle, pomohl mi doktor Akpabio. Steve a já jsme spolu. Doktor Akpabio je tak milý člověk, pomohl mi také se svými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu byl dán. Pokud máte nějaký problém, kontaktujte jej na tomto e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com
Můžete kontaktovat Dr. Akpabio:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci.
(3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí.
(7) chcete získat manželství kouzla.
(8) Odstraňte nemoc ze svého těla kouzla.
(9) Obchodní kouzlo
(10) Vítězná čísla loterie
(11) Přiveďte zpět ztracenou lásku a mnoho dalších.
  Můžete jej kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo co ho zajímá: +234 906 167 0869

522 jose dennison jose dennison | E-mail | Web | 15. května 2017 v 5:54 | Reagovat

Vážený pane / paní

ÚVĚR JAKO JEDNA ODPOVĚĎ KAPITOLA 2. Jose Micro finanční fond Plc Komerční a osobní úvěr na bydlení ve výši 2% úrokové sazby. Osoby, které se zajímají, by měly kontaktovat bankovního úředníka prostřednictvím e-mailu s níže uvedenými informacemi:
PRVNÍ JMÉNO: ..... POSLEDNÍ NÁZOV: ...... ZEMĚ: ....... TELEFONNÍ ČÍSLO: ..... ZAKÁZKA: ...... VĚK: ...... ....... SEX: ...... MARITAL STATUS: ...... PŮJČEK PŮJČEK POTŘEBUJÍCÍ: ...... MĚSÍČNÍ PŘÍJEM ...... DÁVKOVACÍ DOBA: ..... .Offer Name: Investiční nabídka úvěru Email: josedennisonloans007@googlemail.com a další informace o nás naleznete na našich webových stránkách www.dennisonloanscompany.com
Díky a Bůh žehnej
S pozdravem,

Pane Jose

523 Barbara Barbara | E-mail | 15. května 2017 v 9:48 | Reagovat

Jmenuji se Barbara a já jsem založil v Norsku. Můj život je zpátky !!! Po 1 roce zlomeného manželství mi manžel opustil dvě děti. Cítila jsem se, jako by se můj život chtěl skončit, skoro jsem spáchal sebevraždu, byl jsem po dlouhou dobu emoční. Díky kouzelníkovi nazývanému Dr. Isikolo, který jsem se setkal online. V jeden věrný den, když jsem procházel internetem, jsem narazil na řadu svědectví o tomto konkrétním kouzelníku. Někteří lidé svědčili o tom, že přivedl jejich ex lásku zpět, někteří svědčili o tom, že obnovuje lůnu, léčí rakovinu a jinou nemoc, někteří svědčí o tom, že může kouzlit, aby zastavil rozvod a tak dále. Také jsem se setkal s jedním konkrétním svědectvím, byla to o ženě, která se jmenovala Sonia, svědčila o tom, jak přivedl svou Ex milenku za méně než dva dny, a na konci svědectví ona upustila e-mailovou adresu Dr. Isikolo. Poté, co jsem všechno přečetl, rozhodl jsem se to zkusit. Kontaktoval jsem ho e-mailem a vysvětlil mu můj problém. Za pouhých 48 hodin se můj manžel vrátil ke mně. Vyřešili jsme naše problémy a jsme ještě šťastnější než předtím, doktor Isikolo, je opravdu nadaným mužem a nepřestanou ho publikovat, protože je to skvělý muž ... Pokud máte problém a hledáte skutečný a skutečný Kouzelník k řešení všech vašich problémů pro vás. Vyzkoušejte High isikolosolutionhome@gmail.com kdykoli, může být odpovědí na vaše problémy. Zde je jeho kontakt: isikolosolutionhome@gmail.com nebo jej zavolejte na číslo +2348133261196

524 jay samuel jay samuel | E-mail | 16. května 2017 v 10:19 | Reagovat

Dobrý den, vážený pane,
Pokud potřebujete naléhavou práci na získání úvěru, nebo potřebujete půjčku k vyplacení
Váš dluh, potřebujete refinanční úvěr? Potřebujete úvěr na nákup auta nebo a
Pokud ano, už nemusíte dělat starosti, nabízíme všechny druhy půjček bez úvěru
Zkontrolujte s odpovídající úrokovou sazbou !!! Kontaktujte nás dnes e-mailem. (
Sterlingunicornfunds@gmail.com) pro více informací
Děkuji.

525 Dr. Ezra Sebastian Dr. Ezra Sebastian | E-mail | Web | 16. května 2017 v 15:39 | Reagovat

Objevíte se v trochu potížích s nezaplacenými účty a nevíte, kam cestovat nebo kam se obrátit? A co najít spolehlivou firmu, která vám pomůže snižovat měsíční splátky, takže budete mít dostupné možnosti splácení, stejně jako prostor pro dýchání, pokud jde o konec měsíce a účty je třeba dostat zaplaceno? Dr. Ezra Sebastian Loan Home je odpověď. Snižte své platby, abyste snížili nároky na měsíční výdaje. E-mail (ezrasebastianloans@gmail.com)

526 Jamie Freeman Jamie Freeman | E-mail | 17. května 2017 v 8:18 | Reagovat

ÚVĚRY PRO VŠECHNY! Vy jste tady hledáte opravdový zdroj půjčky? Hledali jste půjčku a ještě nevíte, jak ji získat? Nebojte se už, protože vaše pomoc je konečně tady, nabízíme půjčky pro všechny jen za 2%. Kontaktujte nás nyní na adrese Freemanloanfinance@gmail.com a vyřešte své problémy s půjčkami. Naše služby jsou 100% spolehlivé, protože je to legitimní společnost, na kterou můžete důvěřovat, abyste vyřešili všechny vaše finanční problémy, a to jak zaměstnaných, tak nezaměstnaných.

dík
FreemanLoanFinance
Www.freemanfinance.webs.com

527 miss rose miss rose | E-mail | Web | 18. května 2017 v 4:34 | Reagovat

Ahoj,

Hledáte podnikatelskou půjčku, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, půjčky, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání bylo odmítnuto nebo více Důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Chybí mi růže, soukromý věřitel, půjčuji podnikům i jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
Aplikací

Název:
Datum narození:
Pohlaví:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uveďte účel úvěru:
Částka půjčky:
Délka úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose

528 Půjčka Půjčka | E-mail | 19. května 2017 v 2:38 | Reagovat

Potřebujete půjčku? Požádejte o půjčku ve výši 2%. Napište nám na
(Oscaralfred6@gmail.com) s následujícími informacemi.

Celé jméno:
Adresa:
Telefon:
Částka půjčky:
Délka úvěru:
Země:
Obsazení:

529 Sir Joel Williams Sir Joel Williams | E-mail | 21. května 2017 v 17:03 | Reagovat

Potřebujete naléhavý finanční úvěr?
* Velmi rychlý a okamžitý převod na váš bankovní účet
* Splácení začíná osmi měsíci poté, co dostanete peníze
bankovní účet
* Nízká úroková sazba ve výši 2%
* Dlouhodobé splacení (1-30 let) Délka
* Flexibilní úvěrové podmínky a měsíční platba
*. Jak dlouho trvá financování? Po předložení žádosti o úvěr
Předběžnou odpověď můžete očekávat méně než 24 hodin
Financování po 72-96 hodinách po obdržení informací, které potřebují
od tebe.

Obraťte se na tuto autorizovanou a oprávněnou společnost
Poskytnout finanční pomoc všem
Další informace a formulář žádosti o půjčku

Email: cashfirmarena@gmail.com

S pozdravem
Sir Joel Williams
ČESKÁ SPOLEČNOST ÚVERŮ
výkonný ředitel
Tel: +601111850392
Email: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

530 Bishop Berry Smith Bishop Berry Smith | E-mail | Web | 22. května 2017 v 11:02 | Reagovat

Ahoj,

Jste v nouzi úvěru ?? Můžete získat své problémy řešit, když běží k němu. Jsem žena, Susan Randy. Z United stavu Ameriky, minulý týden v pondělí, jsem hledal úvěr zaplatit své účty, tak jsem se ocitl v rukou různých podvodů a byl podvod jiným věřitelem, ne-li pro dámu Sadaih, který je dobrý přítel moje představit mě na biskupa Berry Smith (CEO) Bishop Berry Smith domácí úvěr, a on mi pomohl s půjčkou ve výši  500.000 kc, bez stresu. Takže Moji dobří lidé na světě, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: bishopberrysmith@gmail.com

531 Johnson Hatton Johnson Hatton | E-mail | 22. května 2017 v 12:35 | Reagovat

We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

Contact : Mr. Johnson Hatton
Email:johnsonhatton@gmail.com
Skype ID: johnson.hatton007

Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

Complete contact information:
What exactly do you need?
How long do you need it for?
Are you a principal borrower or a broker?

Contact me for more details.

Johnson Hatton

532 frank maxwell frank maxwell | E-mail | 22. května 2017 v 14:29 | Reagovat

Společnost FrankMaxwell je dobře známá pro kvalitní půjčkové služby a vybudovala si solidní pověst v půjčování peněz jednotlivcům, dávám půjčky lidem, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů a investují do podnikání. Zvažuji, že jsem šťastný, že mám tuto příležitost být v tomto oboru s velkým nadšením, těším se na zkušenosti s poskytováním Mých nejlepších úvěrových služeb pro vás s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% s minimálními formalitami
Pokud nějakou otázku? Neváhejte mě kontaktovat na mém e-mailu ~ frankmaxwell248@hotmail.com.

533 Bishop Berry Smith Bishop Berry Smith | E-mail | Web | 23. května 2017 v 10:05 | Reagovat

ahoj,

Jste v nouzi úvěru ?? Můžete získat své problémy řešit, když běží k němu. Jsem žena, Susan Randy. Z United stavu Ameriky, minulý týden v pondělí, jsem hledal úvěr zaplatit své účty, tak jsem se ocitl v rukou různých podvodů a byl podvod jiným věřitelem, není pro dámu Sadaih, který je dobrý přítel moje představit mě na biskupa Berry Smith (CEO ) Bishop Berry Smith domácí úvěr, a on mi pomohl s půjčkou ve výši 500.000 kc, bez stresu. Takže Moji dobří lidé na světě, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: bishopberrysmith@gmail.com

534 Bishop Johan Bishop Johan | E-mail | 23. května 2017 v 10:59 | Reagovat

Ahoj,

Hledáte půjčku na splacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Prosím, kontaktujte nás ještě dnes pro další dotazy:
Bishopjohan900@gmail.com

535 Sonia Sonia | E-mail | 24. května 2017 v 2:48 | Reagovat

Pokud chcete, aby vaše Ex milenec, manželka nebo manžel zpět já prosím o radu, obraťte se na skvělý doktor. Ojenga prostřednictvím
e-mailem greatojenga@yahoo.co.uk , protože on má sílu znovu sjednotit rozbité vztahy v rámci
místo z 48 hodin, stejně jako pro mě. On byl schopen přivést zpět můj milenec, který mě opustil jeden rok
jeho silný láskou kouzla a teď jsme šťastně žijí.
Skvělý doktor Ojenga je opravdu silný a umí svou práci dokonale. Pokud tomu tak není pro něj bych mohl
Nelze si představit, co by se stalo. Můj ex byl vždy vyzvednout argument se mnou a byl vždy
bije mě. Začal hrát, bizarních a vtipné a odešel bez příčiny za jinou dívku. Myslel jsem
všechny naděje byla pryč. Hledal jsem pomoc na internetu a narazil jsem na skvělý doktor Ojenga. Viděla jsem tak
mnoho svědectví o něm. Byl jsem potěšen a já ho kontaktovat na jeho e-mail a řekl mu, co bylo
děje. Zasmál se a ujistil mě uklidnit, že mi pomůže a že můj ex se vrátí
mě prosit. Řekl mi, že požadavky a udělal jsem, jak mě poučil, protože jsem nemohl jít vidět ho
osobně. On dělal svou práci a kouzlo pro mě a v době 48 hodin, můj ex přišel omluvit jen
Jak mi řekl. Udělal jsem trochu a já se vrátil můj vztah. Stálo to za to. Dnes žijeme
společně jsme ještě více v lásce než jak nám umožňuje být předtím, než odešel. Obraťte se na skvělý doktor
Ojenga vlastní nápovědu. On se také specializuje na těhotenství pravopisu a mnoho více, můžete ho kontaktovat na
greatojenga@yahoo.co.uk

536 Mrs. Sharon Madison Mrs. Sharon Madison | E-mail | Web | 25. května 2017 v 2:43 | Reagovat

VÍTEJTE V FINANČNÍ SPOLEČNOSTI SHARON MADISON.

V současné době nabízíme 3% vzdělávací půjčku, podnikatelský úvěr, úvěr na bydlení, zemědělský úvěr, osobní půjčku, půjčku na auto, v případě zájmu uveďte svůj zájem poskytnutím podrobnějších údajů níže.

Email: sharonfinanceinvestment@gmail.com

ŽÁDOST O PŮJČKU

Jméno žadatele:_____________________
Věk: _____________________
Sex:_____________________
ZEMĚ: _____________________
Stav _____________________
Obsazení _____________________
Umístění:_____________________
Potřebné množství _____________________
Doba trvání: _____________________
Telefon: _____________________

Kontaktní email: sharonfinanceinvestment@gmail.com
jednatel firmy
Paní Sharon Madisonová

537 Vera Lopez Vera Lopez | E-mail | Web | 28. května 2017 v 21:52 | Reagovat

Ahoj všichni,

Jmenuji se Vera Lopezová. Žiji v USA Florida a jsem šťastná žena
dnes. Řekl jsem své vlastní osobě, že nějaký půjčitelský úvěr, který by mohl změnit můj život
A to z mé rodiny, budu odkázat každou osobu, která hledá
Půjčit jim. Dala mi štěstí a mou rodinu, kterou jsem potřebovala
Půjčku ve výši 250 000,00 dolarů, abych mohl začít svůj život jako jediný rodič
S 3 dětmi. Setkal jsem se s tímto upřímným a BŮH, který se bojí půjčky věřitele online paní
Sharon Madison, který mi pomohl s půjčkou ve výši 250.000 dolarů amerických dolarů,
Je to skutečně BŮH, který se bojí ženy a pracuje s uznávaným úvěrem
společnost. Pokud potřebujete půjčku a máte 100% jistotu, že budete platit zpět
Půjčku prosím kontaktujte a řekněte jim, že Vera Lopez
Obrátili se na ně.

Kontakt přes E_mail: sharonfinanceinvestment@gmail.com

538 lisa lisa | 29. května 2017 v 8:10 | Reagovat

Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhněte se internetovým podvodníkům dnes požádá o legitní půjčky prostřednictvím e-mailu; Apexloans@yahoo.com

539 Eco Teck Eco Teck | E-mail | 29. května 2017 v 15:11 | Reagovat

Dobrý den milí zákazníci,

   Vítejte v Eco Teck Company Plc, hledáte půjčku na zaplacení účtů a financování nebo investice do projektu? Vydáváme mezinárodní úvěrové společnosti a fyzické osoby, které byly uzavřeny pro banky a další finanční instituce, už se nemusíte starat, když nás kontaktujete dnes a získáte svůj kredit rychle a snadno, jak jste se nyní ucházeli.

Nabízíme všechny druhy úvěrů, které nyní poskytují podnikatelské úvěry a mnohem více: pokud máte zájem o úvěr
Nabídky, kontaktujte nás prosím na následující e-mailové adrese:
E-mail: ecoteckcompanyplc@gmail.com

540 greg greg | E-mail | 30. května 2017 v 8:33 | Reagovat

Dobrý den milý pane / paní,
Potřebujete půjčku? Pokud ano, zašlete nám e-mail na adresu gregloanfirm2017@gmail.com, kde naleznete níže uvedené informace
Název:
Stáří:
Pohlaví:
Země:
Stát:
Tel:
Částka půjčky:
Termín splatnosti:
Měsíční příjem:
Účel finančních prostředků: znovu
Kontakt email: gregloanfirm2017@gmail.com
S pozdravem,
Greg

541 HOPE HOPE | E-mail | 30. května 2017 v 17:23 | Reagovat

Poskytujeme půjčky jakékoli části světa, nabízíme všechny druhy a druhy
Půjčky s jednoduchým splácením, naše úroková sazba činí 2% z čisté nesmrtelné práce,
Bez ohledu na místo nebo úvěr získat úvěr Email: Lucasloan005@yahoo.com
Dotčené žadatele o dlužníky vyplňte níže uvedený formulář

INFORMACE O ZÁRUČNÍCH OSOBÁCH *
* Celé jméno: ...................... *
* SEX * .............................
* Věk ............................. *
* Titul * ..................
* Kontakt: ................ *
* Země ......................... *
* Telefon: * ..........................
* Částka požadovaná jako půjčka: .......... *
* Trvání úvěru: .................. *
* Roční příjem: .................. *
* Obsazení: ..................... *
* Záruka: ..................... *
* Platby: měsíčně nebo ročně

DĚKUJETE VÁS A BŮH BUDE VÁM

ZVÁŽIT
JOSE MARIA.

542 Darwintsun Darwintsun | E-mail | 30. května 2017 v 18:15 | Reagovat

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us through www.darwintsun.com at any time.

543 Collins James Collins James | E-mail | 31. května 2017 v 12:12 | Reagovat

Karloff Tatranský čaj Financial Corporation, Inc.

Jsme soukromé mezinárodní peníze věřitele. Nabízíme různé půjčky za velmi nízkou úrokovou sazbu o tři procenta ročně. Naše fondy jsou čistě získaných ze soukromých a firemních investičních portfolií podle našeho

přímé pravomoci.

NABÍZÍME NÁSLEDUJÍCÍ DRUHY PŮJČEK BEZ ZAJIŠTĚNÍ 3 % ÚROKOVOU SAZBOU
* Osobní půjčky * obchodní úvěry * investiční úvěr * auto úvěr
* Studentská půjčka * farma úvěr * dům úvěr

Pokud máte zájem v naší nabídce Stručně uveďte tyto informace k řízení prostřednictvím e-mailu: collinsjames420@hotmail.com

544 Božský Božský | E-mail | 31. května 2017 v 19:04 | Reagovat

Ahoj všichni,

Jsem soukromý věřitel, spolehlivý, důvěryhodný věřitel; Půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Pokud vám byla bankovní nebo finanční instituce odmítnuta, ještě jeden důvod k půjčce. Hledáte podnikatelskou půjčku, osobní půjčku, půjčku na bydlení, úvěr na auto, studentský úvěr, úvěr na konsolidaci dluhu, nezajištěné půjčky a rizikový kapitál? Jste na správném místě pro vaše úvěrová řešení Pokud máte zájem o úvěrovou nabídku, kontaktujte nás prosím e-mailem (divineloanfirm622@gmail.com)
S pozdravem,

Božský.

545 lisa lisa | 1. června 2017 v 21:37 | Reagovat

Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhněte se internetovým podvodníkům dnes požádá o legitní půjčky prostřednictvím emailu; Apexloans@yahoo.com

546 Pastor Paul Smith Pastor Paul Smith | E-mail | 2. června 2017 v 2:38 | Reagovat

Ahoj
     Jste zlomil, potřebujete peníze, abyste splatili své dluhy a zaplatili účty, dáváme půjčku ve výši 2% úrokové sazby. Zašlete nám e-mail s dalšími informacemi. Email pastorpaulsmith@hotmail.com

547 Bishop Berry Smith Bishop Berry Smith | E-mail | Web | 2. června 2017 v 8:15 | Reagovat

ahoj, Ste v núdzi úveru ?? Môžete získať svoje problémy riešiť, keď beží k nemu. Som žena, Susan Randy. Z United stavu Ameriky, minulý týždeň v pondelok, som hľadal úver zaplatiť svoje účty, tak som sa ocitol v rukách rôznych podvodov a bol podvod iným veriteľom, ak nie pre dámu Sadaih, ktorý je dobrý priateľ moja predstaviť ma na biskupa Berry Smith ( CEO) Bishop Berry Smith domáci úver, a on mi pomohol s pôžičkou vo výške $ 500.000, bez stresu. Takže Moji dobrí ľudia na svete, môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu: bishopberrysmith@gmail.com

548 Philips Harvey Philips Harvey | E-mail | 3. června 2017 v 8:58 | Reagovat

Dobrý den,
Máte nějaké finanční potíže? Potřebujete naléhavou půjčku na zaplacení účtů nebo zahájení podnikání? Nabízíme úvěrové a jiné finanční služby jednotlivcům a organizacím a zajišťujeme a nezajišťujeme. Jsme soukromá úvěrová společnost Nabízíme online úvěry jednotlivcům a právnickým osobám, které potřebují půjčku v rozmezí od $ 5000 do $ 50,000,000,000 s nízkou úrokovou sazbou 2%. Další informace o tom, jak získat tento kredit, nás prosím kontaktujte e-mailem: Carlmosleyloanfirm@yahoo.com

S pozdravem,
Philips Harvey.

549 Mrs Luz Mrs Luz | E-mail | 7. června 2017 v 0:31 | Reagovat

Nemôžete uveriť tomu, čo som práve dostala ... Pôžička vo výške 150 000 eur. Hľadal som pôžičku za posledné dve uši, až kým som nebol odkázaný na oprávneného veriteľa. Hoci mi nebolo také ľahké schváliť svoju pôžičku, pretože viete, že nič dobré nie je ľahké. Ale dostal som si úver do týždňa, musel som zabezpečiť pôžičku len s 200 eur ako kolaterál a predtým som to vedel, úver mi bol prevedený. Prosím, priatelia, nenechajte ľubovoľné telo oklamať a podvod vás, pretože to je skutočné. Kontaktujte ich prostredníctvom e-mailu:

jamesben614@gmail.com

550 lisa lisa | 7. června 2017 v 9:14 | Reagovat

Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a dostal můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhněte se internetovým podvodníkům dnes požádá o legitní půjčky prostřednictvím e-mailu; Apexloans@yahoo.com

551 JOE KESSIE JOE KESSIE | E-mail | 7. června 2017 v 15:00 | Reagovat

Vítejte na LAKELAND finanční pomoc půjčky Jste ORGANISATION.are Obchodník / žena hledá obchodní úvěr zvýšit vaši firmu, jste hledají v odd půjčku platit své účty, co kdy jste se do finančních krizí, Lakeland ní je, aby vám poskytnout 100 help today.our% roční úroková sazba (2%), Napište nám na LAKELANDFINANCIAL.CO@GMAIL.COM pro rychlé a bezpečné úvěru.

Žadatel zájem vyplňte níže uvedený formulář.
 
Země / Adresa: .. ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ....
Poštovní směrovací číslo: ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .... ... ..
Datum narození (DD-MM-RR) ... ... ... ... ... .. ....
Telefon: ... ... ... ... ... ... ... .. ... ... ... ... ... ... ... .... .. ..
Sex ... ... ... ... ... ... ... ... ....
Stav: ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .. ... ..
Profese: .... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ....
Aktuální pozice držené na pracovišti ... ... ... ... ... ....
Měsíční příjem: ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .. ,
Typ úvěru: ... ... ... ... ... ... ... .. ....
Požadovaná částka: ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ..
Půjčka Doba trvání: ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .. . ...
Záruka Název ... ... ... ... ... ... ... ....
Sken kopii vašeho průkazu totožnosti ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

552 Paní Lauren Daniela Paní Lauren Daniela | E-mail | Web | 7. června 2017 v 18:45 | Reagovat

Ahoj, jmenuji se paní Lauren Česká republika Chci jen, aby každý, kdo opravdu hledá půjčku, věděl, že existuje ještě úvěrová společnost, na kterou se můžete spolehnout. Hledám opravdový a legitimní úvěr od dvou měsíců a Po celou tu dobu jsem byl nesčetněkrát podveden, dokud mi kamarád o společnosti Stella Rene Loan Company nejdřív neřekl, ale rozhodl jsem se pokračovat a jak mluvil se mnou (MD), že jsem to udělal Nebyl jsem naprosto přesvědčený, ale rozhodl jsem se to zkusit a když mi přinesl otázku sazby, kterou jsem téměř utekl, ale odvážil jsem se zaplatit kurz, který byl okamžitě vyplacen Dostal jsem svůj úvěr 60000 eur0s v dubnu 15 2017 v mém Účet byl pro mne a rodinu opravdu sen a dnes díky paní Stelle Rene Loan Firmě a Bohu se mohu znovu usmát. Doporučuji tuto společnost všem těm, kteří byli anga. A ti, kteří nebyli podvedeni, jsou důvěryhodní a důvěryhodní. V případě, že potřebujete vědět více, e-mail společnosti je {mrsmarylisaloanhome2@outlook.com} Pošlete je e-mailem dnes a budete rádi, že jste to udělali.

553 Bishop Berry Smith Bishop Berry Smith | E-mail | Web | 8. června 2017 v 9:41 | Reagovat

Jste v nouzi úvěru ?? Můžete dostat své problémy vyřešit při spuštění k němu. Am Hanušová. z České republiky minulý týden v pondělí, jsem hledal půjčku platit za své účty, tak jsem se vžít do rukou různých podvodů a byl podvod z jiného věřitele, ne-li pro dámu Sadaih kdo je můj dobrý přítel mi představit biskupovi Berry Smith (CEO) Bishop Berry Smith úvěru na bydlení, a on mi pomohl s půjčkou 1000000 kc bez stresu. Takže mých dobrých lidí na světě, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: bishopberrysmith@gmail.com +447087668436

554 lisa lisa | 10. června 2017 v 20:46 | Reagovat

Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhněte se internetovým podvodníkům dnes požádá o legitní půjčky prostřednictvím e-mailu; Apexloans@yahoo.com

555 John Mclondon John Mclondon | E-mail | Web | 14. června 2017 v 16:30 | Reagovat

Hledáte finanční asistentka? Potřebujete nějaký druh úvěru? Moje firma je zde poskytnout vy, vaše požadovaná výše úvěru za předpokladu, budete schopni splácet úvěr. neváhejte, aby předal aplikaci nyní prostřednictvím e-mailu (john_mclondoninvestment@hotmail.com)

Osobní půjčka NABÍDKA PLATÍ SE
ÚVĚR PŘIHLÁŠKA
Stav: ______________________
Jméno: ______________________
Příjmení: ______________________
E-mailová adresa: ______________________
Sex: ______________________
Město, stát: ______________________
Nejbližšího příbuzného: ______________________
Země: ______________________
Číslo mobilního telefonu: ______________________
Residence: ______________________
Částka potřebná jako úvěru: ______
Doba trvání: ______________________
Zaměstnavatel: ______________________
Povolání: ______________________
Plat: ______________________

556 Paní Sharon Madisonová Paní Sharon Madisonová | E-mail | Web | 15. června 2017 v 14:41 | Reagovat

VÍTEJTE V FINANČNÍ SPOLEČNOSTI SHARON MADISON.

V současné době nabízíme 3% vzdělávací půjčku, podnikatelský úvěr, úvěr na bydlení,
Zemědělský úvěr, Osobní půjčka, Auto úvěr, V případě zájmu
Uveďte svůj zájem zadáním podrobností níže a pokračujte
Dále, kontaktujte nás prostřednictvím

Email: sharonfinanceinvestment@gmail.com

ŽÁDOST O PŮJČKU

Jméno žadatele:_____________________
Věk: _____________________
Sex:_____________________
ZEMĚ: _____________________
Stav _____________________
Obsazení _____________________
Umístění:_____________________
Potřebné množství _____________________
Doba trvání: _____________________
Telefon: _____________________

Kontaktní email: sharonfinanceinvestment@gmail.com
jednatel firmy
Paní Sharon Madisonová

557 paul paul | E-mail | 16. června 2017 v 3:29 | Reagovat

Jedná se o křesťanskou organizaci, která má pomáhat lidem, kteří potřebují pomoc, jako je finanční pomoc. Takže pokud procházíte finančními potížemi, neváhejte nás kontaktovat dnes ... Nabízíme půjčky komerčním a soukromým organizacím s úrokovou sazbou 3% a částkou od 1 000 € do maximálně 100 000 000 €. Nabízíme také osobní Úvěry, půjčky na konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, obchodní půjčky, studentské půjčky, půjčky z domácností nebo "půjčky z jakéhokoli důvodu." Kontaktujte nás nyní na: paulsinghloanfirm@outlook.com

Hlasatel
Paul Singh

558 Pastor Nilson Pastor Nilson | E-mail | 16. června 2017 v 16:00 | Reagovat

Potřebujete půjčku, abyste mohli platit účty nebo začít podnikat? Můžete mě nyní kontaktovat pro více informací. Pastornilson552@gmail.com

559 jennifer berry jennifer berry | E-mail | Web | 17. června 2017 v 20:44 | Reagovat

Hello from jenniferberryloanfirm@gmail.com Denk je dat je lenen? Ben je echt een die dringend Credit opzetten van uw eigen bedrijf? Ben je in de schulden? Dit is uw kans om uw wensen te bereiken, geven we persoonlijke leningen, zakelijke leningen en leningen aan bedrijven en alle soorten leningen met een rente van 2% Neem contact met ons op via e-mail: jenniferberryloanfirm@gmail.com LET OP ALLE antwoorden moeten jenniferberryloanfirm worden verstrekt @ Gmail. com Met vriendelijke groet
antwoorden

560 Pán Lukáš Pán Lukáš | E-mail | Středa v 12:53 | Reagovat

Dobrý den, jste unaveni hledáním úvěrů a hypoték? Byli jste nepřetržitě oslabováni svými bankami a jinými finančními institucemi, jste obchodním mužem nebo ženou? Jste v nějakém finančním nepořádku nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení podnikání? Potřebujete půjčku k vypořádání vašeho dluhu nebo zaplatit účty nebo začít podnikat? Máte nízké kreditní skóre? Nabízíme půjčky od 1 000,00 dolarů minimálně do 10 milionů maximálně s 2% úrokovou sazbou za rok. Úvěry na rozvoj podnikání a konkurenční expanzi / expanzi podniků. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí. A spolufinancovaný finančník na nemovitosti a jakýkoli druh podnikatelského financování poskytujeme dlouhodobý úvěr po dobu maximálně pěti až padesáti let. Stačí vyplnit informace o dlužníkovi a okamžitě se k nám obraťte prostřednictvím evansjackloanfirm1101@gmail.com

Tvé jméno: _________
Vaše adresa: ______
Vaše země: ______
Částka půjčky: _______
Věk: _______________
Sex:_______________
Doba trvání úvěru: __________
Měsíční příjem: _________
Číslo mobilního telefonu: ____

Pokud máte zájem, počkejte na rychlou odpověď.
Pán Lukáš

561 Garcia Garcia | E-mail | Čtvrtek v 2:11 | Reagovat

Jsme křesťanská organizace vytvořená na pomoc lidem, kteří potřebují pomoc, jako je finanční pomoc. Takže pokud procházíte finančními potížemi nebo máte finanční potíže a potřebujete peníze na zahájení vlastního podnikání nebo potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo placení z vašeho účtu na začátku dobré dohody, nebo se snažíte Získáte úvěry od domácích bank, kontaktujte nás dnes, e-mail: garciajsacramento@gmail.com pro Bibli říká: "Lukáš 11:10 každý, kdo žádá, přijímá, ten, kdo hledá, najde a klukovi se otevřou dveře. Nechte tuto příležitost vynechat, protože Ježíš je dnes včera stejný a navždy víc. Prosím to vážně a Bůh se bojí lidí.

562 lisa lisa | Čtvrtek v 10:40 | Reagovat

Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a dostal můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhněte se internetovým podvodům dnes platí pro legit půjčky prostřednictvím e-mailu; Apexloans@yahoo.com

563 Corodex Corodex | E-mail | Pátek v 4:13 | Reagovat

My, Corodex Investment and Financing nabízí půjčku za velmi nízkou úrokovou sazbu ve výši 3%. Potřebujete legit, čestný, seriózní a rychlý úvěr? Můžeme vám pomoci 100% záruku půjčky, nabízíme podnikatelský a individuální úvěr apod., Také financujeme projekty všeho druhu. Pro více informací navštivte prosím;
Webové stránky: www.corodexs.com
Použijte | Pouze pro odměňované zákazníky a použitelné pro online půjčky.

564 Thomas Thomas | E-mail | Web | Pátek v 20:56 | Reagovat

Dobrý den, Hledáte podnikatelský úvěr? Osobní úvěr, úvěr na bydlení, úvěr na auto, studentský úvěr, úvěr na konsolidaci dluhu, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Nebo jste z nějakých důvodů odmítl půjčku od banky nebo finanční instituce. Jsem pan Thomas Spencer soukromý věřitel, který půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2% úrokové sazby. Pokud máte zájem? Kontaktujte nás dnes na: thomasloanservice1@gmail.com

565 Arnoid Weman Arnoid Weman | E-mail | Pátek v 22:40 | Reagovat

Potřebujete úvěr ve velmi nízké sazbě 2%? Poskytujeme úvěr na bydlení, podnikatelský úvěr jakýkoli druh úvěru Zajímá se, kontaktujte nás emailem: arnoidweman@gmail.com pro více informací

566 Norika Em Sona Norika Em Sona | E-mail | Web | Sobota v 9:53 | Reagovat

Ahojte všetci

   Volám sa Norika Em Sona a ja som z Trnava Slovak Chcem vám povedať všetkým uchádzačom o úvery, že existuje len jedna skutočná úverová spoločnosť, ktorá ponúka pôžičky a pomohli mi s mojím úverom Názov spoločnosti je Makro úverová spoločnosť a pôžička Veriteľa, ktorý mi pomohol so svojou pôžičkou jej meno je pani Patricia Kingsman, takže ak potrebujete pôžičku bez toho, aby ste boli scammed ísť na túto spoločnosť teraz a dostanete pôžičku tam pôžičky je bezpečné a rýchlo tu mail je patriciakingsman.loans2016@gmail.com tak si prajete Všetci najlepší uchádzači o úvery to je skutočná spoločnosť, ktorá ponúka pôžičky.

   E-mail: Patriciakingsman.loans2016@gmail.com

   S pozdravom všetkým

567 Romuška Ladislav Romuška Ladislav | E-mail | Web | Sobota v 9:58 | Reagovat

Ahoj všetci moje meno je Romuška Ladislav som od slovenčiny som práve dostala moju pôžičku od pani Patricia Kingsman úverová spoločnosť sú novou legitímnou úverovou spoločnosťou z roku 2017 a už dávno som dostala pôžičku od nich som dostal môj pôžičku od nich dnes a Teraz ako vysielanie tejto správy som veľmi šťastný, že táto spoločnosť je skutočne skvelé, takže každý, kto potrebuje pôžičku kontaktovať túto spoločnosť sú skutočne skvelé tam mail je patriciakingsman.loans2016@gmail.com

568 Denisko Pipko Denisko Pipko | E-mail | Web | Sobota v 10:00 | Reagovat

Ahoj všetci moje meno je Denisko Pipko a ja som zo Slovenska som bol na internete a ja som počul ľudí hovoriť, že boli scammed pred a naliehavo potrebujem pôžičku, takže som sa bál požiadať o úver on-line vec som videl 3 ľudí Svedčím o pani Patricii Kingsmanovej úverovej spoločnosti, že tam dostali pôžičku od nej som nikdy predtým nepožiadala o pôžičku a tak som sa bál, že sa dostanem do scammed, ale veril som, čo ľudia hovoria a žiadajú od tejto úverovej spoločnosti a všetko je v poriadku Povedali mi, aby som poslal poplatok za prevod, ktorý sa použije na prevod mojej pôžičky, keď mi povedali, že som sa tak bál, že to bol scammed, takže som sa posadil a premýšľal som o tom a vrátil som sa k nim a povedal im, že mám Nikdy to neurobilo predtým, ale pani Patricia Kingsmanová povedala, že by som im mala veriť, že mi pomôžu, tak som to urobil a išiel som poslať poplatok, ktorý povedali, že by som mal poslať na prevod mojej pôžičky práve dnes dostal upozornenie od mojej Že na mojom účte sú peniaze. Dnes som veľmi šťastný, že som nikdy nebol scammed predtým a ja som dostal môj pôžičku raz, takže teraz som šťastný a ja a moja rodina budeme šťastný taky tak, že každý, kto potrebuje pôžičku by sa mala vzťahovať od tejto spoločnosti, bez toho, aby bol scammed, pretože je Skutočné a skvelé a modlím sa, aby Bôh mal naďalej používať ju, aby pomohol ľuďom tam pôžičky. Jej poštová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

  Opäť zostávam Denisko Pipko

569 Juraj Tatiana Igwarr Juraj Tatiana Igwarr | E-mail | Web | Sobota v 10:02 | Reagovat

Volám sa Juraj Tatiana Igwarr som z Trnava Slovak som počul o tejto spoločnosti, že poskytujú pôžičky a ja som šiel požiadať o pôžičku od nich som počul ľudí hovoriť o podvod, ale nikdy som bol scammed skôr, než táto spoločnosť mi pomohla s Moja pôžička, takže ktokoľvek, kto potrebuje pôžičku, by sa mal vzťahovať od nich, tam pôžičky sú rýchle a bezpečné mailovú adresu patriciakingsman.loans2016@gmail.com

570 Tomáš Matej Tomáš Matej | E-mail | Web | Sobota v 10:03 | Reagovat

Ahojte všetci

Moje meno je Tomáš Matej Som z Trenčína Slovenčina Hľadal som úver online a všetko, čo som dostal, je podvodníci, ale našiel som túto úverovú spoločnosť Patricia Kingsman úverovú spoločnosť a videl som ľudí on-line svedčiť o tých dobrých skutkoch, takže som sa rozhodol Skúsiť, či budem šťastný opäť, tak som požiadal o pôžičku vo výške 350.000,00 Euro a pôžička pôžička pani Patricia Kingsman ma ubezpečila, že za 12 hodín môj úver bude na môj bankový účet tak dnes, ako som pracoval som videla, Že je na mojom účte nejaké finančné prostriedky vo výške 350.000,00 eur a ja ďakujem Patricii Kingsmanovej, pretože je skutočná, takže ak potrebujete akúkoľvek online pôžičku, prosím neprídejte ako ja, použite od tejto spoločnosti, pretože je jedinou skutočnou spoločnosťou, ktorá poskytuje úver online , Táto poštová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com

571 Chiara Misha Sulla Chiara Misha Sulla | E-mail | Web | Sobota v 10:03 | Reagovat

Volám sa Chiara Misha Sulla som z Levoče Slovak som práve dostal môj pôžičku od novej legitímnej úverovej spoločnosti z roku 2017 a názov spoločnosti, ktorá mi pomohla so mojou pôžičkou dnes je Patricia Kingsman úverová spoločnosť, to je najkrajšia úverová spoločnosť i Nikdy som sa stretol s i požiadal o pôžičku od nich včera a jediná vec, ktorú som urobil, bolo zaplatiť poplatok za transfer, ktorý povedali, že by som mal platiť a okamžite som platiť v nasledujúcich 12 hodín čas som bol s mojím úverom ľúto, môžem Nehovorte, koľko mi pomohli, ale je to veľké množstvo peňazí, takže každý, ak potrebujete skutočnú pôžičku, je to tá správna pôžičková spoločnosť, ktorá má kontaktovať tu adresu je patriciakingsman.loans2016@gmail.com

572 Juraj Kamensk Juraj Kamensk | E-mail | Web | Sobota v 10:03 | Reagovat

Dobrý deň všetci moje meno Juraj Kamensk a ja som zo slovenskej Žiliny Chcem využiť túto šancu Mám teraz napísať túto správu na internet, ak niekto z vás hľadá pôžičku skutočne toto je tá správna spoločnosť, na ktorú som kontakt Obchodná žena a požiadal som o pôžičku v legitímnej spoločnosti v roku 2017 a názov spoločnosti je spoločnosť Patricia Kingsman, ktorá pomáha ľuďom od roku 2016 a teraz sme v roku 2017 a ja som od nich dostala pôžičku, takže ak niekto z vás Potrebujem pôžičku ísť a uplatňovať od nich, pretože sú skutočné Len sa modlím, aby si ľudia, ktorí potrebujú pomoc s pôžičkou nedostanú scammed, a preto som pomocou tejto šance písať túto správu na internete, ak potrebujete pôžičku legit pôžičku Žiadať od tejto spoločnosti, aby ste sa nedostali na scammed, keď sa prihlásite od nesprávnej spoločnosti. Tam je mailová adresa patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Mať pekný deň každý a modlím sa, ste všetci šťastní, ako som dnes

573 Tomá Petra Ondrušová Tomá Petra Ondrušová | E-mail | Web | Sobota v 10:04 | Reagovat

Volám sa Tomá Petra Ondrušová a ja som od slovenčiny chcem použiť tentokrát, aby som povedal každému na internete o tom, ako som dostal môj úver po tom, ako som bol podvodník 3 krát som požiadal o pôžičku od Patricia Kingsman úverovej spoločnosti včera videl som ľudí svedčiť o Jej dobré práce a o tom, ako pomohla ľuďom, tak som sa rozhodol požiadať a povedala mi, čo som potreboval robiť Bol som strach, ale urobil som to dnes ráno Teraz som dostal upozornenie z mojej banky tam tam peniaze na mojom účte a ja som skontroloval Suma a to bola moja pôžička som tak šťastný. Takže chcem použiť tento čas a povedať každému na internete, že táto spoločnosť je skutočná, ak potrebujete pôžičku, táto spoločnosť je tá správna spoločnosť, od ktorej sa uchádzať, aby sa nedostal ako vy scammed, pretože tam sú podvodníci tam platí od tejto spoločnosti a Budete spokojní. Tam je mailová adresa patriciakingsman.loans2016@gmail.com

574 Radka Martina Èernáková Radka Martina Èernáková | E-mail | Web | Sobota v 10:04 | Reagovat

Volám sa Radka Martina Èernáková zo Štúrovo slovenčiny Chcem využiť čas na napísanie na internet, že som práve dostala moje pôžičkové prostriedky vo výške 5 miliónov eur od tejto spoločnosti nazývanej Patricia Kingsman úverová spoločnosť Najprv som neveril tomu, čo boli ľudia Hovorím na internete, ale ja som sa rozhodol skúsiť a požiadal som o pôžičku pred 2 dňami a práve som dostal hovor od mojej banky, že na mojom účte je suma 5 miliónov eur a okamžite som dostal upozornenie od mojej banky Patricia Kingsman Úverová spoločnosť mi zavolala a spýtala sa ma, či som dostal môj úver a povedal som im áno, takže povedali, že by som mal priniesť viac ľudí do tej spoločnosti, ak niekto potrebuje pôžičku, takže ak naozaj potrebujete pôžičku je to spoločnosť, Sú naozaj skvelé a verím, že teraz existuje skutočná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky a táto spoločnosť je Patricia Kingsmanovou úverovou spoločnosťou, takže ak niekto z vás potrebuje urgentnú pôžičku a je dôležité, je to tá správna spoločnosť, od ktorej sa môžete uchádzať. Táto poštová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Nakoniec som naozaj šťastná a môžem začať svoju prácu teraz. Ďakujem vám ešte raz Patricii, že ste skvelí a Boh vám žehnej a vašej spoločnosti.

575 lisa lisa | Dnes v 12:23 | Reagovat

Chtěl bych poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, že jsem našel svědectví o tom, jak přítel dostal půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a dostal můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhněte se internetovým podvodům dnes platí pro legit půjčky prostřednictvím e-mailu; Apexloans@yahoo.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama